SR Živinice III 10.10.2010.god.

SR Živinice III 10.10.2010.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ammel je napisao(la):
kad bi neko bio ljubazan da objasni kako doci iz pravca sarajeva na tu stazu, neku mapu......?


pa bilo bi jako dobro da neko to uradi, olaksalo bi mnogima (to se opet moze povezati sa temom popularizacije SR-a u BiH)
ima tih programa nekih po internetu pa da se uslika i postavi, mora biti neko od raje ko se konta u to

prije nekad sjecam se da je AMK NITRO uvjek objavljivao tako kartu grada i piste pored, bas precizno da se pista moze naci
 
Član
Jedva cekam da Roman u nedjelju pocne ljudima rusiti snove,,joj kako cu biti sretan,mislim da ce on biti taj koji ce se zadnji smijati
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Antrax ti si svarno postao naporan ko sugav k**** da me izvinete..Romana ti je naj draze poklapat a da tebe malo drugi poklapaju a??? idi se ufati gedore i posla pa napravi sto je napravio ili roman ili marin netko od ovih brzih a ne citav zivot sjedit u publici i srati po vozacima ima vas pun k**** ovdje takvih...Dosta vas je bogami..IMA DA SVI ZNATE DA LICNO NAVIJAM ZA ROMANA i da mu se vec jednom skinete s k**** dosadni stvorovi(OVO SE ODNOSI SAMO NA POJEDINCE A PRONAC CE SE U TOME).

Svako od nas koji ne šarafamo se bavi nekim drugim poslom... jednostavno ne šarafam, radim drugi posao u kojem sam bolji od Romana... i nijednom nisam rekao da je on loš u šarafanju, niti ću to ikada reći bilo kome ko to radi... svak radi onako kako zna najbolje, neko je vazda bolji od nekoga i td... i gdje si ti molim te vidio da ja pljujem po nečijem radu ? recimo kad si već naveo, gdje sam to ja popljuvao Romanov rad i trud ? NIGDJE, niti ću ikad.

Jednostavno on nije moj favorit, navijam za druge što imam pravo kao i svi ostali... i ni u jednom trenutku nisam ga uvrijedio ili pokušao uvrijediti, niti ću ikad ni njega ni bilo koga drugog... to što odgovaram kontra njegovih izjava je moj problem i pravo... ako on kaže da je najbolji i najbrži, ja kažem da nije i da su to moji favoriti i gotovo.

Opet kažem, idemo se prošetat pistom kao pobjednici :lol:
 

IGY

Član
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

prepucavanja ostavite na crti;)

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
Mogla bi ovo biti dobra trka :)

A pistu nije tesko naci, idete prema Zivnicama (il Tuzli iz Sa), kad se prodje onaj kamenolom sa desne strane, odatle jos nekih 10-ak min ima do piste. Znaci samo picite pravo, naici cete na zelenu pumpu sa lijeve strane ceste, idete samo pravo od te pumpe i stize raskrsnica - desno je skretanje za Ciljuge.

Tu se skrene i vozi pravo, ulazak na pistu je 3-4 km sa lijeve strane...
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
Jedva cekam da Roman u nedjelju pocne ljudima rusiti snove,,joj kako cu biti sretan,mislim da ce on biti taj koji ce se zadnji smijati

jarane nepodcjenjujem Romana cak sta vise postujem ga ipak je on rekorder nase drzave,i covjek i legenda..ali ako dodje marin sa calibrom i ako se par stvari poklopi bit ce jebade za obojicu...;)
 

LSD

Član
znaci nakon nadvoznjaka na ulazu u Zivinice cca 1km prva veca raskrsnica.skretanje na desnu str i pravo dolazis na pistu
 
Član
Evo sa google earth, ova zelena pumpa je na ulazu u Zivinice, ako se ne varam. Uglavnom dolazi sa lijeve strane ovim koji idu iz Sarajeva...

 
BoosT666 je napisao(la):
Antrax ti si svarno postao naporan ko sugav k**** da me izvinete..Romana ti je naj draze poklapat a da tebe malo drugi poklapaju a??? idi se ufati gedore i posla pa napravi sto je napravio ili roman ili marin netko od ovih brzih a ne citav zivot sjedit u publici i srati po vozacima ima vas pun k**** ovdje takvih...Dosta vas je bogami..IMA DA SVI ZNATE DA LICNO NAVIJAM ZA ROMANA i da mu se vec jednom skinete s k**** dosadni stvorovi(OVO SE ODNOSI SAMO NA POJEDINCE A PRONAC CE SE U TOME).
BoosT666 say:
Zovem se Kristjan..Iz Mostara sam.Imam 17 god...Nevozim nista ali imam namjeru Kakvog Bmw-a kupit mislim se za e30 335i alpine motor..Icon_cool

POZZ DECKI

www.autopijaca.ba www.pik.ba www.market.ba , et prvo pazari kakvo auto pa onda ti pisi velikim slovima i prosipaj ovda neki histerluk ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top