VW Golf mk2 r.i.p.

VW Golf mk2 r.i.p.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Imas li sliku razbijenog.??da vidmo tu tugu,iako nisam ljubitelj dvicurina,tvoja mi je bila pojam za dvice..Bit ce auta ;)
 
Član
steta stvarno, jutros sam otvarao temu i listao slike... :icon_sad:

ali eto, najbitnije da si ti citav, limova ce uvijek biti, i BBS-ica :D

nego, stavi slike skrsenog, da vidimo kako je proslo :icon_rolleyes:
 
Član
ovdje se pametan post ne moze slozit, sta god ti napisemo samo ti pristajemo na muku, drago mi je sto tebi nije nista bilo, to je od svega najbitnije;)
 
Legend
iskreno
ne mogu da vjerujem
mislim, toliko vremena, novaca, i da tako olako pricas o tome
sad bas kontam, dok ne vidim slike, ne vjerujem, da nije kakva sala :icon_eek:
pa jbt, sama pomisao da mi se ovako nesto desi, ffff nedaj Boze..
 
Član
@LSD
Kadice prodao ima mjesec dana :D a kad bih ti rekao da nisam bio ni vezan neb' mi vjerovao :icon_eek:

BBS-a svakako imam punu garažu, jest da su standard sve, ali neka ih...


@.nOKe
Nismo se nikad upoznali, inače bi znao moj stav o autima i nebi te čudilo sigurno...
Bio bi lud, kreten, retardiran, ne znam ni ja šta da mi nije žao, ako ne truda i vremena onda bar novca... ali ne razmišljam puno o tome, već kako sam ja prošao...

Evo dvije slike u prilogu, nadam se da kontate što nisam ni slikao ni postavljao slike prije... to je već muka :icon_smile:



 
ih drug bas mi je zao kad procita ovaj naslov,ali ipak kako i ostali rekose vazno je da si ti u dure a golfersa ce biti ;)
 
Član
E jbg drug, sjeba me kada vidjeh naslov reko neko opet zaginuo, da ti kazem jebaji ga ne ide, tvoja duja mi je posebno bila draga jer sam ja imao isto bijelu sa 4 vrata, sve se moze vratiti samo mrtav covjek nikad ;)

Ja znam kako sam se ja sjebao kada sam farove slomio, mogu mislit kako je tebi al jbg.....

Nek si ti ziv i zdrav to je najbitnije (vidio si sta bi sa onom djecom i vozom), bice jos auta samo da je zdravlja na prvom mjestu ;)
 
Član
Jbg, dešava se... al je uvjek dobro kad se dobro svrši... :lol:

Evo sad sam iz radione, krov je novi povaren, guzica vraćena na mjesto xD, oboje ljevih vrata postavljeno, sve se otvara-zatvara... sutra po šprickitu i lagano šmirglanje... obavještavaću o daljim radovima redovno :lol: :lol:


Usput, točkovi kompletni, bodykit i kompletan front su već na drugom golfu... samo što je ovaj crn, tako da će opet jedan sličan u pomen ovome... ;)
 
Član
jebiga druze, bas mi je zao, steta prava......al' kao sto sam kazes, bitno je ne klonuti duhom ba, sve se moze sloziti opet al' insan nikad :D znam kako je meni bilo kad sam nasao razvaljen auto na parkingu, e to je vec tuga, ni kriv ni duzan ostadoh bez auta ;)

@noke kao sto napisah gore i ja ostadoh bez auta na jos gluplji nacin, 15 min sam stajao kraj nje i tugovao, a onda poceo razmisljati sta dalje slagati :) nema smisla plakat' za prolivenim mlijekom :) gore mi je danas kad vidim slike nego tad :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top