VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

a joooj, ubijas me u pojam...zahvaljujuci tvom golfu mozda predjem sa rat style-a na german...aaaaa :cool::cool::cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Tvog gol mi je desktopu...nema dalje ti si mi primjer ako budem ovako brutalno išao znamma kako ću...hahah..pozzz:cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Hvala drugari :cool:


Pala je narudžbica neka, naravno GERMANY je u pitanju... očekuje se isporuka kroz 30 dana... :icon_biggrin:
 
Početnik
RE: VW Golf mk2 GTI

srdjan014 je napisao(la):
Hvala drugari :cool:


Pala je narudžbica neka, naravno GERMANY je u pitanju... očekuje se isporuka kroz 30 dana... :icon_biggrin:

Joj Srlee svaki put sve bolji i bolji ! :D

A naruceno jeee? Kaj? :D Nisam upucen!
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Hvala na podršci ,znači :icon_smile:
Naručeni su neki bezobrazno široki rubovi :D :D :D pa ćemo vidjeti na šta će to da liči...

Za sad jedan teaser...




Naravno, nećemo ići na german-rat kombinaciju style-ova, ali bi trebalo biti nešto slično ;) svakako ću update-ovati temu kako radovi budu napredovali...


Do kuckanja...
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

nemoj da seres :icon_eek::icon_eek: da prostis
pa ovo ce biti perfekcija kako si zamislio :icon_biggrin: ;)
 
RE: VW Golf mk2 GTI

:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: aj pa ni serpa nije toliko duboka :D:lol::lol::lol:

bit ce ovo bolesno samo naprijed uvijek odlicno radis drugacije se ne moze ni ocekivat od tebe ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 GTI

Kućna radinost, ne može ljepše :D počeo sam variti pomalo, uzeo 20m 50x50 cijevi i polako...

Nabavio sam zadnji trap od GTI-ja sa diskovima :D čak su i amortizeri došli na njemu, a planiram napraviti kostur tako da mi "osovina" bude u tovarnom prostoru, što znači da bi prikolica trebala biti nekih 15ak cm od asfalta (ili betona kako god:D ) a nešto dublja od ove sa slike. Naručio sam rubove 3.5" i ventile, a dok to dođe nadam se da ću privesti kraju varenje i pripremu za lakiranje (u boju golfa)...
Nazad sam mislio staviti kristalne štopke od keca, one male... ali te sitnice ostavljam za kraj... valja to uraditi da ne ide poprjeko :lol:

Usput, nabavio sam i blatarice, pa ih možda i smontiram fore radi :D svakako ću updateovat shodno radovima ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top