vw passat 35i tuning

vw passat 35i tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edo_benz je napisao(la):

ok ev stize


ev jedna za pocetak

imam neki spoiler pa neznam dali ce stojati lijepo na passatu treba ga prosirati malo al nisam jos nista uradio prvo da vas pitam dali valja evo slika

pravi prednji branik napravio sam sablon za predjni al nezz valjal meni nije nesto poseban al me interesuje misljenje drugi

evo jos jedna slika
 

Prilozi

  • DSC00038.JPG
    DSC00038.JPG
    162,6 KB · Pregleda: 230
meni je ovo anti tuning, bez ljutnje,
prvo kad farbas ova auta moras to uraditi kako
treba, a ne ovako, drugo ove karambolke nemaju nikakvog
oblika,
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
meni je ovo anti tuning, bez ljutnje,
prvo kad farbas ova auta moras to uraditi kako
treba, a ne ovako, drugo ove karambolke nemaju nikakvog
oblika,

to sa karambolkama si u pravu mislim meni se ne svidja a jaram mi kaze da je pravo pa ja stavio da vidim jel to do mene hvala pozz
 
Član
A jaoj taman da kazem pa nije toliko lose kad videh zadnji branik:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Prijatelju maska moze proc al previse si zatvorio farove sa Bad look-om

vrati branike u pocetno stanje i lijepo ih ofarbaj ovo sto vidim na slikama je amaterski jos nesto ove linije preko auta ti nisu neki datalj a vidim da to volis jer imas i na kadetu treba to lijepo uradit na predjem kraju debela i tanka linija a preko krova i zadnjeg kraja jedna ne uklapa se nikako

mozda ces pogresno shvatit al ovo je savjet ;) Tvornica majka- kultura, bolje nego to sto ti hoces
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
Prijatelju maska moze proc al previse si zatvorio farove sa Bad look-om

vrati branike u pocetno stanje i lijepo ih ofarbaj ovo sto vidim na slikama je amaterski jos nesto ove linije preko auta ti nisu neki datalj a vidim da to volis jer imas i na kadetu treba to lijepo uradit na predjem kraju debela i tanka linija a preko krova i zadnjeg kraja jedna ne uklapa se nikako

mozda ces pogresno shvatit al ovo je savjet ;) Tvornica majka- kultura, bolje nego to sto ti hoces

hvala ti buraz branik sam upravo vratio original i napred i nazad a liniju onu tanku trebam zavrsiti.
 
Ofarbaj lijepo branike i dovrsi linije i gledaj da nadjes neke felge malo vece i lijepe one su pozitivan ugled na auto i detalj koji puno znaci ;) pusti branike to ide kasnije al s tim sto ne radi svasta
 
Član
vwTalic je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Prijatelju maska moze proc al previse si zatvorio farove sa Bad look-om

vrati branike u pocetno stanje i lijepo ih ofarbaj ovo sto vidim na slikama je amaterski jos nesto ove linije preko auta ti nisu neki datalj a vidim da to volis jer imas i na kadetu treba to lijepo uradit na predjem kraju debela i tanka linija a preko krova i zadnjeg kraja jedna ne uklapa se nikako

mozda ces pogresno shvatit al ovo je savjet ;) Tvornica majka- kultura, bolje nego to sto ti hoces

hvala ti buraz branik sam upravo vratio original i napred i nazad a liniju onu tanku trebam zavrsiti.

hvala ti svatio sam ja tebe branici original dolaze nazad upravo ih afarbam i jos da te pitam dali po tebi bolje pasu na passata plave ili zelene neonke.
 
Član
mislim bad look moze i veci,kao sto vidis,ali sve je to stvar ukusa......a od branika mozes da napravis ovako neku clean varijantu....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top