SR Živinice III 10.10.2010.god.

SR Živinice III 10.10.2010.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zivinice 2010 - III

Treca utrka ove sezone, u kombinovanoj organizaciji 3 kluba, bit ce organizovana u Nedjelju 10.10.2010.g, na vec vam poznatoj lokaciji u Zivinicama.

Iako uz veoma skromna sredstva, te sredstva koje su pojedinici 3 kluba donirali, uspjeli smo ispraviti sve greske na prethodnoj utrci.

Zbog toga se ovom prilikom zelimo zahvaliti svim ucesnicima i pojedincima koji su nas podrzali, kako bi smo pokazali da se i u najvecoj krizi moze dati doprinos ovom sportu.

U narednim danima objavit cemo vise informacija o programu za 10.10.2010.

Pozivamo sve klubove i takmicare da svojim dolaskom uvelicaju ovaj skup!

UCL Racing Team
www.racingteam.ba
 
jedno pitanje odmah na pocetku..

hoce li se ovaj put dijeliti pehari za neko osvojeno mjesto ili ce biti samo diploma kao na prvoj trci (za drugu ne znam, nisam bio.. )

pozz i sretno
 
Član
dolazim na ovaj naravno na prvom sam bio na drugi sam bio sprijecen da dodjem eh na ovaj cu doci bilo kako bilo xD
 
Član
vala na ovaj cu doci pa kad bi i grmilo i sijevalo :lol: :lol: posto mostara nema a kontao sam tamo onda cu dakle u zivinice ;)
 
Početnik
mislio sam se dali da ikako vise vozim ove godine, nesto sam i izgubio volju.. al vratila mi se motivacija iz nekih razloga sada i odvozit cu i Zivinice i Mostar do kraja ove godine. znaci uradit cu sve da dodjem tu da vozim, sanse su jako velike, vidimo se ;)

zato sutra odo u Srbiju da mi se uradi turbo, i cim stignem odo sastavim sve nazad

nazalost vjerovatno necu stici uraditi neka pojacanja koja sam kontao za 2011, ali i ovo ce biti sasvim dobro ;)
 
ja nisam bio prosli put pa me zanima dali ce biti opet one test voznje,tj dali bi ja mogao izmjeriti vrijeme svog auta i kolka je bila uplata prosli put za te voznje?pozz
h da, svaka cast za ovo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top