SR Živinice III 10.10.2010.god.

SR Živinice III 10.10.2010.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
može se auto ostavit i ispred piste, ima i tu mjesta, tu smo se prije parkirali dao nije obezbjedjen ovaj parking, ovaj parking je u sklopu piste i on se naplaćuje
 
Član
.nOKe je napisao(la):
a ovo sto si gore napisao, za placanje ljudi koji rade itd itd... sta je sa startarinama, gdje te pare idu ?

ne zelim da cigancim, ali ni po meni nema smisla naplacivati parking, ali eto..

startarine (mada bi trebalo startnine :icon_smile:) idu prvoplasiranim u pojedinim klasama kao i uvijek
jesˇ ti prvi put na race-u ???

Rezervisan parking se naplaćuje
Slobodan parking se ne naplaćuje
 
Član
ADO MOSTAR je napisao(la):
Poštujem organizatora sve oko toga što rade ali koji je razlog naplate parkinga kad se isti primjer u Mostaru,Osijeku ili nekom drugom gradu ne naplaćuje?

Nemam ništa protiv čak to je dobro ako pare i od toga idu u nagradni fond.Sorry ako je pitanje već bilo...


Rezervisan parking se naplaćuje
Slobodan parking se ne naplaćuje


guster je napisao(la):
jel startnine ostaju 50KM?
I placaju li ulaz takmicari i pratnja (zena :icon_smile: )


startnine su i dalje 50 KM

Pratnja (žena) ne plaća ulaz, uz vozača ide i jedna osoba bez plaćanja ulaza
 
ja bih samo da skrenem paznju na razglas, ako nije vec kasno :) .jest da nisam bio prosli put ali prvi put je bio nikakav razglas, nista se culo nije. voljeli bi svi cuti vremena auta koja gledaju :)
 
Član
ima da bude perfektno sve u zivinicama koliko vidim po svemu sudeci organizacija ce da bude besprijekorna a i na TV SLON vidim neku reklamu najavljuju SR Živinice neko nam se potrudio izgleda kvalitetno sve u svemu mislim a i nadam se da ce biti predobro...svaka cast organizatorima i svima koji su doprinijeli sto boljem eventu...

PS. Nadam se samo da ih razglas nece ukopati...
 
Početnik
sutra krecemo za Tuzlu, ali moram objaviti da necu korisiti nitro nikako, necu niti nositi bocu. zao mi je radi publike koja sigurno zeli vidjeti istog Golfa ili jos jaceg nego prosli put, ali mislim da ce i ovo biti sasvim dovoljno :cool:

iskreno, i draze mi je voziti sa manje snage na onakvoj stazi jer prosli put kad sam vozio jedva sam stao, ne mislim na zaustavni put da je kratak, vec na totalno grbavu i neravnu stazu sto se tice zaustavnog puta, imao sam osjecaj da cu se prevrnuti. nisam smjeo uopce pritisnuti zestoko kocnicu
a sad mi je auto jos jaci nego prosli put
da je dosao Bulicic ja bi isao maximalno pun gas pa makar me glave kostalo, ali danas sam se cuo sa Bulicicem i rekao mi je da 99,9% ne dolazi na utrku. sa svima ostalima cu stati i ovako bez nitra ;)
 
Član
HONEY je napisao(la):
sutra krecemo za Tuzlu, ali moram objaviti da necu korisiti nitro nikako, necu niti nositi bocu. zao mi je radi publike koja sigurno zeli vidjeti istog Golfa ili jos jaceg nego prosli put, ali mislim da ce i ovo biti sasvim dovoljno :cool:

iskreno, i draze mi je voziti sa manje snage na onakvoj stazi jer prosli put kad sam vozio jedva sam stao, ne mislim na zaustavni put da je kratak, vec na totalno grbavu i neravnu stazu sto se tice zaustavnog puta, imao sam osjecaj da cu se prevrnuti. nisam smjeo uopce pritisnuti zestoko kocnicu
a sad mi je auto jos jaci nego prosli put
da je dosao Bulicic ja bi isao maximalno pun gas pa makar me glave kostalo, ali danas sam se cuo sa Bulicicem i rekao mi je da 99,9% ne dolazi na utrku. sa svima ostalima cu stati i ovako bez nitra ;)

drug hoces gdje da safatamo sijena,da stavimo na kraj staze pa nemoras ni kociti :icon_smile: sala na stranu svaka cast za golfa najbrzi si
 
Član
Death_beat je napisao(la):
ja bih samo da skrenem paznju na razglas, ako nije vec kasno :) .jest da nisam bio prosli put ali prvi put je bio nikakav razglas, nista se culo nije. voljeli bi svi cuti vremena auta koja gledaju :)

Ocigledno je onda da nisi bio prosli put... :)

Danas je clan Racing Teama Emir Heljic, gostovao na TVSA, najavljena je i tamo trka tako da je promovisano maksimalno...:) :)

:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top