VW Corrado 89' black

VW Corrado 89' black

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
matamk1 je napisao(la):
http://www.volkswagenspares.com/imgs/G3-GTI-ENGINEbig.jpg
EWO OVAKAV JE U TEBE SIGUR A OVO JE 2.0 8v

neznam..zbunjujuce je zbog ove pumpe ili cega vec..sto je iznad dekla..ona bude na g 60..a na 2.0 je nema..ev slike poblize
ml6t5k.jpg
2mx51xz.jpg


saleee je napisao(la):
Jbg. zato i sluze forumi a i sam imam g60 po haubom:icon_biggrin:...

razumijem..i hvala na ispravci..mada u saobracajnoj staji 118 kw...pa sam po tome ja gledao...pa sad..ja nemogu procjenit nista tacno :icon_question::icon_rolleyes:
 
Član
mislim da svaki corrado 2.0 gti i g60 ima ovu pumpu... koliko sam ja upoznat.. i jos na seatu isto ovako dođe
 
matamk1 je napisao(la):
mislim da svaki corrado 2.0 gti i g60 ima ovu pumpu... koliko sam ja upoznat.. i jos na seatu isto ovako dođe

jbg--sta je tu je..vidjet cemo..sto se mene tice meni svejedno..bio ovaj onaj...al kad ćale čuje da je motor "divljak" hahaha ima da popizdi ;)
 
matamk1 je napisao(la):
a jbga :D
zato cađu ubacis i razlikovat se moze brzo.. hehe :D

ahahahah "Čadjo klepetas" :lol:
eto..odo asd:icon_cry: haha salim se naravno..kakav god bio svaki moze u zeljezo :icon_smile:
hvala momci na uocavanju ove necije izvedbe..:)
mada cete reci..ko god da je ubacio 2.0 bolji je cojk od mene..ja ga planiram dizelirat ;)
 
Član
heheh nista kralju ma bola ubacis 1.9 td malo ic ovo ono kosto san i ja sebi u keca.. i pilana al ja svog planiram vaditi postao mi spor.. ocu nesto drugo ubacivat...
 
matamk1 je napisao(la):
heheh nista kralju ma bola ubacis 1.9 td malo ic ovo ono kosto san i ja sebi u keca.. i pilana al ja svog planiram vaditi postao mi spor.. ocu nesto drugo ubacivat...

heheheh ubaci 2.0 8 v ahhaahahahh neŠŠ se pokajat
daj meni svoj ..:lol::123:
 
BHT Ovisnik
ma kojih 1500km,tebi bi bilo 800km + atest 170km i to je to,ja sam nedavno ugradio u svoj plin sekvent,noviji je i jaci od tog 950km s bocom u rezervnom tocku i punjenjem gdje i gorivo i uzivam,a atest uradis kasnije,mene nitko ni opreko grane jos ne jebe,a stalno mi auto kopaju naopako jer sam sumnjiv
ja osobno da je neznam koliko jeftino ne bih u ovakav klasik ubacio diesela,i ja sam lozu tako nabavljao po nabavnoj cijeni iz firme na iskaznicu od susjeda koji tamo radi,al zato sam vozio jettu,opet ni to nije vjecno,tko zna do kada ces moci,ovako si sa plinom rahat i uzivas pri svakom stiskanju,auto rezi i ima vozne osobine kakve zasluzuje i treba da ima,iz dragosti kad ga gonim spustim prozore da ga cujem kako prede i urla,gust je gust ,ovako neznam...radije bih ga trampio za golfa-passata pa ubacio diesela ako je vec toliko zapelo za taj diesel,al eto,najezim se kada vidim corrada,scirroca,calibru i sl s dieselom,nemozes ti njemu ubit zvuk da ga jebes:cool: sto jest jest tdi se da fino srediti da ide,al nije to to jebemu:icon_biggrin: NHF
tebi sretno u radovima;)
 
a evo..sad kao sto vidis..ako si sve procitao...(reci ce ljudi da se mijenjam kako vjetar puhne )
ali namjera mi je bila prvo 1.6 dizel..jer ga imam..samo bi atest platio..300 km
zatim..na 3 mjesta sam pitao za plin..ali naravno govoreci da se radi o G60 rekli su..mora sekvent...boca 40 lit 1000 km...plus ti placas atest...(a s obz da je corrado rijedak..i stalno su sumnjivi patrolama..sumnjam da se moze vozat..bez atesta....i iz tvog iskustva..koliko bi me stajalo onda plin..u ovo 2.0 8v valjda hahaah ..al ono minimalka cijena..sa atestom i bez...
 
BHT Ovisnik
atest ti svakako placas sam kasnije,to je najbolje uradit kada reg. auto i onda,jer moras novu prometnu raditi... to ti je 170km,ja prelazim dosta kilometraze i bit ce mi da sam plin isplatio vec za 3 mjeseca voznje... inace bi ti ugradnja bila kako god 800km + 50km ako zelis bocu u rezervnom tocku...u mene kako je zatamnjeno vozilo,a veliko uvijek me peglaju,a normalno nikad nista nemam,sve mi pretresu,dizu siceve i sl.,al nikad mi za plin nista nisu rekli,ja im jos napomenem da je plin da dole ne rovare,a jos nema atesta,to do registracije ne sekiraj vele...
mozes ubaciti i taj motor,a jos bolje ako nađes kakav 2.0 16v i namirio si se s autom,fina i konjaza za taj auto,motor kao motor dobar
dok za taj motor mozes i obicni plin uraditi za 400-500km,mada ako moze sekvent bolje sekvent i miran si,mozes ga stiskati i uzivati,a ne odose veliki novci:icon_biggrin:
imas momka s foruma vw_fan tako nekako,nezz,uglavnom on je dobar majstor za plin koliko znam,njega bih ti preporucio
 
CoL3 je napisao(la):
atest ti svakako placas sam kasnije,to je najbolje uradit kada reg. auto i onda,jer moras novu prometnu raditi... to ti je 170km,ja prelazim dosta kilometraze i bit ce mi da sam plin isplatio vec za 3 mjeseca voznje... inace bi ti ugradnja bila kako god 800km + 50km ako zelis bocu u rezervnom tocku...u mene kako je zatamnjeno vozilo,a veliko uvijek me peglaju,a normalno nikad nista nemam,sve mi pretresu,dizu siceve i sl.,al nikad mi za plin nista nisu rekli,ja im jos napomenem da je plin da dole ne rovare,a jos nema atesta,to do registracije ne sekiraj vele...
mozes ubaciti i taj motor,a jos bolje ako nađes kakav 2.0 16v i namirio si se s autom,fina i konjaza za taj auto,motor kao motor dobar
dok za taj motor mozes i obicni plin uraditi za 400-500km,mada ako moze sekvent bolje sekvent i miran si,mozes ga stiskati i uzivati,a ne odose veliki novci:icon_biggrin:
imas momka s foruma vw_fan tako nekako,nezz,uglavnom on je dobar majstor za plin koliko znam,njega bih ti preporucio

aham..zahvaljujem na pomoci..vjeruj u svemu ovome vise neznam..da li da ubacujem sad TDI 1.9...ili plin..kako god sagledam...(mada naftu znaci dobivam jeftino i ponekad rezervoar pun dzabe) u nedoumici sam...pa skontat cu..a kod mene je reg istekla..pa kad znaci..je bolej ubacivat plin..prije ili poslije reg da bih izbegao atest sto duze???

i vec je u njemu ovaj 2.0 8v..
 
BHT Ovisnik
reg auto pa ubaci,ionako malo provozaj auto vidi kako se ponasa i sl. da ga ugradis na ispravno ako vec radio
evo ga,nasao sam ga,najbolje da se posavjetujes sa njim sta i kako :
http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=198
radi sto mislis da je najbolje,samo ja osobno diesela u corrada ne bih,da je bilo koje drugo auto da,al ovako,neznam,neka auta kao sto je ovo su ona koja imaju dušu,ja ih tako shvaćam pa sad.... :D
 
CoL3 je napisao(la):
reg auto pa ubaci,ionako malo provozaj auto vidi kako se ponasa i sl. da ga ugradis na ispravno ako vec radio
evo ga,nasao sam ga,najbolje da se posavjetujes sa njim sta i kako :
http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=198
radi sto mislis da je najbolje,samo ja osobno diesela u corrada ne bih,da je bilo koje drugo auto da,al ovako,neznam,neka auta kao sto je ovo su ona koja imaju dušu,ja ih tako shvaćam pa sad.... :D

mah razumijem..isto tako..kad je meni igrom slucaja u vlasnistvo dosao korado..ja vjeruj nisam otvorio haube..mogao je lik uci u avliju bez motora..mogli su ga dogurat..nisam ni probao..ugl..cim sam vidio..reko ah evo ga ..corrado..i pvidim okolo..reko malo vremena i da se sredit..i ja tako kupim..(nebih da iznosim koliko mnogo kesa..) naslijepo..kroz par dana otvorim saobracajnu..ja se vozam neregistrovan :D vec 2 dana..(inace stari mi se bavi svim i svacim..mahanika,limarija,sverc )
i tako..plus uocim da autic trosi 10 lit ako si "pametan vozac"
i eto..lude ideje o dizelu se rodile..nafte ko u saudijskoj arabiji :D a u mene benzin haha
pa eto..posavjetovat cu se sa ovim likovima..s obz da ovaj motor bi tesko prodao da ga izvadim iz corrada..neznam kakva mi je racunica..onda..u svemu ovome..i hvala na pomoci ;);)
 
Član
Lijep Corrado.To ti je 2.0 8v 115 ks motor .Ti motori su nepoderivi,jednostavni,idu predobro,ne trose puno ako su ispravni maf,sonda i ostalo i jako su elasticni i po meni bi ubacivanje dizela bilo bacanje para koje bi bolje bilo uloziti u plin ali posto dizel gorivo imas dzaba ok ;) a da G60 koji nema ladera,ic-a i vjerovatno je u katastrofalnom stanju dotjeras u red trebao bi odrijesiti kesu vise nego za ikakva dizela ali dotjerati tog paprenog klasika u posjed bilo bi vise nego zanimljivo i vrijedno auto ali drago mi je da nije pod haubom jer bi nokte grizao zato sto ga skrnavis :icon_biggrin:.Sretno u daljnim radovima ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top