VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
joooj ja sam svog prodo pa i dan danas kad ga sretnem tuga me uzme a mogu mislit kako je tebi sada bas mi je zao al najbitnije da je glava na ramenima i da si ti ok znam da nije lako al doce drugo bolje steta al eto drz se i sretno dalje pamet uglavu i vjeruj jos nevjerujem da si ga skrsio :(
 
Član
Au jbo ga, fkt mi je zao :icon_cry: Dobro je da tebi nije bilo nista a sad polako u potragu za nekim drugim autom vrijednim sredjivanja ;)
 
Član
A jbg, stalna dionica, višak gasa i jbg... neko se prije mene slupao baš tu i bilo puno pjeska na putu, sreća je bila na mojoj strani... lima će biti... vjeruj, bolje da ga vidiš ponekad, nego da ovako neslavno završi... ;)
 
Legend
aaaj :icon_sad:
srdjo druze bas mi je zao,toliko truda i rada oko njega , u gradiskoj sam ga 100x ogledao,stvarno je bio pojam od mk2..... i sve ode u pm , vazno da si ti zivu glavu izvukao ,....felge prodate ili ?

kako si prosao , bez povreda ??
 
de kada napisa sada ovo suze mi pocele majke mi ali neka si ti dobro a bude drugi jos bolji od ovoga.. nek je ziva glava :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:
 
Član
Hvala svima... ;)
Ja prvi nisam mogao vjerovati da se nisam ni ogrebao, a auto skršeno onako... opet, koliko sam truda uložio u njega, možda mi je ovako vratio... ja prezadovoljan :D

Usput, imam 12 RMica u garaži sve u standardnim dimenzijama, pa ako neko traži nek se javi... set ću ostaviti sebi za neku dalju budućnost, nekog keca 2.9... :D
 
Prijatelju samo nek je ziva glava to je nabitnije ;) zao mi je za auto nemas pojma koliko, bio je pojam od golfa i uzor mnogima na nasim prostorima i znam koliko si paznje posvecivao svakom detalju. Svaki tvoj update sam zeljno iscekivao vidjeti :icon_cry: a toga vise nema

Sretno da se ti namiris sa novim boljim autom da bude jos bolji od golfa ;)
 
Legend
Ma drug... kao sto su vec prijatelji i pisali... nek si ti izasao iz auta dobar... a ostalo kako je htjelo da bude bilo je... :icon_sad:

puno srece i pameti ti zelim... :cool: a biti ce auta jos... ;)
 
Član
ah ah :icon_cry:
jooj drug..zao mi je pravo..znam kako ti je :icon_sad:
ali eto ne ksi tio proso dobro..bice limova uvijek..samo polako :icon_smile:
 
Član
RE: VW Golf mk2

srdjan014 je napisao(la):
p1110508.jpg

Ostade slika u zaboravu u roku 5 minuta...:lol:


Hvala na podršci svima, a dijelova je još ostalo da mogu još jednog golfa sklopiti bez problema... :D biće opet neki projekat, ali sumnjam da će biti u skorije vrijeme... valja se ženiti i djecu praviti... :D
 

LSD

Član
a srle......ne mogu da vjerujem...bas juce sam te spominjao nekim drugarima ovdje i prica je bila opsirna..a vidi sad ovo...
jbt stvarno nevjerovatno.....


spasili te cicevi????:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top