SR u Tuzli

SR u Tuzli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Koliko znam 30-og ovog mjeseca se SR treba odrzati u Tuzli,medjutim neznam na kojem ce se mjestu odrzati,kada ce krenuti prijave i kako se prijaviti!?
 
Član
pa da,joj ovog trizex.a gdje u Tuzli ce se odrzati?U koliko sati,jel tacno da je 30.tog i sl.
 
Član
Aman covjeka...vec smo apsolvirali jedno 2-3 put da se odrzava na terminalu na sickom dole, jos znam da si citao temu tu jer si komentarisao na njoj :)
 
trizex je napisao(la):
Aman covjeka...vec smo apsolvirali jedno 2-3 put da se odrzava na terminalu na sickom dole, jos znam da si citao temu tu jer si komentarisao na njoj :)

e pa ne odrzava se na terminalu na sickom nego na staroj pomocnoj pisti u ciljugama kod zivinica
 
Legend
mijo_16v je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Aman covjeka...vec smo apsolvirali jedno 2-3 put da se odrzava na terminalu na sickom dole, jos znam da si citao temu tu jer si komentarisao na njoj :)

e pa ne odrzava se na terminalu na sickom nego na staroj pomocnoj pisti u ciljugama kod zivinica

Tamo je rupa do rupe??? !!! Vozili smo se mi tamo nekoliko puta.
 
Početnik
bolja je tamo pista nego na shickom ... u svakom sluchaju na shickom ima 10 nivelacija asfalta
 
Početnik
ma tamo je top i odvojeno je od svega ima puno mjesta staza je shiroka ipak je to pomochna pista
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top