VW Corrado 89' black

VW Corrado 89' black

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma sta ste svi napali momka :lol: kad naftu moze dobijati skoro djabe,a imam motor u garazi ,kakva mu je sada racunica da baca pare na ugradnju plina,a motor mu stoji kuci,realno ja ne volim dizel motore,ali opet kada skontam da momak ima kuci motor ispravan spreman za ugradju,a da sada baca pare na plin glupost cista barem meni,a jos mu je stari mehanicar.
Ugl sredi ti tog corrada da valja,a poslje nekad kad budes mogao sipati corrada vrati stari motor i uzivaj,to je moje misljenje ;)
 
GTI FAN je napisao(la):
Lijep Corrado.To ti je 2.0 8v 115 ks motor .Ti motori su nepoderivi,jednostavni,idu predobro,ne trose puno ako su ispravni maf,sonda i ostalo i jako su elasticni i po meni bi ubacivanje dizela bilo bacanje para koje bi bolje bilo uloziti u plin ali posto dizel gorivo imas dzaba ok ;) a da G60 koji nema ladera,ic-a i vjerovatno je u katastrofalnom stanju dotjeras u red trebao bi odrijesiti kesu vise nego za ikakva dizela ali dotjerati tog paprenog klasika u posjed bilo bi vise nego zanimljivo i vrijedno auto ali drago mi je da nije pod haubom jer bi nokte grizao zato sto ga skrnavis :icon_biggrin:.Sretno u daljnim radovima ;)

:) hvala..haahha vecini izgleda pao kamen sa srca jer nije g 60 :lol:

Amer13 je napisao(la):
Ma sta ste svi napali momka :lol: kad naftu moze dobijati skoro djabe,a imam motor u garazi ,kakva mu je sada racunica da baca pare na ugradnju plina,a motor mu stoji kuci,realno ja ne volim dizel motore,ali opet kada skontam da momak ima kuci motor ispravan spreman za ugradju,a da sada baca pare na plin glupost cista barem meni,a jos mu je stari mehanicar.
Ugl sredi ti tog corrada da valja,a poslje nekad kad budes mogao sipati corrada vrati stari motor i uzivaj,to je moje misljenje ;)

pa da..po racunici ovako dodje..ali eto jos se drug nista nezna :D... totalno sam neopredjeljen sta s motorom u njemu ...od njeg moram krenuti naravno..(i nije ni meni svejedno sto bi bio dizel..u svakom smislu vise vriejdi i bolji je s benzinom-ali kao sto vidis sada..je ekonomicnost na prvom mjestu..a poslije ko zna..vidjet cemo);)
 
Lapo!! je napisao(la):
prijatelju odakle si ti kupio ovog korada ako nije tajna :icon_smile::icon_smile:

Ma nije tajna..ja sam uzeo od lika iz Lukavca (tuzla)
a iskreno neznam gdje je prije bio..sto??:icon_rolleyes:
 
IPAK CE OSTATI BENZIN ..KAO STO JESTE 2.0 8V 115 (papir nasao,jos samo cu uradit atest) i odustao sam od dizela :)
iz mnogo razloga prvenstveno zbog racunice,zatim clanovi foruma su me "dali na duboko razmisljanje" ;)
da neskrnavim autic..pa eto..samo da se zna..cekaju se finansije i visak slobodnog vremena da se pocne sa radovima:123:
 
GreenDevil je napisao(la):
Pametna odluka :lol:
taj 2.0 8V je dobar motor, fino ide a nije veliki potrosac, osim ako nije rastelovan

jos ga nisam potpuno testirao..da vozim dalje..sve su kratke relacije+sportska voznja bile :lol:..ali ubrzo mi reg istekla..pa nisam mnogo ni vozao jos neznam koliko trosi tj jel rastelovan ili nije :)
 
soffa je napisao(la):
jedva cekam da ga cuje kroz tuzlu kako revee..:cool:

hehehe cim se osposobi potpuno moci ces ga slusati redovno :D jer idem na fax kod omege ;) i usput..mislim da niko ne ceka kao ja :D
pa pet puta dnevno izdajem samo da ga vidim i udjem u kucu :lol::lol:
 
Član
black__anegllll je napisao(la):
soffa je napisao(la):
jedva cekam da ga cuje kroz tuzlu kako revee..:cool:

hehehe cim se osposobi potpuno moci ces ga slusati redovno :D jer idem na fax kod omege ;) i usput..mislim da niko ne ceka kao ja :D
pa pet puta dnevno izdajem samo da ga vidim i udjem u kucu :lol::lol:

super onda sem sto cu ga slusat i vidjat cu ga non stop jer i ja sam na faxu kod omege mada omega dodje kao drugi fax..:lol:
 
BHT Ovisnik
svaka cast,pametno si odlucio,jesi se cuo sa elvom,oces plin raditi ?:icon_biggrin:
 
CoL3 je napisao(la):
svaka cast,pametno si odlucio,jesi se cuo sa elvom,oces plin raditi ?:icon_biggrin:

jesam jesam..bas sam mu rekao da si ga ti preporucio..i momak je raja..:)
dogovorili smo se kako i sta..650 marki mislim nije puno..svi nes tvrde sekvent i cijena 1000..:icon_question: ali eto..culi smo se..pa cim ja pocnem s radovima finansijki..cut cemo se..(samo ga nisam pitao..je li to ovlasteni servis..oce li se moc uraditi atest..jer sad po novom je atest problem..zajebavaju na atestu ako nije od ovlastenog servisa ugradnja..to ga nisam stigao pitat..):icon_smile:
 
BHT Ovisnik
to je dzaba:cool: prica tko nezna,bit ces zadovoljan,kolega ima tricu s tim motorom i plino i prezadovoljan je:icon_biggrin: ne treba biti ovlasteni da mozes raditi atest,samo racun i certifikati opreme,moci ces garant;)
 
CoL3 je napisao(la):
to je dzaba:cool: prica tko nezna,bit ces zadovoljan,kolega ima tricu s tim motorom i plino i prezadovoljan je:icon_biggrin: ne treba biti ovlasteni da mozes raditi atest,samo racun i certifikati opreme,moci ces garant;)

pa eto nadam se..:) vjerovat cu vama sto se vozite na plin :D
ali eto..posto planiram prvo registrovat..pa tek onda plin da pokusam izbjec onaj atest...do godine..:icon_smile: i jos u cijenu ulazi boca na mjestu rezervne gume i ako bude mogucnosti ..punjenje pored cepa od rezervoara..
 
Član
black__anegllll je napisao(la):
Lapo!! je napisao(la):
prijatelju odakle si ti kupio ovog korada ako nije tajna :icon_smile::icon_smile:

Ma nije tajna..ja sam uzeo od lika iz Lukavca (tuzla)
a iskreno neznam gdje je prije bio..sto??:icon_rolleyes:

ma poznat mi :icon_smile: kod nas u hadzicima je nekad ovakav bio prvo u njemu G60 bio pa vr6 i na kraju ubacen ovaj 2.0 8v :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top