vw passat 35i tuning

vw passat 35i tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bombas samoubica haha...jel ti ovo majstor kad je ubacio motor slikao ga digitalcem jer druge slike su ti mutne osim motora.hahha...sjedi oguli jabuku bolan
 
Legend


Dinno_Gti je napisao(la):
bombas samoubica haha...jel ti ovo majstor kad je ubacio motor slikao ga digitalcem jer druge slike su ti mutne osim motora.hahha...sjedi oguli jabuku bolan

oguli jabuku :D :D hahahah
 

MTR

Član
mogu samo reci ...........

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ja bi mu bananu udjelio
cul vr6 turbo pa bas da ga je za skutera dobio :p i jos k tome za 4 dana sve ugradjeno i ima dobar zvuk :p
sto vi kazete O hljebe :)
 
Administrator
bombas samoubica :lol: ne vidim svrhu laganja i izmisljanja nekih stvari... predstavljas auto i imas neku viziju tuninga koju zelis da ostvaris sa svojim autom i od pocetka valjas neke gluposti... pa bolje da si mu uradio limariju kako treba svi bi ti rekli da lijepo izgleda a nije tamo lijepis neke kartone i cize koje ni nasta ne lice i jos na kraju "ubacujes" strasni "3.0" koji samo ima dobar zvuk....

a kakav si skuter dao za taj motor 3.0:D
da nije lifan?
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
bombas samoubica :lol: ne vidim svrhu laganja i izmisljanja nekih stvari... predstavljas auto i imas neku viziju tuninga koju zelis da ostvaris sa svojim autom i od pocetka valjas neke gluposti... pa bolje da si mu uradio limariju kako treba svi bi ti rekli da lijepo izgleda a nije tamo lijepis neke kartone i cize koje ni nasta ne lice i jos na kraju "ubacujes" strasni "3.0" koji samo ima dobar zvuk....

a kakav si skuter dao za taj motor 3.0:D
da nije lifan?

mozda je Yamasaki:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
Nemojte mu ban davati ....


Druze , mozemo li se dogovriti ..


Gdje se auto moze vidjet u Sanskom Mostu ? ? Znam da je kadet na talic tanku stalno bude parkiran tamo...

Eh ajd lijepo uslikas ti nama passata s otvorenom haubom .... :D ak bude vr6 onda svaka cast ...





Sto se passata tice , meni se ne svidja nikako al bas nikako , ta linija bas bezveze nezz sta si htio dobiti snjom ,bolje da si ak si vec htio izvlaciti po sredini haube i krov ofarabao u crno ... ili naprimjer u rozu boju .... nema niko tako nest na podrucju BIH ... iako bi bilo komentara en onog pedera ovo ono, al bolio bi te qurac jer ti imas vr6 masinu :D



osim toga , poslat cu ti ja Anesa mozda se vi i znate ovako ... nek poslika auto a ja cu ovamo na forum staviti ...



----------------------------------------------------------------------------
 
Član
Mladaaaa partizankaaaa bombe bacalaaaaaa:D



http://www.youtube.com/watch?v=icCM3MvlXks&feature=player_detailpage



ajd brate sto ne govoris istinu,al govori bar nesto u sta ce mo moci vjerovati....:spam:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top