VW Sharan Powered By PROTUNING Centar Komentari

VW Sharan Powered By PROTUNING Centar Komentari

Član
Eh ovdje komentari na projekat ;)

http://www.bhtuning.com/vw-sharan-powered-by-proutuning-centar-t-65909.html#pid1020053
 
Početnik
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

sta si ti u ovoj prici, chuza, sta nam ti radis :D
 
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

kao sto sam rekao maloprije postujem sve al je mogao bolje auto izabrati za projekta
 
Član
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

Oggy je napisao(la):
Body kit, dvd, felge, sociva i malo carbona = PROJEKAT

ne kontam, bgm..

Zivio ti meni prijatelju i zadrzi ovakve komentare za sebe

Hvala Lijepo ;)

A za ostale,i mi smo ostali paff kad je izlozio zelje da oce da radi ovo auto,al ipak to su zelje vlasnika ;)
 
Član
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

ma fino izgelda, samo ja pomislio ice neki vr u ovog sarana.... sretno u radovima, fino ce izgledati
 
Član
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

Oggy je napisao(la):
Body kit, dvd, felge, sociva i malo carbona = PROJEKAT

ne kontam, bgm..

i linija preko haube jos malo pa ce postati OLD SCHOOL fazon
 
Član
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

Ovdje svi idu na isti kalup, spusti auto, neke bbs-ice i tako to, u 90 % slucajeva golf 2 i 3, i svaki je u 5 deka sto bi nas narod reko ;)

btw, Svidja mi se projekat a izbor auta jos više, sretno u daljim radovima :)
 
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

Zasto sad auto nije ni poceto raditi,a vec je pocelo ismijavanje?Ako je zelja vlasnika da bude ovakav treba da bude takav.Ako se njemu svidja,sta mi imamo sa tim ? Niko nebi rekao da je ovde ta linija isfurana


Takodje,ako je izabrao Sharana,to je njegova stvar.Ako ljudi uzmu kamion i urade tuning na njemu sto on nebi mogao na Sharanu ? Nebih da vrijedjam nikoga,ali forum nam se raspada zbog raznih ismijavanjaa .
 
Administrator
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

jel' morate svaku temu usrat, a ostali se nasladjuju i jedva cekaju da neko pocne...

dobar projekt... nesvakidasnji sto ga dodatno cini posebnim;)

redovno nas izvjestavaj sa radovima;)
 
Član
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

B.M - Floyd je napisao(la):
Zasto sad auto nije ni poceto raditi,a vec je pocelo ismijavanje?Ako je zelja vlasnika da bude ovakav treba da bude takav.Ako se njemu svidja,sta mi imamo sa tim ? Niko nebi rekao da je ovde ta linija isfurana


Takodje,ako je izabrao Sharana,to je njegova stvar.Ako ljudi uzmu kamion i urade tuning na njemu sto on nebi mogao na Sharanu ? Nebih da vrijedjam nikoga,ali forum nam se raspada zbog raznih ismijavanjaa .

kako dobra ideja
fakat mi je perverzno dobra ova linija na haubi
itekako dobra ideja i da ja imam para odmah bi je uradio jer je fakat IN
 
BHT Ovisnik
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

meni se sviđa bas zato sto je sharan,vece i obiteljsko auto,uvijek vise volim vidjeti sto nitko ne radi,da se razlikuje od drugih,a da je golf2 to bio projekt ipo...
nadam se da ce na kraju fin ispasti,da nece biti puno karafeka po njemu,sretno:cool:
 
Član
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

ajde ljudi manje sranja, i spama, vise mi je pun ***** cunera, momak radi sarana i sta, nek radi, lijepo ce izgeldati, jebo vas golfovi vise i german style, pa ajd uradite vi sarana... ak imate... mislim ove gewinde vrijede preko milju maraka, a na golfu sve sto se odradi vrijedi milju.. mislim odrezu opruge, farove, masku bez znaka, xenone polovne, neki auspuh ispadne jeftino, i jos par sitnica, naravno felge bbs.. i eto ga cunirano auto za po milje, a za milju vrh auto... prijatelju sretno u daljem nastavku radova, i nek admin obrise ove komentare, pa i moj, dzaba covjeku se kvari topic
ps znao sam, bas me boli kita i za admine.. nek me banuju vala, al serete ljudi puno
 
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

i ja sad hocu da kazem sta fali ako se nekome ne svidja smijer , auto ili 5to 10to , ima svakakvih komentara toga ce uvijek biti tako svak iznese svoje misljenje , iskreno meni na porodicno auto staviti kw V2 je totalno bacanje para jer on sigurno nece voziti ni stazu ni trke a da mu puno znaci kw po gradu vala ne znaci mogao je sa waitecom obicnim proci jeftinije a bio bi isto zadovoljan jer on nece bit kamikaza sa familjarnim autom ili hoce ? :D
 
Top