SR u Tuzli

SR u Tuzli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@ Nurija Ha HA HA .... pa jebe*m te ja ti pravis auto 3 godine :) sto ti ne napravi svemirski brod....:) a znas da mi se ovo oteglo zato sto me je jedna osoba zaebala i auto je 2,5 mjeseca bezze stojalo a nista nije bilo odradjeno...i zato nemoj mi te price NukiBoy....Pusek ;)
 
Član
Nurija je napisao(la):
damko je napisao(la):
Nurija je napisao(la):
nastimo  srdjan pritisak pa leti skoda a? :) :) :) :)
:icon_biggrin::icon_biggrin: trebam se jos sa tobom upoznati i da me uputis na par adresa pa da do iduceg ljeta napravim jos nesto....srdje KING


javi se usput da probam skodu :D radil rucna? :D
kakva rucna crni Nurija:icon_biggrin: ovo je limuzina...samo pravac i pun gas:icon_biggrin:
moze rucna kad stavim opruge....ovako je kao u camcu hehehee..
 
Član
HuKa je napisao(la):
@ Nurija Ha HA HA .... pa jebe*m te ja ti pravis auto 3 godine :) sto ti ne napravi svemirski brod....:) a znas da mi se ovo oteglo zato sto me je jedna osoba zaebala i auto je 2,5 mjeseca bezze stojalo a nista nije bilo odradjeno...i zato nemoj mi te price NukiBoy....Pusek ;)

huka glupo poredjenje pravis...da te podsjetim golf 130 konja tdi ide 17 sekundi serijski ...znaci ja sam skino vjerovatno malo vise od 3 sec a ti kreces od 15.5 sec a vidjecemo za koliko ces ti vremena 3.xx sec.....kako si poceo vjerujem da ces dok udjemo u EU mozda i vozit 14 klasu :D(2015) :)
 
Evo malo pred Race u Tuzli koji podatak, vremenske prognoze za nedjelju su odlicne, sunce preko 20 stepeni... dosta raje se najavilo sto iz sarajeva, brckog, zenice, bijeljine... tako i iz Hrvarske i Srbije... Polazak par ekipa iz sarajeva je zakazan u 6 i 45 ispred WISE
 
Član
iz zenice ide 6 auta,mi krecemo u 8 ujutru,pa se vidimo tamo.. i pitanje jedno... jaran hoce da mi se prijavi na db drag,da li to moze oko 10,pola 11 ? da ne moramo tako rano da krecemo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top