SR Živinice III 10.10.2010.god.

SR Živinice III 10.10.2010.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo malo uputa, nadam se da pomogne:

http://yfrog.com/9gdirectionsij

directionsi.th.jpg
 

sUx

Član
mi kontali janje ponjet dole da okrenemo ...sta se ljuti ta vojska dacemo i njima malo iza rebara :D ionako jedu samo grah hahahaha
 
Ervix_focus je napisao(la):
MTR je napisao(la):
kolko' se ulaz placa gore kod vas ?

5 KM druze kao i svagdje;)
parking 2 KM

Poštujem organizatora sve oko toga što rade ali koji je razlog naplate parkinga kad se isti primjer u Mostaru,Osijeku ili nekom drugom gradu ne naplaćuje?

Nemam ništa protiv čak to je dobro ako pare i od toga idu u nagradni fond.Sorry ako je pitanje već bilo...
 
Početnik
esso_sa je napisao(la):
muha je napisao(la):
nije dobro nijeeeeeeee

Haj ba dobro ce ti doc da malo smrsas :)

e bas sam htio napraviti teferic da upotpunim dozivljaj..

a taman sam se nameracio, jer za razliku od nekih mi idemo na evente da se zajeba***o prvo pa onda da se malo i trkamo.. al eto o tom po tom..
 
Član
ADO MOSTAR je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
MTR je napisao(la):
kolko' se ulaz placa gore kod vas ?

5 KM druze kao i svagdje;)
parking 2 KM

Poštujem organizatora sve oko toga što rade ali koji je razlog naplate parkinga kad se isti primjer u Mostaru,Osijeku ili nekom drugom gradu ne naplaćuje?

Nemam ništa protiv čak to je dobro ako pare i od toga idu u nagradni fond.Sorry ako je pitanje već bilo...

prostora nema dovoljno da bi svi mogli parkirati, to je jedan od razloga a treba ljudima platiti dnevnice koji citav dan rade gore, sto za redare sto za mjernu ekipu sto za sudije za db i sudije za stajling. sve to treba platiti zato se i naplacuju ulaznice i parking. nece niko raditi za kiki riki
 
Član
muha je napisao(la):
e bas sam htio napraviti teferic da upotpunim dozivljaj..

a taman sam se nameracio, jer za razliku od nekih mi idemo na evente da se zajeba***o prvo pa onda da se malo i trkamo.. al eto o tom po tom..

Slazem se sve al *ebiga kad organi ne daju... Visa sila nazalost
 
emirEX_sa je napisao(la):
ADO MOSTAR je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
MTR je napisao(la):
kolko' se ulaz placa gore kod vas ?

5 KM druze kao i svagdje;)
parking 2 KM

Poštujem organizatora sve oko toga što rade ali koji je razlog naplate parkinga kad se isti primjer u Mostaru,Osijeku ili nekom drugom gradu ne naplaćuje?

Nemam ništa protiv čak to je dobro ako pare i od toga idu u nagradni fond.Sorry ako je pitanje već bilo...

prostora nema dovoljno da bi svi mogli parkirati, to je jedan od razloga a treba ljudima platiti dnevnice koji citav dan rade gore, sto za redare sto za mjernu ekipu sto za sudije za db i sudije za stajling. sve to treba platiti zato se i naplacuju ulaznice i parking. nece niko raditi za kiki riki

Hvala na odgovoru iako mislim da sa tih 2 marke od auta nema puno pomoći al eto
Sretno svima u nedelju i neka najbrži pobjedi a prvenstveno da klase u kojim se budu takmičili uzmu Sejo,Tiro i Muha
 

MTR

Član
esso_sa je napisao(la):
muha je napisao(la):
e bas sam htio napraviti teferic da upotpunim dozivljaj..

a taman sam se nameracio, jer za razliku od nekih mi idemo na evente da se zajeba***o prvo pa onda da se malo i trkamo.. al eto o tom po tom..

Slazem se sve al *ebiga kad organi ne daju... Visa sila nazalost

jebo ga , kao da imaju 25 komada F16-ki parkiranih pa se ne smije odlozit mala vatrica 2x3 metra :D
 
Član
muha je napisao(la):
a taman sam se nameracio, jer za razliku od nekih mi idemo na evente da se zajeba***o prvo pa onda da se malo i trkamo.. al eto o tom po tom..

To je pravo i normalno razmisljanje... slazem se u potpunosti... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top