VW Golf II VR6 - sastavljanje

VW Golf II VR6 - sastavljanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
iskreno nije nesto, ocekivao sam nesto bolje, bez vezno turiranje, da si bar zvuk motora snima, to je zvuk, a ovaj sa auspuha Peka ima jaci i ljepsi. Snimi nam zvuk motora to je nesto, izduv je lako uraditi da grmi, ali kad pod haubom zagrmi onda se zna da je to sigueno neka zvjer
 
Legend
Nisam ja snimao!!
Huka je snimao, i to samo da mi pokaze roru. Jer je auto bilo doslo tek iz servisa.
U ponedeljak se vozi da se prosire rubovi, jer ne moze da se vozi zapinju tockovi od blatobrane, pokidalo bi se sve. Kad to bude gotovo bice svakakvih klipova.
 
Član
Pod prvo ovo je snimano da dakiju pokazem roru i malo zvuka... a to sto je on stavio na forum je njegova stvar...a klipova ce bit posto... jedva cekam da zacepim usta pojedinim.....
@Igy ovaj zvuk koji pravi ovo auto slabe fajde da ces napravit na bilo kojem autu...posto ovaku ruci s obicnim izduvom.. i od siline motora...kad dodam radove koji su odradjeni i + elektronika od 2,9 Vr-a........ uvrce u blokadu ko motor.... al imacete priliku vidit....

pa pa
 
Član
svaka cast na projetku, i ako mogu da dodam sad je u Balja Luci bio golf 3 VR6 Turbo auto ide best time 13.5
 
Član
Micky je napisao(la):
svaka cast na projetku, i ako mogu da dodam sad je u Balja Luci bio golf 3 VR6 Turbo auto ide best time 13.5

Da nije mozda zeleni?
Ako jest na njemu je bio moj kit koji ne odrađuje posao kako treba tako da to vrijeme i nije neko mjerilo za VR Turbo
 
Član
Dobro vrijeme, ali moze on jos bolje imat..... sve zavisi u kakom je stanju Kit ili motor.... ja ocekujem od svog ovakog kakav je bez turba, nitra, cipa, da ide u 14 sec klasu.... dal ce bit pri vrhu ne bitno je al mora ic 14 sec... Kasnije kad mu uradim sto sam planiro nadam se da cu ic skroz dol...al opet...to je teorija....vidicemo u praksi kako to ide..
 
Član
HuKa je napisao(la):
Dobro vrijeme, ali moze on jos bolje imat..... sve zavisi u kakom je stanju Kit ili motor.... ja ocekujem od svog ovakog kakav je bez turba, nitra, cipa, da ide u 14 sec klasu.... dal ce bit pri vrhu ne bitno je al mora ic 14 sec... Kasnije kad mu uradim sto sam planiro nadam se da cu ic skroz dol...al opet...to je teorija....vidicemo u praksi kako to ide..

BTW. Kit je na prodaju, sve je ok samo turbina druga treba ici.
Ova je mala za VR-a
 
Član
pretpostavljam da ces meni zacepit usta...al dobro mozes pokusat :D a u medjuvremenu pogledaj neke korisne sajtove mozda izvuces sta korisno :D
www.smchiptuning.com ochepljivac zacepljenih usta :Di www.nitro.com i diznaodnitra.co.ba :D www.slikoviusrijedstizu.ba
www.veciturbo.ba :) :) :)

pusaaaa

:D
HuKa je napisao(la):
Pod prvo ovo je snimano da dakiju pokazem roru i malo zvuka... a to sto je on stavio na forum je njegova stvar...a klipova ce bit posto... jedva cekam da zacepim usta pojedinim.....
@Igy ovaj zvuk koji pravi ovo auto slabe fajde da ces napravit na bilo kojem autu...posto ovaku ruci s obicnim izduvom.. i od siline motora...kad dodam radove koji su odradjeni i + elektronika od 2,9 Vr-a........ uvrce u blokadu ko motor.... al imacete priliku vidit....

pa pa
 
Član
I dalje sam voljan dići u bilo koji dio države da pogledam trku
Golf 2 VR6 vs Golf IV TDI :lol:
P.S. Micky, pa šta je sa autom, hebem mu vraga više
 
Član
@Nurija ne seri ! .... znas dobro da nema ovo s tobom nista..... s tobom ja pricam samo na ulici...pusa....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top