VW Sharan Powered By PROTUNING Centar Komentari

VW Sharan Powered By PROTUNING Centar Komentari

Član
Bice zanimljivo vidjeti nesto drugacije, samo ne vidim nigdje navedeno ,koji je motor u ovom cudu? :)
 

IGY

Član
extra proekat, a ovi sto pisu bajke i kako ne valja ovo ne valja ono, da vidimo vase proekte, u ovaj je sigurno ulozeno koliko vas auto vrijedi.....
 
Član
Rieger se meni inače nesviđa previše je to agresivno, kako bi rekao neprati ostalije linije auta, isto k'o bilder koji samo radi bicepse :) njihovi pragovi, lipovi su mi inače :smajli29:

Eh sad k2 tu se nema šta pričati dobra roba....i po meni do sada jedina vrijedna investicija...

Neznam imaš li photoshop zadnjeg dijela?Vidim i bočno ima nekog posla oko ovog stepenca?

Felge vidjećemo kad spustiš i postaviš kako će leći, šta misliš one bijele sa prve slike?

Na raskrsnici si gdje ti projekat može otići u :smajli29: zato pazi koje poteze radiš...

budu obazriv sa ovom rasvjetom u lipu, linijom preko haube i zatamljivanje sad pa sad to ode u :smajli29:

Nemoj me pogrešno skontati cijenim ja trud i rad,volim projekte pa i ovakve jer se tu svašta može vidjeti pročitati...to su ti samo moje sugestije...



sretno sa radovima...
 
Početnik
Ja se nadam da ce na kraju ispasti sve kako treba, da ce liciti na nesto, jer bez obzira sto su to navodno bile zelje vlasnika, za mene i za vecinu kolega ce to biti auto koje ste vi radili, ta vasa firma, znaci vas "obraz" pa kako god izgledalo...
I nek ti se mali chuza potrudi malo oko slika i predstavljanja projekta, do sad je nidje veze..
 
Član
Hvala svima na pozitivnim komentarima,a neko je pitao koji je motor pod haubom u pitanju je 1.9TDI sa 115ks ;)
 
Član
Lijepo je vidjeti i nešto malo drugačije...
Vama momci svaka čast na trudu i želji da uspijete, samo tako nastavite.
Sretno!
 
Top