VW Sharan Powered By PROTUNING Centar Komentari

VW Sharan Powered By PROTUNING Centar Komentari

Član
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

Meni se isto ne sviđaju te linije, jedino mi sada krov moze proc i to ne na svakom auto.
I ok je da imaš svoj fazon jer sumnjam da je ovo itko radio na sharanu.
 
Član
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

Super bi bilo ako bi admin pocistio ove neke suvisne komentare,a inace hvala svima na pozitivnim komentarima i podrsci,a slike naravno ce biti ;) a sto se tice gewindi i ostalog,covjek je za svoj auto zelio najbolje i najkvalitetnije sto se novcem moze kupit ;)
 
Član
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

ma oki sve ba, al glupo covjeku auto nazivati sepetom
 
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

to je sala koju vecina forumasa zna , sepet sporet i ostala bijela tehnika :D i najpopularniji je Obodin :lol:
 
Član
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

mokeBass je napisao(la):
ajde ljudi manje sranja, i spama, vise mi je pun ku*ac cunera, momak radi sarana i sta, nek radi, lijepo ce izgeldati, jebo vas golfovi vise i german style, pa ajd uradite vi sarana... ak imate... mislim ove gewinde vrijede preko milju maraka, a na golfu sve sto se odradi vrijedi milju.. mislim odrezu opruge, farove, masku bez znaka, xenone polovne, neki auspuh ispadne jeftino, i jos par sitnica, naravno felge bbs.. i eto ga cunirano auto za po milje, a za milju vrh auto... prijatelju sretno u daljem nastavku radova, i nek admin obrise ove komentare, pa i moj, dzaba covjeku se kvari topic
ps znao sam, bas me boli kita i za admine.. nek me banuju vala, al serete ljudi puno

Ti nestijuci vrijedjas druge clanove tipa BMWGTI covjek koji je ulozio u dvicu oko 40 000km, noke, d@llygti i mnostvo njih. Zasto se moras obazirati na komentare drugih clanova svak ima pravo da ostavi komentar kakav hoce "stim da nije u suprotnosti sa pravilima foruma ". Pomeni se ti nedolicno ponasas sa ovim komentarom i red bi bio da te banuju. Nemam nista protiv tebe niti protiv bilo koga drugo ustvari radi ovoga je uvedena ova opcija like ako ti se nesvidja kliknes dislike i gotovo ;)

PS: Na Sharanu nebi lose izgledala maska bez znaka ili maska sa mrezom ko u golfa mk5 gti ;)
 
Član
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

Ja mislim da ce ovo sve lijepo izgledat . . .
Btw lijepo vidjeti za promjenu neko drugo auto
sve se vrti oko istih

po meni super ;)
 
Član
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

Po meni taj Sharan bi najbolje izgledo bez Riegera zakovan za zemlju sa ovim felama i naravno bijel samo...
Sretno u projektu.
 

MTR

Član
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

samo bez one rasvjete u karambolci molim , bilo bi previse , samo lagano i bice kako valja , mozda se i vi sami iznenadite kao ce bit na kraju ;)
 
Član
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

chuza kada si mi pricao nisam mogao ni slutiti da se radi o jednom ovakvom vozilu
pravite nesto sto ce malo ko raditi, bit ce zanimljivo vidjeti kako ce se sve slozit
samo naprijed punom parom
hejtera ce biti, kad bi slagali ne znam ti sta;)
 
Član
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

koji točkovi idu na auto? bas me zanima kako ce se ova koliba ponasati na KW ovjesu. I nebi lose bilo sa sto manje ovih china shit dioda u branicima i slicno.. Ovo auto vidim na nekoj 18col felgi zagewindan maximalno a unutra carstvo auto akustike i to bi bilo xtra
 
Član
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

Svaka čast na izboru auta :) Moćno će izgledati ,
 
Član
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

Svidja mi se izbora auta, cekamo rezultat na kraju! ;)
 
Legend
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

sretno u nastavku radova,sve odabrano je dobro , samo naprijed malo "previse" osvjetljenja ;)
 
Član
RE: VW Sharan Powered By PROUTUNING Centar Komentari

hahahahahahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahhaha pa ne mogu da vjerujem, nismo ni poceli raditi vec su pojedinci poletili sa nekim nebulozama od komentara azurni ste nema sta ;);)

Meni iskreno je jako drago sto se radi VW Sharan, sto ni jedan jos uvijek u BiH nije preradjen, sto ce biti unikat na nasim cestama, i mislim da ce biti jako zahtjevno od ovakog sepeta i kocke napraviti atraktivan automobil. Druga stvar je ta da mi auto radimo po ZELJAMA klijenta tako da ako on zeli da mu ugradimo diode, chize, linije, ratkape pa cak i rogove nasa duznost je da to ispostujemo. Radimo punom parom kako bi u sto skorijem vremenskom periodu isporucili auto i zadali smo sebi "zadacu" da se kompletan projekat zavrsi u roku od 4 dana ;), radi se nedjeljom, vec je drugi dan prerade se vrse kasno u noc.

Uskoro nove slike, farovi su sinoc zavrseni, automobil je ofrarban danas se postavlja body kit :icon_smile::icon_smile:
 
Ovaj auto ce imati svoju posebnu car jer je unikatan i nema ga na nasim cestama takvog,a rijetko ko da radi Sharana.Bas zato ce biti poseban :cool:
 
Top