VW Golf II VR6 - sastavljanje

VW Golf II VR6 - sastavljanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
et ti komsija iz Banja Luke........... Kuka ili tako nekako prezime jbtga trebo mu poslat elektroniku prije nekoliko dana .............ali ne zelim nista da cipujem dok ne vidim kako ce ovako ic ....bez cipa..
 
Član
ne znam ja nista ... vi ste strucnjaci :) ali znam jedno da svi cekaju da se pojavi vas autic vr6 sa 300+ Hp koji ide 12 sec :)
 
Član
HuKa je napisao(la):
et ti komsija iz Banja Luke........... Kuka ili tako nekako prezime jbtga trebo mu poslat elektroniku prije nekoliko dana .............ali ne zelim nista da cipujem dok ne vidim kako ce ovako ic ....bez cipa..

druze pa ti mislis da ce pionir kukic tebi moci da izmapira ECU :icon_cry:

I jos ti je rekao da mu posaljes ECU,pa zar ti nije cudno kako ce on sve bez auta da pogodi postavke kad si mjenjao i ventile i leptire i bregastu...
Treba dosta pazljivog rada da se tvoj motor dovede fino u red poslije tih prepravki a bez auta na licu mjesta se to nemoze uraditi.

Sad mi je jasno zasto mislis da ces moci izvuci +30 KS...

Ipak ce ta tvoja elektronika na kraju kod mene zavrstiti ili sa tvoje ili sa necije druge strane :icon_biggrin::D

Zivio...
 
Član
jesi sam pravio leptire ili si skinuo sa nekog BMW ili ALFE ?
Jel to klasican leptir ili "flah siber" ?
Koliki je promjer otvora ?
Sta ces za dizne?
 
Član
s Bmw-a, ne znam kolki je promjer posto nisam dobio jos leptirove dobicu u ovih dan, dva. s diznama stimanje elektronike ce odradit nekakav covjek iz hrvacke iz Pule on ce napravit elektroniku i instalaciju za auto.......
 
Član
A koliko ta igranka košta ako nije tajna ???
Btw , svaka čast na projektu . Mislim da taj auto i bez ikakvih dorada leti , a tek kad se nabudji ....
 
Član
izace kamaru para.......iskreno ne zelim ni da racunam............vako mi je lakse kad neznam tacnu cifru... :)
 
Legend
Potrudicu se ja da nabavim foto aparat do vikenda da napravim malo bolje fotke i fotke nekih drugih zanimljivih auta.
 
Član
HuKa je napisao(la):
izace kamaru para.......iskreno ne zelim ni da racunam............vako mi je lakse kad neznam tacnu cifru... :)

Zasto vec nisi, ako ulazes tolike pare u VR6, nisi nabavio 1.8T? Mislim da je laksi od ovog a isto tako znam da moze ici oko 300++ KS, sa vecim turbom, chipovanjem i jos kojekakvim "sitnicama"!
 
Član
Pogledaj tu: http://www.eiptuning.com/eip/18t20vturbosystem.html
mislim da je razumljivo pa ti vidi!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top