vw passat 35i tuning

vw passat 35i tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
OMG:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: kakva je ovo
teska kategorija cuninga,:icon_sad: vracaj u fabricki izgkled i plati nekome
da ti ofarba auto profesionalno, ili nabavi neke normalne karambolke
 
Član
MA bola prosuo se lik da valja, kaze nema para za branike ofo ono, a odjednom ,pretpostavljam, buseni 2.9 na 3.0 litre zapremine i 227kW, odnosno to je malo ispod 310 konja....plus sto na onoj slici gore se vidi lijepo sredjeni motorni prostor i polirana crijeva sa turbine i IC-a :D

A ja sam laik, ali mislim da ne mozes tek tako ugurat turbinu na vr-a, a bogme ni jeftino :D
 
Početnik
tibor987 je napisao(la):
MA bola prosuo se lik da valja, kaze nema para za branike ofo ono, a odjednom ,pretpostavljam, buseni 2.9 na 3.0 litre zapremine i 227kW, odnosno to je malo ispod 310 konja....plus sto na onoj slici gore se vidi lijepo sredjeni motorni prostor i polirana crijeva sa turbine i IC-a :D

A ja sam laik, ali mislim da ne mozes tek tako ugurat turbinu na vr-a, a bogme ni jeftino :D

ma on misli da ako smo mi cuvali ovce da smo i pasli travu s njima:icon_mad:
 
Član
Pokušao sam, ali bez uspjeha, da nađem rječi kojima bih sadašnje stanje opisao i ne ide mi. Poslušaj ljude i vraćaj ovo kako je bilo fabrički, očajno izgleda. Ako ideš na neki extreme, to je preskup sport koji na kraju ne ispadne lijepo već "ciganjski".
 
Početnik
vwTalic je napisao(la):
evo sigurno i najvece promjene na mom autu
a to je ustvari ubacivanje nove masine
radi se o VR6 3.0 mashini sa 227kw

radi se o remusu yap style
ove prerade su mu dale prekrasan zvuk

:lol::lol:

kao ubacio novu mashinu i najbitinije je da zbog toga sad ima "prekrasan" zvuk..
 
Član
tibor987 je napisao(la):
vwTalic je napisao(la):
evo sigurno i najvece promjene na mom autu
a to je ustvari ubacivanje nove masine
radi se o VR6 3.0 mashini sa 227kw
evo slika sa novom mashinom nazalost imam samo sliku sa vec ubacenom masinom naravno nisam ja radio ja to ne bi znaao ni za godinu sastaviti:lol::lol::lol:


naravno uz novu masinu mora i novi auspuh
evo slike od zadjeg lonca
radi se o remusu yap style
ove prerade su mu dale prekrasan zvuk



Mislim da si pogrijesio, postojala je samo 3.2 litreni VR6 ( pored onih malesnih pederskih 2.8 i 2.9 koji tetke vozaju), a inace to je stroj ipo, sa 227 kW je imao u prvoj verziji, kasnije je u verziji dva ( kao sto je kod tebe ) imao bolju ispusnu granu ( 7 ispusnih cijevi na grani sa 6cilindara ), 18svijecica NGK terrible crap edition 3, samsonite paljenje, i pump duse u gepeku cija je tudja...ta masina je onda izbacivala sa novim usisom i intercoolerom klime na 325kW...samo cu ti reci da to leti ko sto vragova, svaka ti cast ! Jos sad odradi trikvencijalni mjenjac i 5motion sustav sa troduplom sperom i ojacanim poluosovinama sa r32 passat...mislim da su poluosovine bile Moskvich EB85 oznaka....

Jos jednom svaka cast !;)



pozz i hvala ti u pravu si nsam bas sve rekao o ovoj masini
ovo je 2.8 masina al dobro si reko to je za tetke zbog toga sam prosirio cilindre na otprilike 3.0 jer nemam para za onu r32 verziu ipak hvala


lowered_car je napisao(la):
sad kad imas novi motor gledaj sta radis sa prednjom maskom,,onda napravi nove usmjerivace zraka,jer u ljetnim temperaturama ce ti kuhat stalno

jeste u pravu si to sam potpuno zaboravio
trebam branik sa vecim otvorima
hvaala

bmwscaner je napisao(la):
izdala te kvaliteta slika haha
kakavi bola kilovata toliko LOL

hhaahaha jbg digitalnom kad uslikam nemos nikako smanjiti slike dovoljno da je uploadujem
a sto se tice kilowatta to je benzin sa turbo punjacem nije onda ni cudo:D:D

pioneer_09 je napisao(la):
a gdje je slika kad je motor ubacen u tvoje auto:D

nemam te slike jer nisam bio tu kad je to radjeno ja ga ostavio kod automehanicara
da prepakuje jer ja pojma nemam o tome a on je to radio 4 dana
a ja sam takodjer zaposlen pa da nisam bgm navratio ni jednom al ja mislim da ima auto mehanicar slike moram pitati ga


ArminM je napisao(la):
nemojte ga napadat,mozda i ima to sto tvrdi:D
samo za 3.0 VR6 jos nisam cuo

nek prica ko sta hoce ja tu masinu imam:D:D:D:D:D:D
a sto si tice toga upravu si to sa 3.0
ovo je 2.8 sa prosirenim cilindrima

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
OMG:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: kakva je ovo
teska kategorija cuninga,:icon_sad: vracaj u fabricki izgkled i plati nekome
da ti ofarba auto profesionalno, ili nabavi neke normalne karambolke

karambolke se opet original
 
Početnik
Cak 4 dana ti radio? Brate, tu ima 2 dana posla u vrh glave...Sta je sa izduvom? Intercooler, od cega si stavio, kako si ga upasao, jel ti smetala ona neonka u karambolci naprijed? Koliko te kostalo to sve, jel ti ostalo para bar jos da kupis farbe za prednju karambolku, i dvije trakice one, led diode ovo ono?
2jezp61.jpg
 
Član
tibor987 je napisao(la):
MA bola prosuo se lik da valja, kaze nema para za branike ofo ono, a odjednom ,pretpostavljam, buseni 2.9 na 3.0 litre zapremine i 227kW, odnosno to je malo ispod 310 konja....plus sto na onoj slici gore se vidi lijepo sredjeni motorni prostor i polirana crijeva sa turbine i IC-a :D

A ja sam laik, ali mislim da ne mozes tek tako ugurat turbinu na vr-a, a bogme ni jeftino :D

iskreno ako vas interesuje odkud mi masina
dao sam skutera za nju
inace je nebi nikupio
 
Član
prosto da ne vjerujes sta citas:icon_mad:

druze sta ti mislis gdje si ti dosao majketi, predstavio si ovo auto,koje realno gledao izgleda ko tvor s ovim crnim sarama,sada pricas o nekom 3.0 VR6 motoru,kojeg si ubacio u auto,ali nisi bio tu dok je mehanicar radio,i zato nemas slika, ove koje si ubacio si vecinom skenirao s necega,pa sad tu nama prosipas maglu. Molim te lijepo ne kvari ugled foruma, ne treba nam tu neko ko ce prosipati pricu ko da smo mi djeca. Ako nisi znao,a ocigledno nisi,ovdje je vecina raje sa SR scene,ljudi koji su vozili i koji voze 402 utrke,vecina njih je sama slagala svoje aute,i sada ti njima dodjes pricati o nekom 3.0 motoru sa prosirenim necim,sto si gledao na tv-u,,,,majketi se kani corava posla,pokupi se i vrati u rupicu iz koje si izasao,eto iskreno se nadam da ces uraditi nesto po tom pitanju,,,ili imam jedan mozda bolji prijedlog za tebe,,ostani tu,pricaj nam jos sta,da se imamo cime sprdat kad nam je dosadno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top