VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

A bice da je odustao
http://www.pik.ba/artikal/1517302/vr6-2-9-140kw/

ipak ce da bude 1.8T, nadam se? :icon_smile:
 
Član
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

koji je razlog odustajanja ako se smije znati, jesil u globalu odustao od ovog motora ili je nesto drugo u pitanju, ja znam da ces ti swap odraditi, to je garantovano:icon_smile:
 
Član
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

Osnovni problem su papiri, a i ispalio me rođak za hidro kvačilo, šaltejbl i hladnjak od passata...

Uvalio sam se u to dobro, tako da još ništa nije gotovo...
 
Član
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

Čiča papiri možda i jesu problem, ali ostalo što si naveo riješi se u 5 minuta...
 
Legend
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

steta :icon_rolleyes: , hoce belaj u PM , ali kad si poceo , onda i nekako zavrsi druze ;)
 
Početnik
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

Za ove djelove neznam jel 5-10 ili kol'ko vec minuta. :D

Al' znam da papiri se mogu srediti samo ako imas nekoga na otpadu. Da ti izdaa racun da si kupio motor sa otpada, napisu ti broj ti odes sa racunom u policiju i oni ga zavedu u saobracajnu sa atestom itd. neznam kako hoda to oko uvodjenja motor , ali znam da se papiri mogu tako zavrsiti ! ;)
 
Član
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

U federaciji je to mnogo bolje riješeno nego kod nas, mada, ima nade da se to može završiti i ovdje...
 
Legend
RE: VW Golf mk2 (ex 1.8)

G2_1.6B je napisao(la):
Za ove djelove neznam jel 5-10 ili kol'ko vec minuta. :D

Al' znam da papiri se mogu srediti samo ako imas nekoga na otpadu. Da ti izdaa racun da si kupio motor sa otpada, napisu ti broj ti odes sa racunom u policiju i oni ga zavedu u saobracajnu sa atestom itd. neznam kako hoda to oko uvodjenja motor , ali znam da se papiri mogu tako zavrsiti ! ;)

U svakom slucaju mora imati carinsku deklaraciju, jer mu otpad ne moze izdati racun i brojeve koje nema na stanju i za koje nema ulaz... znam proceduru, jer sam sam kupio motor na otpadu sa papirima, i sve su mi rekli sta moze i sta ne moze...
isto tako, sve se moze zavrsiti, al to je vec izmedju tebe i ljudi koji bi ti to zavrsavali...

srdjan014 je napisao(la):
U federaciji je to mnogo bolje riješeno nego kod nas, mada, ima nade da se to može završiti i ovdje...

Stvarno mi je zao sto odustjes od VR-a, znam da imas svoje razloge, al uvjek je lijepo vidjeti VR-a kako rezi pod haubom od mk2...
drugim rijecima: NEMA DALJE! ;)

poz... :cool:
 
RE: VW Golf mk2

Evo dva dana pregledavam temu jer me bas zanimalo kako je radjeno sve od pocetka i malo je reci da sam odusevljen ovo je prekrasno i drago mi je da se i kod nas moze uz jos par primjeraka vidjeti ovako dobar golf u kojega je ulozeno jako puno truda novca zivaca i svega ostaloga sto uz to ide od felgi koje su :icon_eek: pa do osvjetljenja unutrasnjosti sjedista i zakucavanja nemam rijeci samo RESPECT i cuvaj ovo i da ti nije palo na pamet kao na pocetku teme da ga prodas ja sam se usrecio sa jednim isto ljepim primjerkom kojega pokusavam cuvati kao i prosli vlasnik a ti si ovo stvorio i stvarno svaka cast a sto se motora tice ne sumljam da ces pronaci rijesenje i da ce biti nesto sto ce isto izazivati postovanje drago mi je da sam mogao pregledati i od sada imam priliku i dalje nastaviti pratiti ovako dobar projekt samo naprijed i nadam se da cemo se jednom i upoznati ili da cu barem ovo cudo vidjeti uzivo :cool: :icon_eek: :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk2

Veliko hvala na komentaru... uhvati me tuga neka :D
Na moju veliku žalost, nećeš imati prilike vidjeti ga... prije par dana sam ga slupao,
dva prevrtanja i gotovo totalna šteta... točkovi i G60bodykit (koji nisam ni spominjao ovdje) su danas prodati,
tako da ga više nema onakvog jer će biti standard kad se opravi...

Taman sam skratio poluosovine prije 10ak dana, ukucao ga, naprijed G60 rubovi i 22mm distanceri,
napunio klimu, servisirao ga... motorni prostor sredio, i vozio sam ga čitava 3 dana punim plućima :D
NO, auto je SAMO hrpa lima, ljubav će preći na nešto druga, glava je bitna...

Evo jedna slika od prije mjesec dana, baksuz nisam ga uslikao niti jednom u poslednjih 15ak dana... tako da, ko je vidio - vidio :icon_evil:

p1110508.jpg



Tema može ostati još par dana, dok ga opravim, pa ću sa tim slikama i zaključati temu...

Do kuckanja drugari...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top