Vasa iskustva, BMW zimi!!

Vasa iskustva, BMW zimi!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
joj kakvih sam sve gluposti procitao ovde,glupi ameri sto nas ne pobise da ne trujemo svjet :lol:
ispade kod nas nevalja bmw,nama treba yugo to je auto:lol:
nije problem u autu sto ne moze uzbrdo,ja sam prije 2 godine jedva se uspeo sa 4x4 calibrom uz ono brdasce kod dervente jer putari ne rade svoj posao kako treba il ga nemaju s cim raditi i sad trebam rec nevalja auto zato sto je drzava u kurcu mi smo ocigledno prebrzo presli sa konjske zaprege na auta jer nas drzava ne moze pratit...
i daa,isto ne valja nisko auto ne udobno a nije problem u autu nego u putevima........
 
Kod nas bi nekad po cestama trebalo da auta imaju sve one opcije ko u Taxi filmu :D eh tad ne bi bilo nikakvih problema gdje god se nađeš :lol: A ova dokazivanja su postala glupa previše...da auto ne valja toliko niko ga ne bi vozio, a BMW i svi ostali sa zadnjim pogonom bi davno propali.A nešto ne vidim da im propast prijeti a i puno godina se već drže odlično a vozaju se u istim ili gorim vremenskim uslovima nego što su kod nas...tako da to ja najbolji pokazatelj kolko je priča suvišna ;) Jedina je razlika što u drugim zemljama auta se voze po normalnim cestama i svakako češće čistijim nego kod nas al tome je već teže stati u kraj
 
Član
Dokazivanja ce pokazati kako je taj auto nesposoban i nisu uopste smjesna, nego su jedini nacin na koji ce pojedinci shvatiti neke stvari.

sreto upravo to je problem u BiH, posebno u Sarajevu i njegovoj okolici. Ima dosta jakih brda, a kad snijeg zapada, neka brda grtalice uopste i ne ciste i tu ces zapeti sa tim autom samo tako. Jeste problem je sto je cesta neociscena, al ako ce se uz isto brdo popeti 99% auta sa prednjim pogonom i zimskim gumama, jel to problem samo zimske sluzbe il ima nesto i u autu? Ne govorim ja ovdje o neprohodnim putevima za sva vozila...

Znam ja da je tesko u neke stvari povjerovati, al eto nadat se kakvom jacem snijegu uskoro, pa ce praksa sve pokazati :D
 
Član
Nije isto prolaziti ovim regionalnim/magistralnim putevima kakav god da je snijeg, jer maltene uvijek su prohodni... al hajd kad tek padne i medu prvima se penji na neko skijaliste, ja jedinog bmw-a kojeg sa prvim snijegom vidim na vlasicu je x5 ili x6, da ne govorim o busovackim stajama i sl, sumski put i jos snijeg kad zavalja, nema sanse da zadnja vuca izadje, pa i ovi sa prednjom trebaju dobre zalete fatat i jedva izlaze.
 
Član
sta svi kukate toliko na tu zimu,snijeg ove godine nije padao 5 dana,meni pravo zao a vi se uskukali nemozes se popet ovdje,nemozes se popet ondje,pa ne zivimo mi u tolikoj vukoj*ini valjda negdje i ravnice ima..... :icon_biggrin:
 
marko_v je napisao(la):
sta svi kukate toliko na tu zimu,snijeg ove godine nije padao 5 dana,meni pravo zao a vi se uskukali nemozes se popet ovdje,nemozes se popet ondje,pa ne zivimo mi u tolikoj vukoj*ini valjda negdje i ravnice ima..... :icon_biggrin:

Pametno rečeno ;)
Ebo m**ku rekao bi čovjek da u Sibiru živimo ili u Alpama!Kakva nesavladiva brda kakve gluposti više PRESMIJEŠNO!!!!Znam dosta ljudi što žive na Hrasnom ili Švrakinom brdu pa opet izlaze tamo s bilo kojim autom, istina ne čisti se cesta al malo zimskih guma, malo umijeća, malo provlačenja i svako će auto izaći bez obzira na pogon!I druga stvar ako je Sarajevo najgore šta bi onda tek ovi iz drugih gradova trebali da pričaju???Al uglavnom je uvijek ista priča, najbolje je u Sarajevu al se sarajlije najviše žale!Tipično!
 
Član
bmw_winter_5.jpg



slika govori 1000 rijeci...... :icon_biggrin:
 
Član
ja zivim u Sarajevu na Vratniku znaci stari dio grada vozim BMW i nemam problema, dajdza vozio 12 godina Ford Sieru(zadnja vuca) uvijek ulazio kad i ovi s prednjom vucomneznam cemu polemika danima, ko voli prednju nek vozi ko voli zadnju nek kupi BMW i zdravo...mozete se vi jos godinu nadmudrivat mozel BMW po snijegu ili ne svak drugacije misli... ja sa svojim mogu sve dok nije velik snijeg da me odigne na pod...
 
Član
koje nebuloze boze sacuvaj bmw zimske gume i spera i vozi dje god hoces kakva zapadanja upadanja i slicno...
doduse necemo pricati o nekum ekstremnim uvjetima dje i lada niva bnemoze proci ali ovako klasika snijeg i bljuzga tu bimer gazi ko u po ljeta :)
 
Član
Evo ljudi snijega, sad bi volio da odrzimo ono okupljanje, pa da vidimo u akciji te BMW-e. Znaci Darker, adohera, gosp.adnan i drugi koji tvrde da BMW ide super po snijegu. Da to i demonstriraju, skupimo se i idemo na ove neociscene uzbrdice po Sarajevu, ima ih po Kovacima, da vidimo kako se ti BMW-i penju po ovom klizavom snijegu. Ne interesuje me planinski snijeg kao na skijaskim stazama, nego ovaj sto se nalazi po gradu, klizavi...

To danas ili sutra, jer nece se ovaj snijeg jos dugo zadrzati.
 
Član
sreto je napisao(la):
joj kakvih sam sve gluposti procitao ovde,glupi ameri sto nas ne pobise da ne trujemo svjet :lol:
ispade kod nas nevalja bmw,nama treba yugo to je auto:lol:
nije problem u autu sto ne moze uzbrdo,ja sam prije 2 godine jedva se uspeo sa 4x4 calibrom uz ono brdasce kod dervente jer putari ne rade svoj posao kako treba il ga nemaju s cim raditi i sad trebam rec nevalja auto zato sto je drzava u kurcu mi smo ocigledno prebrzo presli sa konjske zaprege na auta jer nas drzava ne moze pratit...
i daa,isto ne valja nisko auto ne udobno a nije problem u autu nego u putevima........

To kralju!!!
 
Član
Bayerische Motoren Werke smece klasicno ba...ljeti proklizava na prolivenoj casi vode na cesti a zimi je samo za garaze i to ako ga slucajno mognes utjerat :lol: ne znam ni ko kupuje ta auta vise...eee da nije francuza ni mi ni svabo nebi znali sta ti je auto...ocijum' :D
 
Član
nodiash je napisao(la):
Bayerische Motoren Werke smece klasicno ba...ljeti proklizava na prolivenoj casi vode na cesti a zimi je samo za garaze i to ako ga slucajno mognes utjerat :lol: ne znam ni ko kupuje ta auta vise...eee da nije francuza ni mi ni svabo nebi znali sta ti je auto...ocijum' :D

e jest vala bas Dino....

Hem trosi, hem e zadnja vuca hem skupi dijelovi...suti, opet je bolji od talijana, oni hem truhnu, hem trose, hem skupi dijelovi, hem im dizeli ne valjaju, hem se u unutrasnjosti sve raspada, ma bruka.

Vidis da nije BMW bas najgori :lol::lol::lol::lol:

Ovo ovdje neki experti se j*eni skupili na ovoj temi :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top