VW Golf II VR6 - sastavljanje

VW Golf II VR6 - sastavljanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Koliko ja znam KS se mjeri na Dyno, a ne kod gatare, tako da to sta ko misli je suvisno. SR-ce pokazat svoje.:cool:
 
Član
Sretno i samo naprijed pa valjda cu i ja doziviti da vidim to auto ako budem nasao vremena da dodjem na neki SR
 
Član
ma j*bes konje bitno je kako ce da ide :) al "kazu" Vr6 klasicni kad mu stavis laptirove s elektronikom trebo bi da ima oko 300 ks ali to je samo "kazu"....... a pored tog kod mene ce bit uradjena glava, ventili, sportski izduv i sportske bregaste (ako ih nadjem, a nacu ih ;) a i kasnije imam u planu da posaljem mjenjac na obradu...(ono krace brzine ali da nabire ko formula)...e hetoo.. to je to ukratko :)
 
HuKa je napisao(la):
ma j*bes konje bitno je kako ce da ide :) al "kazu" Vr6 klasicni kad mu stavis laptirove s elektronikom trebo bi da ima oko 300 ks ali to je samo "kazu"....... a pored tog kod mene ce bit uradjena glava, ventili, sportski izduv i sportske bregaste (ako ih nadjem, a nacu ih ;) a i kasnije imam u planu da posaljem mjenjac na obradu...(ono krace brzine ali da nabire ko formula)...e hetoo.. to je to ukratko :)

druze nemoj ovo pogresno shvatiti, nije da ti se rugam ili da omalovazavam tvoj projekat, ali vr6 ima cca 170 konja, nabrati jos 130 konja nije bas mala stvar i tesko da ces to samo s leptirovima, bregastim i elektronikom uraditi

bez uvrede
 
Član
ne ljutim se mijo................ali da ti pojasnim samim cipovanjem auto sa 175 ks ide na preko 200 ks tacnije 205 ..........(samo chip) a raspitaj se sta znace leptirovi s elektronikom, sportski izduv, obrada glave(prosirivanje usisnih i izduvnih kanala), obrada ventila ( to jest suzavanje stabljike da bi se omogucio sto veci protok goriva) i sportske bregaste (280 stepeni) ................ovo sto sam ti nabrojo je tuniranje auta........nema se vise sta uradit sem (olaksavanje klipnjaca, druge radilice a to bi uradio ali mi ne daje neku snagu pa ne zelim se zezat s tim) ........ostaje samo jos turbo kit i Nos...........ali to necu radit posto ja vjerujem u sirovu snagu..........mozda nekad kasnije ugradim Nos ali to ide na kraju (mada ne vjerujem da ce mi to trebat)........a jos nesto za kraj....ja sam od obicnog 16V Kr nadrko na preko 200 ks i niko me nikad nije bio brzi u Tz dok sam ga vozo....(poenta ovog sto sam ti reko je kad sam od 4 klima 1,8 motorom napravio bolid koji je dero M3 magistralom u TZ onda mozes zamislit sta cu da napravim od Vr6-ce) e heto to od mene da vise ne smaram....kad napravim bujrum vidicemo se na magistrali.....
 
Član
@Huka

Samo tako .
Drago mi je da da imamo nekog ko se bavi "OZBILJNIM" tuningom a ne stavljanjem kojekakvih lampica i Džidža
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top