VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

Hehee, dok sam miran odma' nešto nije uredu :lol:

Hvala svima na podršci, ne spavam kako treba već pet dana, samo razmišljam kako će to ispast sve... Syncro me zasad ne privlači jer nije neka ekstremna snaga u pitanju, ipak je to fabrika, a za syncro trebam pola auta isjeći, a to mi se takođe ne radi... grehota...

Hvala još jednom, neću štediti na slikama, obećavam :cool:
 
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

ja cu samo reci najkompletnija dvica koju sam ja vidio:cool:
isti prijedlog kao green devil,,, kontrolna, tapacirunzi i sl, iz mk3
 
Član
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

Koji si ti freak, svaka čast.. Sretno i da se završi sve sa što manje komplikacija
 
Početnik
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

Drug izvini, ali je ovo po meni grehota ubacivati u GTI originalni, motor iz novije serije to odmah nije to, to gubi auto tu svoju specijalnost (originalnost). Po meni glup potez, a i VR6 jako los motor, sa malo snage.... derace te 1.6 benzinci ! itd.Eto mislim stvarno glupo od tebe. Sram te bilo !































Lozim te baa' stari ! :D :lol: Dramaaa samo naprijed i obavjestavaj redovno ! ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

G2_1.6B je napisao(la):
Lozim te baa' stari ! :D :lol:
Kontam, vidi ovog padobranca sad :lol:

Hvala svima na podršci... GTI je vani, ipak sam odlučio špricnuti motorni prostor u crno kad se već radi, tako da se sve prolongira za sutra... ;)
 
Legend
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

Drama projekat,svidja mi se kako radis;)
jos kad sjedne VR bice da valja,samo naprijed druze:cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

Baba moj je prvi testni krug Kozarskom, daj da oborim svoj dosadasnji rekord :D:D:D
 
Član
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

samo mu je vala jos falio zvuk vr-a :D :D

hehe sjecam se ove dvice dok je jos nisi poceo raditi kad se prodavala ... kakva razlika svaka cast :) sve pohvale
 
Član
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

E ovo je golf,i vr a stavljaj dasta,fala bogu da nije dizel kakav da te lincujem :icon_biggrin:

Jedino mi se nesvidja tabla od trice i slicno u duji ali stvar ukusa ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top