vw passat 35i tuning

vw passat 35i tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
simpa ti je far ispao.....mada nije moj ukus (nebitno to...)

kako si mislio da uradis dayligth, da ti otmem ideju!!!! hehehe :D

kod mene je angel aeys na lecu, koristim ga kao deyligth ali murija kara, moram nesto raditi pa da klepim ideju ako imas kakvu finu......
 
Član
zen3dom je napisao(la):
simpa ti je far ispao.....mada nije moj ukus (nebitno to...)

kako si mislio da uradis dayligth, da ti otmem ideju!!!! hehehe :D

kod mene je angel aeys na lecu, koristim ga kao deyligth ali murija kara, moram nesto raditi pa da klepim ideju ako imas kakvu finu......

jednom prilikom sam pravio daylines i znam kako ide :
moras kupiti dvje one trake sa led diodama (pogledaj na mom kadettu)to su trake 20cm sa 10LED dioda ona je samoljepljiva sa jedne strane kodnas su 10 km obe
rastavis far tj. skines staklo i tu traku unutra u far i na ovaj donji dio fara zalijepis (vidis kuda sam jafar ofarbo u crno e po toj donjoj liniji zaljepiss)spois ih na pozicije i to je to
te trake imas u plavoj crvenoj zelenoj i bjeloj boji
ja cu sebi uraditi bijelom jer najvise lici na original daylines
pozzz;);)
 
ma kontam ja to drug, i ja sam mislio trakicama ili naci poruciti org dayligth sa ebay, kada sam rekao kako mislio sam na poziciju, kako si mislio upasovati ih, u kom obliku, to me interesovalo....

tipa hoces li samo dole crtu ravnu staviti, ili u obliku slova L, ili kako vec....

P.S. Vozam isto vozilo, samo variant variantu :D

evo mojih farova trenutno.... http://www.bhtuning.com/ugradnja-bixenon-leca-na-fabricke-farove-t-44315.html
 
Član
zen3dom je napisao(la):
ma kontam ja to drug, i ja sam mislio trakicama ili naci poruciti org dayligth sa ebay, kada sam rekao kako mislio sam na poziciju, kako si mislio upasovati ih, u kom obliku, to me interesovalo....

tipa hoces li samo dole crtu ravnu staviti, ili u obliku slova L, ili kako vec....

P.S. Vozam isto vozilo, samo variant variantu :D

evo mojih farova trenutno.... http://www.bhtuning.com/ugradnja-bixenon-leca-na-fabricke-farove-t-44315.html

vidio sam ev upravo da vozis passata pa mislio sam samo ravnu crtu vidjecu ja veceras na fotoshopu uraditi kako sam mislio pa cu staviti slike.pozz
 
Član
tibor987 je napisao(la):
onaj plavi gore je sweeeeeet !

plavi je pregotivan za onog bi i kucu prodo:icon_smile:

evo jos neki slika


vwTalic je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
onaj plavi gore je sweeeeeet !

plavi je pregotivan za onog bi i kucu prodo:icon_smile:

evo jos neki slika




gepek clean tj bez znaka
original branik sam vratio nazad
crne stopove
lajsna ispod stopova se jos mora ofarbati al ito je prikraju


evo i napred je ponovo original branik moram ga jos izlakirati
stavio sam neonke

unutrasnjost crno bijela kombinacija

GolFanatiCars je napisao(la):
Ofarbaj lijepo branike i dovrsi linije i gledaj da nadjes neke felge malo vece i lijepe one su pozitivan ugled na auto i detalj koji puno znaci ;) pusti branike to ide kasnije al s tim sto ne radi svasta

pa to je to moram imati neku podlogu za tuning
skonto sam ono ne vodi nicemu malo tamo malo vamo
i sve zapoceto nista gotovone lici ni nasta.pozz

GolFanatiCars je napisao(la):
vwTalic je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Hajd stavi te felge sa kadeta na passata uklopit ce se ;)

felge su ti crno sive a auto crno bijelo :icon_biggrin:

to sam i ja mislio alrazmak rupa ne pase nez nija sto inace to mora pasati al izgleda da je na pasatu neko komplet ovjes mijenjo

nije ti niko nisa mijenjao nego je centralna rupa opela manja od VW ovih felgi a to ti moze tokar uradit

ma ne probavali smo sve na druge passate moze al na ovog ne posto sam ja njega kupio prije 3 god on je bio spusten i feluge stoje sire nego nornalno razmak serafa za fele je nesto veci nego normalno.pozz
 

Prilozi

  • DSC00052.JPG
    DSC00052.JPG
    140 KB · Pregleda: 121
  • DSC00055.JPG
    DSC00055.JPG
    239 KB · Pregleda: 124
  • DSC00050.JPG
    DSC00050.JPG
    237,6 KB · Pregleda: 110
Član
evo sigurno i najvece promjene na mom autu
a to je ustvari ubacivanje nove masine
radi se o VR6 3.0 mashini sa 227kw
evo slika sa novom mashinom nazalost imam samo sliku sa vec ubacenom masinom naravno nisam ja radio ja to ne bi znaao ni za godinu sastaviti:lol::lol::lol:


naravno uz novu masinu mora i novi auspuh
evo slike od zadjeg lonca
radi se o remusu yap style
ove prerade su mu dale prekrasan zvuk
 

Prilozi

  • images.jpg
    images.jpg
    18,5 KB · Pregleda: 178
  • DSC00054.JPG
    DSC00054.JPG
    224,5 KB · Pregleda: 56
Član
vwTalic je napisao(la):
evo sigurno i najvece promjene na mom autu
a to je ustvari ubacivanje nove masine
radi se o VR6 3.0 mashini sa 227kw
evo slika sa novom mashinom nazalost imam samo sliku sa vec ubacenom masinom naravno nisam ja radio ja to ne bi znaao ni za godinu sastaviti:lol::lol::lol:


naravno uz novu masinu mora i novi auspuh
evo slike od zadjeg lonca
radi se o remusu yap style
ove prerade su mu dale prekrasan zvuk



Mislim da si pogrijesio, postojala je samo 3.2 litreni VR6 ( pored onih malesnih pederskih 2.8 i 2.9 koji tetke vozaju), a inace to je stroj ipo, sa 227 kW je imao u prvoj verziji, kasnije je u verziji dva ( kao sto je kod tebe ) imao bolju ispusnu granu ( 7 ispusnih cijevi na grani sa 6cilindara ), 18svijecica NGK terrible crap edition 3, samsonite paljenje, i pump duse u gepeku cija je tudja...ta masina je onda izbacivala sa novim usisom i intercoolerom klime na 325kW...samo cu ti reci da to leti ko sto vragova, svaka ti cast ! Jos sad odradi trikvencijalni mjenjac i 5motion sustav sa troduplom sperom i ojacanim poluosovinama sa r32 passat...mislim da su poluosovine bile Moskvich EB85 oznaka....

Jos jednom svaka cast !;)
 
Početnik
sad kad imas novi motor gledaj sta radis sa prednjom maskom,,onda napravi nove usmjerivace zraka,jer u ljetnim temperaturama ce ti kuhat stalno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top