VW Golf II VR6 - sastavljanje

VW Golf II VR6 - sastavljanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nurija je napisao(la):
BiGBalabuto je napisao(la):
Neznam ljudi al mislim da ste jako nerealni sa tim ciframa podsjeca te me na djecu kojima golf 2 dizel ide 190Km/h sa pet putnika i kazu moze jos!!! Probudi te se u BiH imaju jedan ili dva Ferarija sa po 500KS sa puno vise ccm a vi bi sa setom gedora i to nadmasili pre pre smjesno stvarno nemogu da vjerujem pa skontajte  se malo, takvi se ljudi traze al nigdje ih nema samo kod nas u Bosni i slabo su placeni :D vjerovatno sto imaju samo osnovnu skolu :icon_confused:

sto se tice ferarija ,Vipera i ostalih u BiH nemaju nikakve sanse sa ovim nasim trkacim autima na 402... a sto se tice duplanja konja to nije problem jer i ja sam uduplo konje a ti ako ne vjerujes mozemo se i kladiti .. :))) a imas jos auta mnogo koji su uduplali snagu tako ne pricaj gluposti .... :)
pozz

Pa dobro drago mi je da ima ovakvih strucnjaka i kod nas skidam kapu stvarno nisam znao da su brendirani proizvodjaci jako rijetkih automobila van igre sa vama jos jednom skidam kapu. Gdje si ti mjerio na svome auto konjske snage, interesu je me jako jer bih i ja to zelio? Naravno predpostovljam da jesi posto tvrdis da su na tvome uduplane!
I ako imas neki papir sa peformansama da nam postas ovdje ja bith ti bio jako zahvalan da i mi obicni smrtnici to vidimo kako izleda? samo nemoj uzeti sa need for speed-a dijagrame ;)



a za informaciju kolege koji govori o nemogucem duplanju konja
vw-audi motor 1.8 t 20v moze ici i do 700 ks, a fabricki dodje 150-170-225 pa nek racuna koliko puta je to poduplano, ako ne vjeruje google i search

a sto se ovoga tice to jeste tacno ali ne sa setom gedora to rade vrhunski strucnjaci koji su skolovani i naravno imaju tehologije i punnnoooo para da i poznati su mi ti rezultati al van granica nase drzave ;) stvarno ste najjaci!!!
Nista sretno sa duplanjem ja bih jako volio i provozati takvo nesto al eto mi smo obicni smrtnici
 
Član
BiGBalabuto je napisao(la):
Nurija je napisao(la):
BiGBalabuto je napisao(la):
Neznam ljudi al mislim da ste jako nerealni sa tim ciframa podsjeca te me na djecu kojima golf 2 dizel ide 190Km/h sa pet putnika i kazu moze jos!!! Probudi te se u BiH imaju jedan ili dva Ferarija sa po 500KS sa puno vise ccm a vi bi sa setom gedora i to nadmasili pre pre smjesno stvarno nemogu da vjerujem pa skontajte  se malo, takvi se ljudi traze al nigdje ih nema samo kod nas u Bosni i slabo su placeni :D vjerovatno sto imaju samo osnovnu skolu :icon_confused:

sto se tice ferarija ,Vipera i ostalih u BiH nemaju nikakve sanse sa ovim nasim trkacim autima na 402... a sto se tice duplanja konja to nije problem jer i ja sam uduplo konje a ti ako ne vjerujes mozemo se i kladiti .. :))) a imas jos auta mnogo koji su uduplali snagu tako ne pricaj gluposti .... :)
pozz

Pa dobro drago mi je da ima ovakvih strucnjaka i kod nas skidam kapu stvarno nisam znao da su brendirani proizvodjaci jako rijetkih automobila van igre sa vama jos jednom skidam kapu. Gdje si ti mjerio na svome auto konjske snage, interesu je me jako jer bih i ja to zelio? Naravno predpostovljam da jesi posto tvrdis da su na tvome uduplane!
I ako imas neki papir sa peformansama da nam postas ovdje ja bith ti bio jako zahvalan da i mi obicni smrtnici to vidimo kako izleda? samo nemoj uzeti sa need for speed-a dijagrame ;)



a za informaciju kolege koji govori o nemogucem duplanju konja
vw-audi motor 1.8 t 20v moze ici i do 700 ks, a fabricki dodje 150-170-225 pa nek racuna koliko puta je to poduplano, ako ne vjeruje google i search

a sto se ovoga tice to jeste tacno ali ne sa setom gedora to rade vrhunski strucnjaci koji su skolovani i naravno imaju tehologije i punnnoooo para da i poznati su mi ti rezultati al van granica nase drzave ;) stvarno ste najjaci!!!
Nista sretno sa duplanjem ja bih jako volio i provozati takvo nesto al eto mi smo obicni smrtnici
za ovo sto Nurija govori moram ti nazalost reci da nisi u pravu.....pricaj sta hoces i misli sta hoces,mozda si i kakav strucnjak a mozda i ne....ali vidi jedno ne treba ti covjek dokazivati nikakvim dijagramima i shemama i ostalim shitom...dovoljno je da vidis njegova vremena na Street race takmicenjima pa ce ti mnogo toga biti jasno...14 sec covjek vozi sa 1.9tdi masinom od 130KS???? probaj ti sa bilo kojim 1.9 tdi motorom da vozis toliko pa ces vidjeti da njegova prica ima smisla htio ti to priznati ili ne....Uzmi samo podatak da je u Bijeljini na street-u ostavio iza sebe audia A4 3.0tdi masinu koja ima ako se nevaram oko 220ks ili mozda i vise..Logicki uporedi i dobit ces odgovor na svoje pitanje......Kad ti kaze da je uduplao konje onda j eto tako jer covjek iza sebe ima vremena koja to dokazuju....A i za Hukinog vr6.....sve je istina sto covjek govori....zar je to sveto slovo za svakog majstora obraditi glavu,ventile,zamjeniti bregastu,staviti turbo kit,nitro itd....niko ti nije rekao da to covjek radi sam u garazi..oko tog auta radi dosta ljudi...i na kraju i njegova vremena ce potvrditi njegovu pricu jednog dana...
Pozdrav!
 
Član
Dzaba se raspravljate s njim ...bezze lik nes fura....a sigurno ni kola postenih nema...a kamoli tuniranje i sl. sranja...
 
HuKa je napisao(la):
Dzaba se raspravljate s njim ...bezze lik nes fura....a sigurno ni kola postenih nema...a kamoli tuniranje i sl. sranja...

:icon_biggrin: neznam sto mislis da nesto ili nekog furam samo pokusavam ko sve realno sagledati! pogledam malo nas u BiH i sve zemlje oko nas pa da mi neko od tamo pocne pricati price mozda bih i povjerovao al ovako slabo!!! Pocela je ista prica kao sa Dinom ovaj sto se nalazi u dobrinji sto chipa auta ma nema ljudi golf 3 sa preko 400 Ks isto VR-ka al opet suplja!!! volio bih da ti mogu vjerovati i nadam se aliskreno se nadam da ces dokazati suprotno!!! Naravno zelim ti i srecu i uspjeh jos jednom!!!

A sto se kola tice njih nemam ja se vozim u autu ;) sala :D
 
Član
Kume, dodji nekad na street race neki. :)

Sjebes ko foka kada vidis da neka Corsa pocjepa RS4 i sl. Kada vidis da neki popisani Yugo vozi 15 sekundi na 402 metra, ili neki Hota sa Lanciom vozi 11.9 ... :D
 
Član
Aj malo da se vratimo na temu... :)
Auto je zavrseno....jutros sam bio kod dr. krvoloka koji je to odradio na svoj profesionalni nacin ....auto se otima po cesti..... i sve je naj naj...... ali J*be me nesto ajnspric pumpa pa s vremena na vrijeme zna da prestane radit pa mi se auto ugasi :) ali vjerujem u Boga i nadam se da mi se to nece desit na stazi :) vidimo se sutra na SR ....
LP
 
Har3 je napisao(la):
Kume, dodji nekad na street race neki. :)

Sjebes ko foka kada vidis da neka Corsa pocjepa RS4 i sl. Kada vidis da neki popisani Yugo vozi 15 sekundi na 402 metra, ili neki Hota sa Lanciom vozi 11.9 ... :D

Da budem ja na street race-u prvi mi je bio u mostaru kad je tek pocelo to kod nas ;) naravno ne ucestvujem ali budem i znam neke ljude hehe sad ce moja ljepotica kod Hote ici ;) a za tu korsu nekazem nista ja mislim da je ona iz Cro a vozio sam prvoga jugu koji je jos prije 90g napucan mozda ga se sarajlije sjecaju i znam kako ide (bio je banan zute boje)

Ali ja sam samo skeptik sto se konjskih snaga tice jer neuticu samo one na 14sec ;) sam znas da nema nista bez transmisije tj. pravoga prepakivanja mjenjaca za takve trke, pa kilaza pa gume pa ovo pa ono sve to utjece i onda se na osnovu toga nemogu precizirati konjske snage o tome svo vrijeme govorim jer ja nekazem da nece ici 14sec hoce ako Bog da ;)
 
Član
Hajd' ti meni samo objasni kako cetvorka od Nurije koja je 1.9TDI ide 14 sekundi do 402m!? To mi objasni kako je on dosao do tog vremena! A da nisu bitne KS i Nm!
 
Član
BiGBalabuto je napisao(la):
HuKa je napisao(la):
Dzaba se raspravljate s njim ...bezze lik nes fura....a sigurno ni kola postenih nema...a kamoli tuniranje i sl. sranja...

:icon_biggrin: neznam sto mislis da nesto ili nekog furam samo pokusavam ko sve realno sagledati! pogledam malo nas u BiH i sve zemlje oko nas pa da mi neko od tamo pocne pricati price mozda bih i povjerovao al ovako slabo!!! Pocela je ista prica kao sa Dinom ovaj sto se nalazi u dobrinji sto chipa auta ma nema ljudi golf 3 sa preko 400 Ks isto VR-ka al opet suplja!!! volio bih da ti mogu vjerovati i nadam se aliskreno se nadam da ces dokazati suprotno!!! Naravno zelim ti i srecu i uspjeh jos jednom!!!

A sto se kola tice njih nemam ja se vozim u autu ;) sala :D

Je li ti uopste pratis tuning i sve sto ide uz to ili samo volis svog ljubimca!? Da pratis znao bi kako sta ide i kako se dodaju KS! Ali nema smisla raspravljati o ovome ovdje jer ovo nije tema za to! Ali jednostavno ne mogu da presutim to sto citam u tvojim postovima! Bez uvrede!
 
addo je napisao(la):
BiGBalabuto je napisao(la):
HuKa je napisao(la):
Dzaba se raspravljate s njim ...bezze lik nes fura....a sigurno ni kola postenih nema...a kamoli tuniranje i sl. sranja...

:icon_biggrin: neznam sto mislis da nesto ili nekog furam samo pokusavam ko sve realno sagledati! pogledam malo nas u BiH i sve zemlje oko nas pa da mi neko od tamo pocne pricati price mozda bih i povjerovao al ovako slabo!!! Pocela je ista prica kao sa Dinom ovaj sto se nalazi u dobrinji sto chipa auta ma nema ljudi golf 3 sa preko 400 Ks isto VR-ka al opet suplja!!! volio bih da ti mogu vjerovati i nadam se aliskreno se nadam da ces dokazati suprotno!!! Naravno zelim ti i srecu i uspjeh jos jednom!!!

A sto se kola tice njih nemam ja se vozim u autu ;) sala :D

Je li ti uopste pratis tuning i sve sto ide uz to ili samo volis svog ljubimca!? Da pratis znao bi kako sta ide i kako se dodaju KS! Ali nema smisla raspravljati o ovome ovdje jer ovo nije tema za to! Ali jednostavno ne mogu da presutim to sto citam u tvojim postovima! Bez uvrede!

Nema uvrede al nema ni smisla to sto govoris niko nije rekao da nisu bitne konjske snage nego da ih nemozes izmjeriti tako sto ces preci odredjenu duzini staze za neko vrijeme jer u svemu tome ucestvuju i neki drugi faktori sem KS o tome sam svo vrijeme govorio samo nisi pratio ;)
 
Član
Pa bitni su i drugi faktori, ocito je da "obicni", defaltni mjenjac nemoze podnjeti toliku snagu, nakon tuniranja, pa je logicno da ce taj ciko koji tunira auti promjeniti i mnjeac...

btw Corsa je iz Bosne :D
 
Član
Ne znam kud ovo vodi ova glupa rasprava..... Edo, daki zakljucajte ovu temu.... vidite da se bezze laprda....
 
Član
Evo ovdje procitaj sta se sve uradilo pa je postignut rezultat od 14sek! http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=3206
I nastavit cemo tamo raspravu! Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top