Vasa iskustva, BMW zimi!!

Vasa iskustva, BMW zimi!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
batac, isključi ti sva moguća "pomagala" tipa esp tj dsc u BMW slučaju i čekaj snijeg, tada udri po driftu i nauči udarati kontru u krivini. Bitno ti je naučiti da se ne uspaničiš prilikom "plesanja" neg da ti to podigne adrenalin (čemu BMW vozila i služe) i jedino tako ćeš znati odreagovati u kritičnim stiuacijama. Puno sreće prilikom kupovine BMW-a naravno ;)
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Evo ljudi snijega, sad bi volio da odrzimo ono okupljanje, pa da vidimo u akciji te BMW-e. Znaci Darker, adohera, gosp.adnan i drugi koji tvrde da BMW ide super po snijegu. Da to i demonstriraju, skupimo se i idemo na ove neociscene uzbrdice po Sarajevu, ima ih po Kovacima, da vidimo kako se ti BMW-i penju po ovom klizavom snijegu. Ne interesuje me planinski snijeg kao na skijaskim stazama, nego ovaj sto se nalazi po gradu, klizavi...

To danas ili sutra, jer nece se ovaj snijeg jos dugo zadrzati.

prijatelju ja vozim sebi auto i nema potrebe da se nekom dokazujem a cisto informativno ja zivim na Vratniku znaci MORAM preko Kovaca kuci sto znaci da sam danas prosao tuda;)
Ja ne kazem da je super i da je efikasniji od prednje vuce ali je moguce voziti, eto sto Dino kaze sva auta sa zadnjom vucom su smece i netreba ih kupovati jer ona se proizvode od prosle godine i ta tehnologija ce propast do slijedece, a BMW, Merc i ostali past ce u zaborav...
Lada Niva rules!!!!!!!!!!!!!! to je auto za nas... a ljeti golfac 1.6D cudo od auta em ne ide na agresorsko gorivo benzin em trosi 3,5litra, naspes rezervar i moze ti bit pola godine, a odrzavanje za 23,99 KM godisnje
 
Vozim VW...ali bi definitivno uzeo tog BMW-a....nisam upucen u njegovo servisiranje,ali puno ljepse izgleda a i udobniji je ood VW!!!:cool:
 
adohera je napisao(la):
prijatelju ja vozim sebi auto i nema potrebe da se nekom dokazujem a cisto informativno ja zivim na Vratniku znaci MORAM preko Kovaca kuci sto znaci da sam danas prosao tuda;)
Ja ne kazem da je super i da je efikasniji od prednje vuce ali je moguce voziti, eto sto Dino kaze sva auta sa zadnjom vucom su smece i netreba ih kupovati jer ona se proizvode od prosle godine i ta tehnologija ce propast do slijedece, a BMW, Merc i ostali past ce u zaborav...
Lada Niva rules!!!!!!!!!!!!!! to je auto za nas... a ljeti golfac 1.6D cudo od auta em ne ide na agresorsko gorivo benzin em trosi 3,5litra, naspes rezervar i moze ti bit pola godine, a odrzavanje za 23,99 KM godisnje

Joj svaka čast :cool: Al se ismijah pošteno na ovo agresorsko gorivo benzin stvarno gdje ti pade na pamet :D A sad stvarno i jest realno tako kod nas a isto to za vožnju zimi i ja mu davno rekoh i da niko nema potrebe dokazivati se kad sam ima potrebu voziti i po takvim mjestima al eto...
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Vozim VW...ali bi definitivno uzeo tog BMW-a....nisam upucen u njegovo servisiranje,ali puno ljepse izgleda a i udobniji je ood VW!!!:cool:

svaka čast na iskrenosti , imaš ti ovdje dosta istomišljenika samo što neće da priznaju
 
Ma Volkeri su ispuhali odavno... Kakva V, VI i sve ostalo, konzerve...

Neuporedivo sa BMW-om, bez obzira u kojem pogledu...

Ovo je naavno moje mišljenje, vozio VW, vidio ne valja i batalio...

A što se tiče zime, ko ne zna voziti auto, ne zna voziti i tačka... Nema veze je li FWD ili RWD ili AWD, Torsen Quattro ili Haldex... Neko bi i sa Nivom stao na snijegu i to je tako... Gume zimske i to dobre, ispravnih dimenzija su za zimu 'must have'...

Da zadnji pogon ima toliko tehnoloških nedostataka, ja sumnjam da bi se to proizvodilo... Toliko...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Evo ljudi snijega, sad bi volio da odrzimo ono okupljanje, pa da vidimo u akciji te BMW-e. Znaci Darker, adohera, gosp.adnan i drugi koji tvrde da BMW ide super po snijegu. Da to i demonstriraju, skupimo se i idemo na ove neociscene uzbrdice po Sarajevu, ima ih po Kovacima, da vidimo kako se ti BMW-i penju po ovom klizavom snijegu. Ne interesuje me planinski snijeg kao na skijaskim stazama, nego ovaj sto se nalazi po gradu, klizavi...

To danas ili sutra, jer nece se ovaj snijeg jos dugo zadrzati.
Evo i ja se pridruzujem, smije li iko?
 

MTR

Član
dado307 je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Vozim VW...ali bi definitivno uzeo tog BMW-a....nisam upucen u njegovo servisiranje,ali puno ljepse izgleda a i udobniji je ood VW!!!:cool:

potpisujem... :icon_smile:

sto jest jest , od BMW -a nema ljepseg unutra i udobnijeg ( mislim na sklad izmedju izvrsnog lezanja i udobnosti ) , a VW je isto radni konj ubio se za vojske , kad vidim u 2-ci tablu ( ma svejedno i 3,4,5,6 ) ko sjekirom :D , hem tvrdo , hem sjedista ko u parku one drvenjace klupe
 
Član
jel istina da je bmw samo za suhog.... kazu da svi ovi sto voze bmw-a zimi i pokisi reno pjesko ili autobus majka... :lol::lol: :D:D


















da neki delegati ne misle da sam ozbiljan....
 
Član
MTR je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Vozim VW...ali bi definitivno uzeo tog BMW-a....nisam upucen u njegovo servisiranje,ali puno ljepse izgleda a i udobniji je ood VW!!!:cool:

potpisujem... :icon_smile:

sto jest jest , od BMW -a nema ljepseg unutra i udobnijeg ( mislim na sklad izmedju izvrsnog lezanja i udobnosti ) , a VW je isto radni konj ubio se za vojske , kad vidim u 2-ci tablu ( ma svejedno i 3,4,5,6 ) ko sjekirom :D , hem tvrdo , hem sjedista ko u parku one drvenjace klupe

dobro jest da si malo pretjerao s ovim parkom i sjekirom :lol: al oprosteno ti je posto si fan bmw-a :icon_smile:
 
Član
Dajte ljudi iskulirajte , tema glasi "Vaša iskustva, BMW zimi" , a ovdje se najviše javljaju oni koji ga nikada nisu ni imali u vlasništvu :icon_sad:
 
rinaldo je napisao(la):
Dajte ljudi iskulirajte , tema glasi "Vaša iskustva, BMW zimi" , a ovdje se najviše javljaju oni koji ga nikada nisu ni imali u vlasništvu :icon_sad:

A obicno je tako prijatelju, znas onu:''Svaki cigo svoga konja hvali, a kudi onog kojeg nikad nije imao''. To je problem, jedni pljuju zadjnu vucu, a nikad nisu vozili RWD auto, jedni pljuju italijane, a nikad ih nizu vozili, a kamoli imali, francuze itd... Znaci objektivnost je jedna velika 0 (NULA), ali to nije problem samo na ovom forumu, to je problem inace kod svih naroda iz naseg podneblja.
 

MTR

Član
dobro , evo moje iskustvo : 2004 , 11 mjesec kupljen E60 520i kod Tomica u Mostaru , narucio gume , stigle Dunlop M3 ... Sve djeride sam imao u autu , DSC , onaj ludi servo ne mogu se sjetit sad kako se zove to govno ( doplatio ga skoro 3000 milje ) , uglavnom , pao je prvi snijeg i ja sa jos jednim haverom krenem za Vitez preko Vjetrenica ( snijega jedno 20-30 centi ) , sve je islo ko podmazano , radi onaj DSC ko lud . Dok nisam stigao do vezanih krivina gdje sam morao 2-gom vozit , nema sanse brate izvrti me ko od sale , onaj DSC samo blinka bezze i j*e me kad mi treba gasa on ne da nikako ... ne znam ga ugasit j*o mamu svoju ( poslije su mi pokazali ) , djaba gume i svemirska tehnika kad pored mene proleti lola u golfu kecu siba ko da je suho :lol::lol::lol:

Eto haj sad budi pametan , gume perfektne jedu led , auto tezak stislo ga u asfalt , jedino sto mi je kod njega islo na zivce je onaj 2,2 motor , te ima snage te nema ( mozda da je bio kakav dizelas pa da na malo gasa vuce sigurno bi se popeo ) , na malom gasu trza , zao mi ga , dajem gas polagano nista ni da mrdne . Jebo sam tad sve DSC-ove na svijetu .
Na ravnom druga prica , skoro ko i sa bilo kojim drugim autom nema veze snijeg , led , nista samo pleti , tad DSC dodje do izrazaja maksimalno , na malim pomacima i klizanjima savrseno radi ...
Treba BMW-u pisat pismo da u DSC stavi poseban mod sa dugmetom dje pise Bosna sa podprogramima ( Vlasic , Bjelasnica , ... i okolne vrleti ) , neociscena cesta , prosao Unimog sklono snijeg - napravio led , vozila pod pratnjom idu u susret ...:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top