VW Sharan Powered By PROTUNING Centar Komentari

VW Sharan Powered By PROTUNING Centar Komentari

Član
Dragi Vedade mogao sam ti i ja vako sfušeriti ovaj PS rad :D al makar je uživo dosta, dosta bolje ;)
 
Član
Meni se iskreno rečeno ne svidja,uz svo dužno poštovanja prema vlasniku i prema ljudima koji su se potrudili da naprave ''nešto''...

0 bodova:icon_cry:
 
pa dobro ljudi, napisano je da su ove felge privremeno rjesenje, i da je podignuto auto. vjerovatno ce na proljece biti drugacije
 
Član
Jeste li mogli imati imalo uticaja na vlasnika?

Skršio je pare u ništa i unakazio auto.;)

Respect vama za trud, ali vlasnik je ljakse i to težak.
 
Član
schrottpresse.jpg



imaju i bezicne, ako ne moze da dovuce auto do otpada... :D

662442-3.jpg
 
Član
nekako previse nabudjenih detalja... isto kada djeca u nfs-u budje auta, samo da nabacaju svega :icon_rolleyes:

bit ce "bolje" sa vecim felama i zakucan, ali opet....
 

IGY

Član
a jeste se svezali, ne valja ovo ne valja ono, pola vas komentarise na osnovu predhodnih komentara
da je 10 ljudi u startu reklo da je odlican, svi bi nastavili kako je odlican, kako jemocan itd
iskreno ni meni nije nesto, ali sad nesto pretjerivati i srati kako je vlasnik seljak, glupan, kako nema ukusa itd mislim da je suvisno
 
Član
Pa kako da ne kažem da je ljaljan, nakrkao 5324823796 maglenki naprijed, a body je bzvz skroz, al' skroz. Farovi, amortizeri, felgice možda i folija je OK, a ovo ostalo mi ne ide nikako.
 
Član
Kako sam i rekao,zelje vlasnika su da se ovako uradi auto i mi smo uradili,ni nama se ne svidaju ove maglenke naprijed,pokusali smo odgovorit vlasnika od njih al nije uspjelo,a za felge,pa napisao sam privremene su ovo felge do proljeca,i auto je podignut radi zime,a i auto vec sutra ide na put za Grcku ;)
 
Top