VW Corrado 89' black

VW Corrado 89' black

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
B.M - Floyd je napisao(la):
black__anegllll je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
Samo ti drug po svom, ovdje su sve trkaci na tastaturi a vecina voza sporija auta nego ti planiras napraviti. Dosta posla te ceka, ali vidim da imas volje i da zelis to odraditi. Nista ne fali corradu sa TDI motorom unutra, jos ako se sve to fino spakuj, milina. Redovno nas obavjestavaj o radovima i poprati slikama. Sretno u radu ;)

eee hvala drug...bas ti hvala na divnim rijecima,mada ja znam da niko vjerovatno nemisli nista lose komentarima..tu smo da iznesemo misljenja,iskustva,planove i pomognemo jedni drugima..i jedni pokusavaju da kao "ocuvamo originalnost nekih vozila" ali realno gledajuci kome je danas do toga..bitan je taj vizuelni izgled auta..te da nije bas totalna Šerpa na putu :icon_smile: i kao sto kazes..sta fali jednom TDi pod haubom corrada..
i nebrini..cim pocnu radovi..dijelim :D


soffa je napisao(la):
ma ubacuj sta hoces u njega samo ga ne zapustaj da ovakvi bude,moze i od venta 90ks pa cipuj na 120 kasnije,mada nije ovaj auto za toga all kad je gorivo u pitanju ubacuj..sretno u radovima i posveti se i izgledu i unutrasnjost poradi..;)

hehe da..mah imao sam prosle godine jednog golfa 2...bio isto dizel ali 1.6 td..
i bio je kao nov novcat..generalno obnovljen..
i isto planiram i sa corradom..za nejg imam dodatne motivacije..ko ne bi imao ? :D



Više ćeš uštediti sa plinom a 160 ks i 90 se ne može porediti





mah znam..znam..da je plin ispaltiviji...ali objasnio sam vec..da sam dobar sa sefom gradjevinske firme u kojoj naftu dobivam ono:cool: ko svoj svome..i to mi je sada ispatnije..
druga stvar da ubacim i plin treba mi skoro 1500 sa atestom-raspitivao sam se..i opet bi mi falio g lader itd...zato..tvrdoglavo TDI ide u njega
p.s mlad sam ja (20god) za 160 konja..poginut cu haahahah :lol:

Benny_BMW je napisao(la):
Kakav ces branik fabricki ili ovaj prepravit (naravno ako je to moguce) ?

moguce je..ovaj cu popravit...ahh kakve sam sve sastavljao..ovaj je mila majka :D;)
 
Član
Drug ako nisi rjesio problem imam ja rjesenje kod mene je 1.6 TD u Corradu, na kojem sam sve moguce uradio reparirao preparirao sredio i sta vec nisam radi ko sat, a ja planiram sve to da izbacim iz auta i da stavim benzinca pa ako si za trampu da se dogovaramo;)
 
SOLEmir je napisao(la):
Drug ako nisi rjesio problem imam ja rjesenje kod mene je 1.6 TD u Corradu, na kojem sam sve moguce uradio reparirao preparirao sredio i sta vec nisam radi ko sat, a ja planiram sve to da izbacim iz auta i da stavim benzinca pa ako si za trampu da se dogovaramo;)

neznam..cut cemo se privatno...mada ciljam na 1.9 TDI
 
Član
Drug nije ovo kod tebe g60 motor ovo je gti 8v kako ja vidim to ti je neko prodao pricu da je skino g-lader i IC...
 
saleee je napisao(la):
Drug nije ovo kod tebe g60 motor ovo je gti 8v kako ja vidim to ti je neko prodao pricu da je skino g-lader i IC...

ma ne..nije..samo je alternator postavljen (ja ga postavio,jer kad nema g punjaca ,,alternator se drugacije mora postavit..tj na mjesto g punjaca..a g60 je motor..100% ..pogledaj bolje..i po papiru...i isto nema interkulera..zato sto nema ni g ladera..logicno :icon_smile:
 
Član
Onda je neko zamjeno usisnu posto je to usina sa gti-ja,a jes gledao sta ti pise na ECU da li je digi 1 ili 2...
 
nisam gledao..ali evo bas sad gledam..i realno dosad nisam zapazao.nista...ali de vidi..kod mene je cep na glavi motora sa vozacke strane dekla...a gledam na googlu je sa suvozacke?? pa da skontamo o cemu se radi...ja nisam previse petljao sa gti g60 i tim motorima!
http://www.gumtree.com/p/cars-vans-motorbikes/golf-mk3-gti-8v-92-j-reg-87k-going-fast-4-350/112127049 bas ovako..ah ta sreca ..vidi stvarno ..haahah mah meni je TDi u glavi samo :D
 
Član
ovo jedino moze biti gti 2.0 gti 115 konja a poklopac ventila je od g60 i tako ti je kralju sto posto...
 
saleee je napisao(la):
Mozes jos provjeriti i br. motora kod njih je oznaka PG a br. je tackast...

hmm..sutra cu ovo da vidim...vjeruj nisam mnogo obracao paznju..jer na prvi pogled lice..i nisam expert za teske benzinjare :D
 
matamk1 je napisao(la):
ovo jedino moze biti gti 2.0 gti 115 konja a poklopac ventila je od g60 i tako ti je kralju sto posto...

cirkusa :lol:
jbt..dobro da "saleee" vidje
..ja liku bio obecao motor..da dodje da vidi i proba...znaci nezanujci bi ispalo da ga planiram izradit..
hmmm sheat happens :D
:D sta god...kazu noc je pametna..do sutra cu da skontam sta mi je radit..::icon_rolleyes:

saleee je napisao(la):
Pa nije ni poklopac ventila od g60 to se prvo razlikuje i usisna...;)

ja sam sad po tome i gledao :D
 
Član
http://www.volkswagenspares.com/imgs/G3-GTI-ENGINEbig.jpg
EWO OVAKAV JE U TEBE SIGUR A OVO JE 2.0 8v
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top