VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znas kako kazu babe ko zna zasto je to dobro, mozda bi sledeci put na toj krivini prosao pogubno po sebe. Auto je lim, svi mi mnogo volimo taj lim ali samo nek je ziva glava i nek smo svi zdravi;) P.S. Kad sam video naslov rip preseklo me, kad sam video da je samo auto cak mi je i laknulo.
 
Član
Steta :icon_rolleyes: al ajd napravit ces i boljeg nek si ti citav ima dijelova za golfa ;)

jedino felge ove malo teze uganjat opet al moze i na nekim obicnim cool izgledat :cool:
 
Početnik
Joj imenjace . Jaaoo kako mi je krivo k'o da je moje auto , svaki update sam iscekivao zeljno i sad :(

Nego oces opet ici sa njim u kakav projekat ili ga vratiti u fabriku. :icon_question:
 
Član
Samo nek je ziva glava to je nabitnije a golf ko svaki golf se da lako zakrpiti,sretno u nastavku radova;)...
 
Član
Ma tockovi su najmanji problem, kad mi dodje slozim ih opet za 5-6 dana :)
Vraticu sve standard i vjerovatno prodat.
Ovakvu dvicu sigurno vise necu nac, jer je bila kao bombonica i svu mogucu opremu imala... tako da ce vjerovatno u buducnosti se slagati neka kockica ///M :) al' otom potom
 
Legend
jbg :icon_sad: dobra dvojka bila bas sa ukusom sredjena, volio sam pratiti ovaj projekat, nadam se da ce i sledeci projekat biti ovako dobar ;)
 
Član
steta :icon_sad: :icon_sad: al opet bilo i proslo, nek je glava citava, da se i dalje ima i ostane volja za sredivanje i nove projekte ;)
 
drug zao mi je golfersa pravo,, pogotovo znajuci koliko je truda ulozeno,,
i ja sam bas nedavno imao blazi izlet sa puta, sami bog me je spasio da ne napravim totalku,,
ja sam pouku izvukao, nadam se da ces i ti;)
 
Početnik
srdjan014 je napisao(la):
Ma tockovi su najmanji problem, kad mi dodje slozim ih opet za 5-6 dana :)
Vraticu sve standard i vjerovatno prodat.
Ovakvu dvicu sigurno vise necu nac, jer je bila kao bombonica i svu mogucu opremu imala... tako da ce vjerovatno u buducnosti se slagati neka kockica ///M :) al' otom potom

I koja ce cijena biti kad se sve opet osposobi?

I ajd' izbaci nam slike radova , trenutnih. Ahh btw. jesi def. odlucio da ne ides opet u project sa njim ? :icon_cry: :icon_question:
 
Član
A pu! Bas mi Billy prica da si sjebao golfa, sto se kaze ''neka je ziva glava'', ali ovdje mi je tesko samo to reci. NE mogu ni zamisliti kako bih se ja osjecao kada bi se nesto ovako desilo. Steta, prava steta.

:icon_sad:
 
Član
druze de mi reci jesil ti ubacivo led diode u obruz na farovima il je fabricki
i lijep ti je golf
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top