VW Sharan Powered By PROTUNING Centar Komentari

VW Sharan Powered By PROTUNING Centar Komentari

Član
Ako je auto opran, ne bi trebale da se vide nijanse i prelazi između novog i starog laka. Ako je ostao koji curak, to se riješi lako, pa onda ispolira. Vjerovatno je za malu nijansu promašena boja pa je zato. Imaš određenih boja, a to je i najčešći slučaj sa ovim sivim nijansama da možeš samo kod određenih proizvođača boje da pogodiš bazu. Lupam sad, BODY ima 4 nijanse ove boje, a MaxMeyer 11. Siva boja je inače takva da se te sitne nijanse vide tek kad posao završiš.
 
Član
iskreno nadao sam se da ce ovo zanimljiivije izgledati a ovako me podsjeca na selotuning aute F&F generacije
 
Član
ne znam .. kao i scanner ocekivao sam vise, ali nije to too. prvo carbon po haubi i karambolci nidje veze.. pa taj day light ispod .. takodje. felge, po cjeni su se mogle nac i bolje ali nije moje da o tome pricam .
da je uradjeno sve u detalje pa bi mi i bilo oke donekle tj. lajsne da su clean, da je nesto uradjeno sa stopova i zadnjeg dijela opcenito .. nisam nikad vidio ovo auto na 18" tako da ne znam ali mislim da ce to popravit ukupan dojam .. pozz
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Svaka cast ekipi koja slaze auto ali sto deez rece, vlasnik nema ukusa ni 1 % ..Auto izgleda isto kakva kujica na tockovima..Auto je neproporcionalan vec fabricki jos ove plasticurine su ga dodatno povisile, haos.. Nemojte se sta naci uvrijedjeni, jasno mi je da radite po zeljama vlasnika (investitora). Kazem sto se vas tice sve 5, ali finalni produkt 0. Nadam se da ce te imati priliku da doradjujete nesto "normalnije" i ukusnije..

to sam i ja hocu reci...
 
Član
to braca, samo ga trljaj:cool::cool::cool:
fino je legao carbon,, samo kad bi ove ledice iz branika malo bolje postavili, mozda bi bilo ljepse, ovako kako da strse, jel moguce da se ljepse postave:icon_confused:
 
Član
ne strse prijatelju,do slike je u ravni su sa branikom a i musterija je bila tu pa smo odredivali skupa polozaj ovih dioda i tako je on zelio ;)
 
Član
vidis nisam napisao da je mozda i do slike;)
bitno je da je musterija zadovoljna, sta je s felgi, jel se odlucio konacno,, nema smisla da ostavi na ovim:icon_smile:
 
lajsne na vratima i po karambolkama u boju auta i one felge i bit ce ovo strahota...ima potencijala,ali treba to znati golim okom procitati....malo mi je promaseno ono sam carbonom,nebi ja ono na haubu i front,to danas svaki GSI ima...bolje bi mu leglo sta na Clean fazon i samo u pod... ;)
 
Administrator
po meni do sada nije lose... vidicemo kad na sve to legnu felge...

nije vam folija legla kraj desnog fara...
 
Član
dns vidjen na stupu, ispred one prodavnice autodijelova kod vize :D sa prednje strane izgleda fino ;)
 
Član
hvala lijepo na svim pozitivnim komentarima,danas su legle ipak maglenke i neke felge za prvu ruku dok se do proljeca ne skupi za konkretnu felgu pa tako da ovo dan dva slike ce biti,a sto se tice folije sad je sve ok dotegnuto zalijepljeno tip top ;)
 
Top