SR u Tuzli

SR u Tuzli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
damko je napisao(la):
ja se kontao prijavit u dizel klasu cisto onako iz zafrkancije...znam da nemam nikavih sansi doci ni do 5 mjesta ali eto cisto da vidim koliko skoda moze povuci na 402m..nisam nikad vozio trku pa me to jos vise vuce nekako da probam.....kontam da bih mogao jedno 17-18 sec sa ovim motorom 1.9 tdi....?

tesko ces to vrjeme postici ali sretno
ma dobro to sam rekao onako gledajuci neka vremena sa drugih trka....nek je i 19-20 sec.....kazem ti nemam pojma koliko bih mogao jer nisam nikad ni vozio...prijavio bih se cisto iz znatizelje i sto mi je blizu....svjestan sam toga da je auto preveliko i pretesko za ove trke i po meni je troma na startu skroz,nije auto ni spusteno ni nista..jedino malo motor pojacan chiptuningom nista vise....
 
Član
@ damko mogo bi imat nekih 17-18 sec...... jos ako ti je auto 110 ks + chip onda ima da letis stazom :) ja sam s mazdom 3 110 ks + chip = nekih 145 Ks imo vrijeme 16,2 na 402 m
 
Član
HuKa je napisao(la):
@ damko mogo bi imat nekih 17-18 sec...... jos ako ti je auto 110 ks + chip onda ima da letis stazom :) ja sam s mazdom 3 110 ks + chip = nekih 145 Ks imo vrijeme  16,2 na 402 m
PD je motor 105KS  plus chip...nemam pojma koliko ima KS ali ide solidno....jedini je problem start tu je skoda losa al skroz....ma ako budem imao vremena prijavit se pa vozit pa kako god vrijeme bude....
Evo gledam vremena u dizel klasi.......kad izostavim Nuriju...drugo mjesto 16.82 trece 16.85 cetvrto tek 18.11.....
 

JD.

Član
ma 1 KM prijava, prijavis se iz zajebancije nemas sta izgubiti, osim ako dobijes Nuriju za protivnika u prvom krugu naravno hehe :D
 
Član
I ja bih trebao doci, ali ne ide mi se busem nikako...pa ako ima ko slobodnog mjesta da me poveze sa sobom...:icon_smile: (Huka ako ima kod tebe mjesta onda me ti povezi, zauzvrat ti operem Mazdu) :lol:
 
Legend
damko je napisao(la):
HuKa je napisao(la):
@ damko mogo bi imat nekih 17-18 sec...... jos ako ti je auto 110 ks + chip onda ima da letis stazom :) ja sam s mazdom 3 110 ks + chip = nekih 145 Ks imo vrijeme 16,2 na 402 m
PD je motor 105KS plus chip...nemam pojma koliko ima KS ali ide solidno....jedini je problem start tu je skoda losa al skroz....ma ako budem imao vremena prijavit se pa vozit pa kako god vrijeme bude....
Evo gledam vremena u dizel klasi.......kad izostavim Nuriju...drugo mjesto 16.82 trece 16.85 cetvrto tek 18.11.....

Hoces da se ja prijavim pa da zamolimo organizatore, svakako nema puno dizela da u prvom krugu izvuku mene i tebe i ja bi se malo vozo stazom :)
 

IGY

Član
pa prijavi se Daki pa sta ti ispadne, nema stimanja :D
ja jos nisam 100% siguran hocu li ucestvovati, jer cu tek po auto, koji je krepao nekih 8 sati prije SR u Sarajevu, pa cu vidjeti kako ce se ponasati, a idem po njega danas cim zbrisem sa posla
 
Član
Ja kakav sam baksuz ko sto gledam u prvom krugu cu dobit hotu....ccc steta :) al nema veze i nije sramota izgubit od njeg ;)
 
Legend
Pa ti si klasa iznad HOTE ako se ne varam, ti bi bio sa onim V6 golfom., hota je do 2.5 al mozda i grijesim.
 
Član
biche to dug dan za tebe huka... prvo na hotu valja naletit ..pa na kraju sa mnom ....:D aaa mozda te i kolega sember trehne pa valja isjec auto :D


HuKa je napisao(la):
Ja kakav sam baksuz ko sto gledam u prvom krugu cu dobit hotu....ccc steta :) al nema veze i nije sramota izgubit od njeg ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top