VW Corrado 89' black

VW Corrado 89' black

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lapo!! je napisao(la):
black__anegllll je napisao(la):
Lapo!! je napisao(la):
prijatelju odakle si ti kupio ovog korada ako nije tajna :icon_smile::icon_smile:

Ma nije tajna..ja sam uzeo od lika iz Lukavca (tuzla)
a iskreno neznam gdje je prije bio..sto??:icon_rolleyes:

ma poznat mi :icon_smile: kod nas u hadzicima je nekad ovakav bio prvo u njemu G60 bio pa vr6 i na kraju ubacen ovaj 2.0 8v :icon_smile:

o tome bi se moglo pricat :D
neznam bgm..sad aje 2.0 8 v...u papirima g 60
koliko vidis neam rucki na vratima..a farban je prije neke 2,3 godine..sto znaci vec dugo nist anije dirano..ugl ko god da je vozio..bas je imao zivaca da slusa brujanje trapa :D..rasuli si ga ko rizu..lezaji..kineticki zglobovi..ma svasta nesta nije mjenjano..svasta sam promjenio da bi se mogo pomalo vozat..ali ima jos uhh..
a tako da neznam..odakle je..nisam ga ni preveo..ko ono uzeo i nisam se odma bacio na radove..jer nemam vremena..pa vec 2 mjeseca staji miruje..
 
Član
black__anegllll je napisao(la):
Lapo!! je napisao(la):
black__anegllll je napisao(la):
Lapo!! je napisao(la):
prijatelju odakle si ti kupio ovog korada ako nije tajna :icon_smile::icon_smile:

Ma nije tajna..ja sam uzeo od lika iz Lukavca (tuzla)
a iskreno neznam gdje je prije bio..sto??:icon_rolleyes:

ma poznat mi :icon_smile: kod nas u hadzicima je nekad ovakav bio prvo u njemu G60 bio pa vr6 i na kraju ubacen ovaj 2.0 8v :icon_smile:

o tome bi se moglo pricat :D
neznam bgm..sad aje 2.0 8 v...u papirima g 60
koliko vidis neam rucki na vratima..a farban je prije neke 2,3 godine..sto znaci vec dugo nist anije dirano..ugl ko god da je vozio..bas je imao zivaca da slusa brujanje trapa :D..rasuli si ga ko rizu..lezaji..kineticki zglobovi..ma svasta nesta nije mjenjano..svasta sam promjenio da bi se mogo pomalo vozat..ali ima jos uhh..
a tako da neznam..odakle je..nisam ga ni preveo..ko ono uzeo i nisam se odma bacio na radove..jer nemam vremena..pa vec 2 mjeseca staji miruje..

ako je to taj koradio prije je bio plav pa je u crno ofarban i znam momka sto ja je vozao proda ga je radi kazni sto je imao puno;);)
 
Lapo!! je napisao(la):
black__anegllll je napisao(la):
Lapo!! je napisao(la):
black__anegllll je napisao(la):
Lapo!! je napisao(la):
prijatelju odakle si ti kupio ovog korada ako nije tajna :icon_smile::icon_smile:

Ma nije tajna..ja sam uzeo od lika iz Lukavca (tuzla)
a iskreno neznam gdje je prije bio..sto??:icon_rolleyes:

ma poznat mi :icon_smile: kod nas u hadzicima je nekad ovakav bio prvo u njemu G60 bio pa vr6 i na kraju ubacen ovaj 2.0 8v :icon_smile:

o tome bi se moglo pricat :D
neznam bgm..sad aje 2.0 8 v...u papirima g 60
koliko vidis neam rucki na vratima..a farban je prije neke 2,3 godine..sto znaci vec dugo nist anije dirano..ugl ko god da je vozio..bas je imao zivaca da slusa brujanje trapa :D..rasuli si ga ko rizu..lezaji..kineticki zglobovi..ma svasta nesta nije mjenjano..svasta sam promjenio da bi se mogo pomalo vozat..ali ima jos uhh..
a tako da neznam..odakle je..nisam ga ni preveo..ko ono uzeo i nisam se odma bacio na radove..jer nemam vremena..pa vec 2 mjeseca staji miruje..

ako je to taj koradio prije je bio plav pa je u crno ofarban i znam momka sto ja je vozao proda ga je radi kazni sto je imao puno;);)

de ga znaj...tek sad se pitam jesu li ove kazne placene :lol::lol: provjerit cu (ako se bude radilo o tome)
upravo idem da zavirujem ima li gdje plave boje :D
inace sav je crn...i unutra,gepek ..motor..mada sam n ajednom mjestu vidio svjetloplavu ako se nevaram...p.s pa ima de nekom je*em sve ako bude kazni..:lol:
 
Član
...p.s pa ima de nekom je*em sve ako bude kazni..:lol:

e moj druze o tome se ranije razmislja ;) nadam se da nema kazni
 
a evo..sad upravo izvalio papire sve..da vidim sta ima...zadnja regstracija je uradjena 3.8.2011 sto znaci ako je bilo kazni..nije se moglo reg valjda..tj..ako je ovaj lik registrovao..mocu i ja :D
mada..reg je u brckom..neki VelijeviĆ..
ima kupoprodajni ugovor na ovog gospodina..kod njeg je vlasnicka..(mada neznam..kazem vam kupio sam dosta "ućoravo" )
od lika sa kojim stari cesto pazaruje..(obojicase bave svercom..tako da nije nepoznanica da se uzme a vlasnicka negdje tamo na kraju bosne)
..pah eto..bar znam da dolazi iz brckog posljednjih godinu dana..
i kazne koliko sad znam idu na ime covjeka koji ih napravi..i on nemoze recimo na sebe reg. ako ima kazne..
ja recimo imam par za "pametnu voznju" a ta auta smo prodali i preveli regualrno :D
 
Član
Au, ako je u Brckom zadnje bio registrovan to je onda problem. Njihove kazne ne vaze kod nas jbg.
 
trizex je napisao(la):
Upravo ono sto sam ti vec napisao. Za tebe kao kupca, NEMAJU VISE KAZNE VEZE !!!

aham..da reko nisi mislio sta drugo ;)
i tako..otkad sam cuo i vidio da kazne idu na ime vozaca..niti ja(niti stari..on vise time se bavi ) neprovjeravamo imal kazni..jer ugl ih pisu sad na ime..
no..dok dodje sve to na red :icon_smile: ima vremena..

A EVO..NADJOH I VLASNICKU..JBT..NA NEKOJ CURI/ZENI IZ SARAJEVA SE VODIO PRIJE OVOG..AIDA NEKA??? HMMMM??
ZNACI IPAK JE TO TAJ...IZ SARAJEVA
 
Član
black__anegllll je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Upravo ono sto sam ti vec napisao. Za tebe kao kupca, NEMAJU VISE KAZNE VEZE !!!

aham..da reko nisi mislio sta drugo ;)
i tako..otkad sam cuo i vidio da kazne idu na ime vozaca..niti ja(niti stari..on vise time se bavi ) neprovjeravamo imal kazni..jer ugl ih pisu sad na ime..
no..dok dodje sve to na red :icon_smile: ima vremena..

A EVO..NADJOH I VLASNICKU..JBT..NA NEKOJ CURI/ZENI IZ SARAJEVA SE VODIO PRIJE OVOG..AIDA NEKA??? HMMMM??
ZNACI IPAK JE TO TAJ...IZ SARAJEVA

ako je to taj ja znam da je bio u hadzicima plav i ona ga je prodao u sa pa na kraju se opet vrati u hadzice crn i sa ovim motorom i ona ga je momak prodao..........bas sam dans vidio momka koji ga je vozao... NARAVNO AKO JE REC O TOME ISTOM u svako slucaju nek je tebi sa srecom i da ga sredis;);)
 
mah nemoze covjek bit siguran..nisam jos zagledao u detalje je li bio plav...vidjet cu..ako i jeste..dobro je odradjeno da se nezna..u saobracajnoj je crn upisan naravno..
a hvala..i meni je namjera da ga sredim sto prije..ali jbg..cekam finansijski da to poguram..pa kad krene..to ide ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top