SR Živinice III 10.10.2010.god.

SR Živinice III 10.10.2010.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovo sa zabranom rostilja me sada ubilo u pojam... :(
pitanje za organizatore, jel valuta placanja iskljucivo KM ili moze eur za startninu
 
Legend
Mrva je napisao(la):
Kad ti kreces, javi pa da ti se ja prislepam :D
...naravno ako nije problem

Drug... velike su sanse da ne idem... al evo radim na tome da budem slobodan u nedelju, jer vidim da ce biti dosta zanimljivo i isplatilo bi se otici... ;)
imam posla preko glave... al u svakom slucaju sam i ja bez auta... :icon_confused:
 
Član
Liga je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Kad ti kreces, javi pa da ti se ja prislepam :D
...naravno ako nije problem

Drug... velike su sanse da ne idem... al evo radim na tome da budem slobodan u nedelju, jer vidim da ce biti dosta zanimljivo i isplatilo bi se otici... ;)
imam posla preko glave... al u svakom slucaju sam i ja bez auta... :icon_confused:

Cucemo se za to mjesto :D
 
Legend
emirEX_sa je napisao(la):
prostora nema dovoljno da bi svi mogli parkirati, to je jedan od razloga a treba ljudima platiti dnevnice koji citav dan rade gore, sto za redare sto za mjernu ekipu sto za sudije za db i sudije za stajling. sve to treba platiti zato se i naplacuju ulaznice i parking. nece niko raditi za kiki riki
Prostora poprilicno ima, bar koliko sam ja primjetio, moglo bi se to sve ubacit..

a ovo sto si gore napisao, za placanje ljudi koji rade itd itd... sta je sa startarinama, gdje te pare idu ?

ne zelim da cigancim, ali ni po meni nema smisla naplacivati parking, ali eto..
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
prostora nema dovoljno da bi svi mogli parkirati, to je jedan od razloga a treba ljudima platiti dnevnice koji citav dan rade gore, sto za redare sto za mjernu ekipu sto za sudije za db i sudije za stajling. sve to treba platiti zato se i naplacuju ulaznice i parking. nece niko raditi za kiki riki
Prostora poprilicno ima, bar koliko sam ja primjetio, moglo bi se to sve ubacit..

a ovo sto si gore napisao, za placanje ljudi koji rade itd itd... sta je sa startarinama, gdje te pare idu ?

ne zelim da cigancim, ali ni po meni nema smisla naplacivati parking, ali eto..
auuuuuuuuuuuuuuuuuuu vidim sad sudije dobivaju i dnevnice :) napredujemo....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top