SR u Tuzli

SR u Tuzli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
HuKa je napisao(la):
Slazem se...s jednim djelom....al et ja ga danas vidje kako ide...kako starta i kako ide....i nije nes bog zna za tolke konje..... A u ostalom vidicemo ga na djelu NADAM SE......

a jel startovao normalno ili u MSport modu i sa upaljenim Launch control hehe ? :D
 
Član
iskreno nevjerujem da m6 na ovoj nasoj cesti moze ic ispod 13 ... a to je za toliko konja i toliko para nista...
 
Član
0-Quarter-mile 12.40 seconds.

Ovo su vremena koja se mogu naci po internetu za bmw M6, mada i meni ovo malo prebrzo...
 
Početnik
ma jok, ima golfova brzih....

vrlo, al vrlo bitna stvar je jel ga taj neko zna voziti tj jel upaljen launch control, na koliko je smg podesen, jel salta auto ili manualno, kolika je temp motora, kolika je temp mjenjaca, kolika je temp guma.., fabricke specs kazu auto ide do 100 4,2sec, a jedan SLR ide 3,8 . i da ide na 402m 12,2 sec malo pogledatje po internetu ako niste vec uzivo vidjeli..

Atmosferski motor 5000ccm3 , znaci sve stock ono bez icega i odeeeee, a zamislite na njemu NOS i turbo...

istina tesko bi to bilo sa zemljom sastavit ...
 
Član
na gerin mjerni uredjaj,vozacevu reakciju,kalitet podloge mislim da ce biti dobro ako odveze niskih 14 sec.

na profi mjernom uredjaju sa pravim semaforom i na pravoj stazi sa dobrim vozacem,sigurno da bi to vrijeme bilo daleko ispod 13 sec ali ovako cisto sumljam.
 
Član
oj talin golf sa 260 konja 1.8 motor...to neka nova bomba u tz? :) mislim da nigdje vise ne lazu konje kao kod nas.... prvi smo makar u lazima yeahhh :D
 
Član
Nurija je napisao(la):
oj talin golf sa 260 konja 1.8 motor...to neka nova bomba u tz? :) mislim da nigdje vise ne lazu konje kao kod nas.... prvi smo makar u lazima yeahhh :D
hahaha sve same ubice na cestama......prsti od "horsova" na sve strane.....kao jedan moj drug ima golfa 4 gti i kako kaze on "chipovao" ga, kaze auto zemlju kida ima oko 200ks heheh...ja se snjim povukao sa octaviom i jedva me uze na magistrali....a kaze 200ks.. heheh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top