VW Golf II VR6 - sastavljanje

VW Golf II VR6 - sastavljanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
koja elektronika je upitanje, ako ti nije problem reci ovdje ili na PP i koliko para je elektronika
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Kupi onda dizne od G60, one mogu podrzat do 60 konja po cilindru..  znaci mogu raditi do  360 konja :icon_biggrin:

otkud ti podatak da mogu 60 KS po dizni?

Ja koliko znam 48 KS na 93% i na 4 bara i to je max efektivnog rada...
 
Član
@HuKa Ima li sta od tih radova.. Tema otvorena, ispisano 10 stranica a samo par slika postavljeno i ostalo rasprave...
 
Član
Ima :) ali nista vezano motora, posto sad pocinju radovi mjenjen trapova (kugli, selena, krajnica, amortizera) stavljam druge kocnice i diskove... od golfa 3 su celjusti ali ja mislim vr6-ce, a diskovi su od g60 ventilirajuci buseni diskovi, 15-ke felge onako nisu bog zna sta (nisu ni lose) al bitno je da su jake ;) (radi izgleda a i 14-ke ne mogu radi kocnica) a sto se tice motora ima problem :) remenica se prislanja na krak.... :( mora se izvadit motor ulupat krak pa se ponovo ubacit pa ce se upalit...i to je to.....pa cu ja malo poslikat kad bude gotov i snimit koji klip zvuka.... i kako ide i sl... e heto "ukratko"
 
Član
HuKa je napisao(la):
a diskovi su od g60 ventilirajuci buseni diskovi, 15-ke felge onako nisu bog zna sta (nisu ni lose) al bitno je da su jake ;) (radi izgleda a i 14-ke ne mogu radi kocnica)

Pa kod 16-ke su prednji diskovi veci nego kod G60, a ja vozio i na 13'' celicnim :icon_rolleyes:
 
Član
GTI 8V - Kočnice: 239 mm ventilirajući diskovi naprijed, 226 mm diskovi nazad
GTI 16V - Kočnice: 257 mm ventilirajući diskovi naprijed, 226 mm diskovi nazad
VW Golf Rally - Kočnice: 239 mm ventilirajući diskovi naprijed, 226 mm ventilirajući diskovi nazad
GTI G60 - Kočnice: 239 mm ventilirajući diskovi naprijed, 226 mm ventilirajući diskovi nazad

jedino ako su ovi :)
VW Golf II GTI G60 Limited Edition
Kočnice: 280 mm ventilirajući diskovi naprijed, 239 mm ventilirajući diskovi nazad
 
Član
@Edo onda ne znam od cega su...ovi siskovi jedva stanu u 15-ku :) a veci je od 16-ke posto znam kolki su kod 16-ke imo sam je ja .... Ovi diskovi i kocnice su skinuti s golfa od ovog covjeka sto je iso snjim na brdsku ..a i on je skino sa nekog auta... znam da su celjusti od pasata 3 Vr6.. ogromne su ( jedino ako i tu grijesim vezano s kojih su kola :) )
 
Član
gti 16v do 88 godine ima 239mm prednje diskove, poslije ima 256mm i veci glavni kocioni. G60 je uvijek imao 280mm diskove koliko ja znam a i ETKA tako veli.
Pasat vr6 ima te iste kao golf g60, 280mm
 
Član
syncro je napisao(la):
gti 16v do 88 godine ima 239mm prednje diskove, poslije ima 256mm i veci glavni kocioni. G60 je uvijek imao 280mm diskove koliko ja znam a i ETKA tako veli.
Pasat vr6 ima te iste kao golf g60, 280mm
I ja mislim da je tako, ali nisam htio da prvi kažem pa da mi se svi izrugaju :icon_redface: :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top