vw passat 35i tuning

vw passat 35i tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
Prijatelju maska moze proc al previse si zatvorio farove sa Bad look-om

vrati branike u pocetno stanje i lijepo ih ofarbaj ovo sto vidim na slikama je amaterski jos nesto ove linije preko auta ti nisu neki datalj a vidim da to volis jer imas i na kadetu treba to lijepo uradit na predjem kraju debela i tanka linija a preko krova i zadnjeg kraja jedna ne uklapa se nikako

mozda ces pogresno shvatit al ovo je savjet ;) Tvornica majka- kultura, bolje nego to sto ti hoces

sto se tice bad looka meni svidja al ja nemogu reci nista u tvoje ime
al tu smo da razmjenjujemo misljenja o autima drugih
da nismo to htjeli nebi se ni uclanjivali .lijep pozz

bane17 je napisao(la):
mislim bad look moze i veci,kao sto vidis,ali sve je to stvar ukusa......a od branika mozes da napravis ovako neku clean varijantu....

sto se tice bad looka ovaj mi je vec na granici a branik najprije da cu tako i napravit
hvala ti sto mi dade ideju
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
Hajd stavi te felge sa kadeta na passata uklopit ce se ;)

felge su ti crno sive a auto crno bijelo :icon_biggrin:

to sam i ja mislio alrazmak rupa ne pase nez nija sto inace to mora pasati al izgleda da je na pasatu neko komplet ovjes mijenjo
 
vwTalic je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Hajd stavi te felge sa kadeta na passata uklopit ce se ;)

felge su ti crno sive a auto crno bijelo :icon_biggrin:

to sam i ja mislio alrazmak rupa ne pase nez nija sto inace to mora pasati al izgleda da je na pasatu neko komplet ovjes mijenjo

nije ti niko nisa mijenjao nego je centralna rupa opela manja od VW ovih felgi a to ti moze tokar uradit
 
Član
ovo ti je slika fabrickog,samo uzmes i sve pozatvaras i to ti je to..poliester u ruke i udri...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top