SR u Tuzli

SR u Tuzli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nurija je napisao(la):
nastimo  srdjan pritisak pa leti skoda a? :) :) :) :)
:icon_biggrin::icon_biggrin: trebam se jos sa tobom upoznati i da me uputis na par adresa pa da do iduceg ljeta napravim jos nesto....srdje KING
 
Član
Nurija je napisao(la):
oj talin golf sa 260 konja 1.8 motor...to neka nova bomba u tz? :) mislim da nigdje vise ne lazu konje kao kod nas.... prvi smo makar u lazima yeahhh :D

pa tebi on neku vece govori na jupiteru golf mu ima 260 ks , 12hiljada maraka masina . hehehehhe
 
Član
joj auto ima 200-220 ks max.... a sve ostalo su suplje rijeci....al treba sacekat da se vidi kako ce ic auto...to sto on ima tolko konja nije nikaka garancija da ce ic brzo...kako on to zamislja....a et vidicemo ga kad se potegnemo kako ce ic u odnosu na mojih jadnih 175 ks :)
 
Član
HuKa je napisao(la):
joj auto ima 200-220 ks max.... a sve ostalo su suplje rijeci....al treba sacekat da se vidi kako ce ic auto...to sto on ima tolko konja nije nikaka garancija da ce ic brzo...kako on to zamislja....a et vidicemo ga kad se potegnemo kako ce ic u odnosu na mojih jadnih 175 ks :)

ih 175 ?

pa ako si stavljao vece ventile,radio izduv,spustao glavu onda vise nije 175 KS...;)

koje ti je godiste motor i jel ima onaj klasican razvodinik ili nema?
 
Član
Nisam izduv uradio :( nisam imo u tom momentu para :)
a ovo sve ostalo jesam... prosirio kanale i tako sitnica ba ;)
 
Član
ja sam realan pratio sam na cnn-u bila neka emisija i kaze za 4 mj sastave svemirski broj .. a vidi huke mog ne moze vr a za 4 mj :D :) :) :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top