vw passat 35i tuning

vw passat 35i tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ArminM je napisao(la):
vwTalic je napisao(la):
idem da postavim neonku napred u branik sutra abd slike

sta ce ti ba neonka, po meni je to davno isfuralo, al et, dosadit ce i tebi brzo

pa stacu imam neonke pa vec da ne leze dzaba kupe prasinu


upravo sam vratio napred original karambolku ofarbo je do kraja stavio neonku sutra navece slike cu postaviti pa da vidimo valjal
:icon_rolleyes:
 
Administrator
ja nemam sta da dodam na ovo sto su kolege rekli i poslusaj savjete i imat ces dobru vozilicu... ni ovo se meni ne svidja ali mi se svidja kako razmisljas i uopste se ne ljutis na to sto govorimo da nije ok, da uradis to i to i sto kazes da si tu da dobijes savjet jer i ti si tu da sredis sebi auto da na nesto lici... zato poslusaj savjete jer niko ovdje ti ne zeli lose ;) sretno
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
ja nemam sta da dodam na ovo sto su kolege rekli i poslusaj savjete i imat ces dobru vozilicu... ni ovo se meni ne svidja ali mi se svidja kako razmisljas i uopste se ne ljutis na to sto govorimo da nije ok, da uradis to i to i sto kazes da si tu da dobijes savjet jer i ti si tu da sredis sebi auto da na nesto lici... zato poslusaj savjete jer niko ovdje ti ne zeli lose ;) sretno

Potpis


Ovo kako si ti krenuo nigdje neide ;)
 
ooojjjj komentara, sve spusti i zatamni savjeti........

drug, ovo sto ti hoces ovdje ne prolazi, pogledaj samo temu ANTI TUNING sta ljudi postavljaju od slika i bice ti jasno....


kao sto je neko nekada rekao, BiH je "premoderna" za ovakve stvari...............



Savjet, uradi sto ti se svidja, pa makar i pljuvali po tebi, a ne bi bio jedini na ovom forumu, vjeruj mi......
Za karambolke imas dobre ideje, ali se iskreno nisu realizovale bas adekvatno na onim modelima, probaj malo bolje, potrazi na netu gotove slike, jer ipak modeli od kartona nisu to to......
 
Član
evo slike sa neonkom al bilo je previse svijetlo pa ne vidi bas naj

zen3dom je napisao(la):
ooojjjj komentara, sve spusti i zatamni savjeti........

drug, ovo sto ti hoces ovdje ne prolazi, pogledaj samo temu ANTI TUNING sta ljudi postavljaju od slika i bice ti jasno....


kao sto je neko nekada rekao, BiH je "premoderna" za ovakve stvari...............



Savjet, uradi sto ti se svidja, pa makar i pljuvali po tebi, a ne bi bio jedini na ovom forumu, vjeruj mi......
Za karambolke imas dobre ideje, ali se iskreno nisu realizovale bas adekvatno na onim modelima, probaj malo bolje, potrazi na netu gotove slike, jer ipak modeli od kartona nisu to to......

hvala ti buraz:icon_biggrin:
 

Prilozi

  • neon.JPG
    neon.JPG
    240,2 KB · Pregleda: 115
Član
edo_benz je napisao(la):
a jel to sve svijetli ispod prolazi i kroz karambolku i farove

jeste al sliko sam telefonom a kamera relativno slaba pa se ne vidi usliko sam i digitalnom al nemogu staviti sliku nesto nece da stavlja slike preko 500kb ako znas kako bi mogao staviti tu sliku reci mi
 
Član
moras je smanjit priliko uploada evo ti dobar program za ubacivanje imas tamo opciju resize i oda upload i ovdje kopiras u post forum code a program je Tinypic
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
ja nemam sta da dodam na ovo sto su kolege rekli i poslusaj savjete i imat ces dobru vozilicu... ni ovo se meni ne svidja ali mi se svidja kako razmisljas i uopste se ne ljutis na to sto govorimo da nije ok, da uradis to i to i sto kazes da si tu da dobijes savjet jer i ti si tu da sredis sebi auto da na nesto lici... zato poslusaj savjete jer niko ovdje ti ne zeli lose ;) sretno

hvala:icon_smile:
 
Član
ni meni se ne svidja ovo sto ti radis... al moze se i ovako srediti auto, samo pazi na kvalitet obrade.... nemoj zuriti samo da bi stavio sto vise na auto... radi polako i to je to... a mnogi ce ti reci ne valja i slicno, meni se licno ne svidja taj stil.. al postujem rad i trud.. tako da, samo ganjaj svoje ali poslusaj pokoji savjet tu i tamo....
pozz ;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
ni meni se ne svidja ovo sto ti radis... al moze se i ovako srediti auto, samo pazi na kvalitet obrade.... nemoj zuriti samo da bi stavio sto vise na auto... radi polako i to je to... a mnogi ce ti reci ne valja i slicno, meni se licno ne svidja taj stil.. al postujem rad i trud.. tako da, samo ganjaj svoje ali poslusaj pokoji savjet tu i tamo....
pozz ;)

pa jest to je bas tako nisam bas najbolji sa novcem i moram polako da radim to sto se nekome nesvidja mene ne brine ja radim zbog sebe a naravno savjete MORAM slusati da bi svoje ideje ostvario pozz i hvala
 
.jpg


VW15.jpg


4749528624_2117922407_z.jpg


1448333.jpg


picture_14674.jpg
 
Član

lsike su prave nema sta ali treba novca za to a nemam bas toliko:icon_cry:

evo uradio sam svjetla u crno jos led diode i onda dayline look
 

Prilozi

  • DSC00047.JPG
    DSC00047.JPG
    264,4 KB · Pregleda: 33
Član
@ vwTalic

Za sve treba novca bolje radit postepeno a makar se to oduzilo i nekoliko god i uradit kako treba. Nego sve nabrzinu i napravit rugobu od auta ;)
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
@ vwTalic

Za sve treba novca bolje radit postepeno a makar se to oduzilo i nekoliko god i uradit kako treba. Nego sve nabrzinu i napravit rugobu od auta ;)

pa jest brate tako to i radim i u svemu hvala:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top