VW Sharan Powered By PROTUNING Centar Komentari

VW Sharan Powered By PROTUNING Centar Komentari

Član
Sociva dodu tacno na mjesto sijalice,kad se stavi socivo ima podloska koja je u obliku grla od sijalice i ta se podloska stavi odiza i onda socivo tacno dode kao sto je i sijalica bila,potom se stavlja sigurnosna matica koja ucvrsti socivo i to je to uglavnom,a sto se tice podesavanja,pa tacno ce sociva bacat onako kako su sijalice samo puno puno precizniji i jasniji snop,ako nisi me ipak shvatio imas od majstora Lige temu tamo u Exterijer(Xenon Svjetla) pa ti je tamo sve ovo gore napisano prikazano slikama i naravno slike koje dokazuju jasan snop ;)
 
Član
kako god, bit ce neobicno, jedinstveno na nasem prostoru ovdje ;)

farovi extra ispali, a i ne stedi se, tako da zanima me krajni rezultat, kako ce ispast :icon_biggrin:
 
Član
samo naprijed momci ne obaziri te se sta drugi pricaju ne bitni su njihovi komentari sto kaljaju vas projekat.sretno u radovima
 
Član
Interesantan auto za styling, nikad nisam vidio kako može ovo čudo da izgleda. E sad, ovo je u principu vrlo jednostavno uraditi kad imaš pare, skineš jedan branik, staviš drugi i to je to, vjerujem da ćete stići za 4 dana završiti. Farovi su fantazija, baš perverzno dobro izgledaju. Samo da se branici, pragovi i šta već ima dobro izlakiraju i to je sat vremena posla smontirati. Ovaj auto mi je više za unutrašnjeg stylinga nego spolja, pošto ima prostora kao u dnevnoj sobi, tu se može dosta uraditi. Nadam se da će vlasnik biti zadovoljan, mada mislim da je za neke stvari džaba bacio pare, mogao ih je iskoristiti mnogo kvalitetnije. Fino zaradite, neka vam ovo bude dobar početak ovakvih projekata, ovo je uživancija raditi, ja bih vam džabe radio neke stvari, samo da imam da se igram sa nečim.;)
 
Član
Farovi su ekstra uradjeni svidjaju mi se pravo, i srecno sa projektom ,da vlasnik bude zadovoljan! ;);)
 
Član
Bit ce puno bolji uzivo dosta kad se sve uradi :cool:;)ovo u PS-u je neko lose odradio :icon_rolleyes:
 
Top