SR Živinice III 10.10.2010.god.

SR Živinice III 10.10.2010.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovi što su bili gore potvrdit će nam Ali ja znam sljedeće
Da Esad Bole Dosljak sa svojim Poršeom nije mogao granicu preći jer organizatori nisu poslali graničnim službama napismeno da je trka kod njih i da puštaju auta na šlepama.
E ovi što su gore potvrdit će nam jesu li organizatori Boletu šta riješili ili ne...
 
Član
pa moguce da nije trazio da se to posalje. jedan lik je bas u ovoj temi o tome pisao i aditas mu je odgovorio da se javi sa podacima i kasnije potvrdio da su poslali na granicnu sluzbu... ako je moglo za tog lika, ne razumijem zasto nije moglo za ovog, naravno pod uslovom da je najavio svoj dolazak i da je trazio da se posalje na granicu i za njega... konkretno, str 20. ove teme...
 
emir_89 je napisao(la):
pa moguce da nije trazio da se to posalje. jedan lik je bas u ovoj temi o tome pisao i aditas mu je odgovorio da se javi sa podacima i kasnije potvrdio da su poslali na granicnu sluzbu... ako je moglo za tog lika, ne razumijem zasto nije moglo za ovog, naravno pod uslovom da je najavio svoj dolazak i da je trazio da se posalje na granicu i za njega... konkretno, str 20. ove teme...

Sve ok Eso je najavio davno svoj dolazak samo što izgleda da je najavljeno samo jednom graničnom prelazu a ne i ostalim.Trebalo je najavit na par graničnih prelaza i to je to iako mislim da može biti do organizatora a može i do ljudi koji su pošli na trku
 
Član
sjecam se kad je ovaj neki lik pitao za to oko prelaza u ovoj temi, da mu je receno da posalje podatke te mjesto gdje ce prelaziti granicu. tako da mislim da je i taj lik trebao isto uciniti, poslat svoje podatke i mjesto gdje prelazi granicu. i ako su organizatori to odradili za ovog prvog lika, zasto nebi i za drugog, al ocito da on nije to zahtijevao...

opet kazem, nisam upucen u situaciju, ali pretpostavljam da je tako. ne treba odma prozivat organizatore ako nismo dovoljno informisani...
 
emir_89 je napisao(la):
sjecam se kad je ovaj neki lik pitao za to oko prelaza u ovoj temi, da mu je receno da posalje podatke te mjesto gdje ce prelaziti granicu. tako da mislim da je i taj lik trebao isto uciniti, poslat svoje podatke i mjesto gdje prelazi granicu. i ako su organizatori to odradili za ovog prvog lika, zasto nebi i za drugog, al ocito da on nije to zahtijevao...

opet kazem, nisam upucen u situaciju, ali pretpostavljam da je tako. ne treba odma prozivat organizatore ako nismo dovoljno informisani...

Ja ih ne prozivam nego sam samo napisao da vidim jel se šta riješilo
 
Informacija:
Roman Jurišić nažalost nije otišao u Živinice da pokaže svu snagu koju posjeduje ali zato je gore Marin Bulčić sa svojom Calibrom.Problem kod Romana su svjećice koje su valjda dotrajale i zbog njih nije mogao testirat a nije ni imao vremena da testira auto sa novim turbom i nitrom i zbog toga ovu trku Roman je ostao u garaži.
Koliko sam po Sijamićevom razgovoru mogao zaključit atmosfera više nego dobra,a ekipa SRCS i Caraudio Team-a je kao i uvijek najveselija.



PS.to je to za sada ko sazna prve rezultate nek objavi
 
Dosao sam malo cas i bilo je odlicno! Mogu reci najbolji race do sada, ali previse alkohola i gluposti, tako da...Ubuduce bi praksa trebala biti da se svaki vozac testira prije voznje, a ne da pijani vozaci voze...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top