VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

Da malo update-ujem garažu i ovdje...
Prikolica je stala "napola", razlog je (po meni) opravdan, kupljen je mk3 VR6 syncro 2.9 140kw, u izuzetno dobrom stanju... :D
cimg6807.jpg
cimg6812.jpg


Od toga je prošlo gotovo mjesec dana, i od tada prikupljam informacije i savjete kako da to spakujem kod sebe... Bitno da sam počeo rastavljati VR-a, sutra počinje spektakl, ako sve bude po planu..

cimg6888.jpg




I jedan usputni update, meni vrlo drag... temopomat :icon_biggrin:




Do kuckanja... ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

Rekao sam još davno, ili 2.9VR ili 1.8t, opet mi je srce više na mjestu sa 2.9... vidjećemo šta će ispast na kraju...




Mjerio sam trojku sa isključenim zadnjim pogonom, sve fabrika ništa skidano još sa 2.8 mjenjačem u gepeku i nas 2 u autu 14.7 na 402 po G-tech-u... kod mene će biti bar 200-300kg u minusu :123:
 
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

sarajlic steta al nema kanala i drugaciji lonci trebaju

Srdjane respect ubijat ce sve redom duja :cool: VR je VR neka prica ko sta hoce jos 2.9 :cool: oni nemaju nikavih kiiksova kao 2.8 koji su pravili dok nije izasao 2.9 kasnije su ok ;)

duja laksa od trice syncro za kolko hoces :) performanse ce bit zadovoljajuce siguran sam :cool:
 
Legend
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

ooooooooo svaka cast za ovo .... ne znam sta da kazem osim .... naj kompletniji mk2 na nasim prostorima,svaka cast po ne znam koji put , znas sta radis !!!
 
Član
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

znao sam ja da si ti opravdano odsutan, svaka cast za ovaj potez, eto ispunio si sebi zelju, zelio si swap, eto dobio si ga, sad samo naprijed, da to spakujes kako treba:cool::cool:
 
Administrator
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

svaka cast drug... nek je sa srecom i da to sto prije spakujes i obradujes nas sa slikama i klipovima;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top