VW Golf II VR6 - sastavljanje

VW Golf II VR6 - sastavljanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovo je uvezivanje motora sajlom , priprema za vadjenje
2005539830610928858_rs.jpg



Motor brzinski izvadjen :)
2005561580495500300_rs.jpg


krak prije tuninga :)
2005520889632790881_rs.jpg


Tuniranje kraka
2005502996382687561_rs.jpg


Krak posle tuninga

Vracen motor gdje mu je i mjesto..

2005579968920629141_rs.jpg
 
Legend
Fotke sam sredio :) Bilo je znaci cekicanja danas. Sutra palenje abd. Docu ja pravo s posla u garazu.
 
Legend
Ja sam sinoc bio u garazi, auto danas ide na dizalicu postavljaju se amortizeri novi, diskovi, disk pločice, čeljusti, kugle itd... remenje je poruceno crijeva od goriva, i da se upali auto. Poslije toga sljedi ugradnja kvačila i još par sitnica i klasični VR bi trebao da ide na probe.
 
Legend
Danas tj veceras od 5 do 8 radilo se na golfu ja pravo s posla otisao u garazu. Eso tamam poceo radit, i dovedeno mu gorivo, ali je imao problema sa strujom, medjutim nakon nove bombine i razvodne sabro je u sekundi. Zao mi je sto nisam imao da snimim aparatom, plamen je bio metar svaki put kad se uvrne. Auto sabire ko zmaj, a doslovno zemlja se tresla pod nogama, HUKA nazalost nije bio prisutan ali nazvao sam ga na telefon i cuo je zvuk. U 8 je uvucen u garazu i Eso je ostao da ga radi dalje. Znam da rekose sada sljedi sastavljanje ostalih sitnica.
 
Član
Eh vec je bolje! A i slike su sad na zadovoljavajucem nivou! Imajte obzira prema dial-up korisnicima!
Sta je s mjenjacem? Hoce li moci ovaj njegov podnjeti ovu snagu ili...?
 
Član
Ovaj sad mjenjac je od vr6-ce i na njemu cu vozat dok ne dobijem sincro. pojacan koji ce moc izdrzat auto koje ima cak i preko 400 ks.... al da bi njega montiro moram jos odradit par stvari koje mi se sad neda radit....al u blizoj buducnosti bice i mjenjac na autu
 
Administrator
ma samo lagano s takvim stvarima nema zurbe, jedna sitnica-greska i upropasti citav trud
 
Član
samo bih volio znati kakav je osjećaj kada, nakona ovoliko posla, covjek sjedne u dvicu, upali je i zna da je pod haubom VR6. jOj !
 
Legend
Danas sam bio u garazi, upalili malo golfa na dizalici je stavljene mu spotske opruge, kocnice diskovit itd... upaljen bez grane, Eso ga uvrto, a zemlja se crna tresla. Hauba se nemoze zatvoriti jer motor jednostavno nestane, ali nema veze ionako je viska :) Nemam aparata da slikam ali o tom po tom. Huka nam je na moru i nece ga bii nekih 7 dana. Sutra se u golfa stavlja moje sparco sjediste, ko zna, zna o cemu se radi.
 

IGY

Član
daki je napisao(la):
Danas sam bio u garazi, upalili malo golfa na dizalici je stavljene mu spotske opruge, kocnice diskovit itd... upaljen bez grane, Eso ga uvrto, a zemlja se crna tresla. Hauba se nemoze zatvoriti jer motor jednostavno nestane, ali nema veze ionako je viska :) Nemam aparata da slikam ali o tom po tom. Huka nam je na moru i nece ga bii nekih 7 dana. Sutra se u golfa stavlja moje sparco sjediste, ko zna, zna o cemu se radi.

svaka cast, mogu mislit kako je to grmilo, kad se upalilo bez grane, a rjesi se i ti sjedista konacno
 
Legend
PA posto sam ja prvi saznao za planove o pravljenju auta, odma je sjediste rezervisano, znaci prije nekoliko mjeseci. Ima i pola godine sigurno. A njemu ce biti tamam. Jedno korito extra.
 
Legend
<object width="425" height="350"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/6kP74TllS5I"> </param> <embed src="http://www.youtube.com/v/6kP74TllS5I" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"> </embed> </object>

http://www.youtube.com/watch?v=6kP74TllS5I
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top