SR u Tuzli

SR u Tuzli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@Nurija.... za sembera mi ne treba golf dovoljna je mazda :) koju mogu posudit uvijek da ga sibnem :)
 
Član
kazu da lido osiguranje dolazi sa m6 na sr...bas bi volio da dodje konopek iako mislim da bi i hota bio brzi..
 
Legend
Nurija je napisao(la):
kazu da lido osiguranje dolazi sa m6 na sr...bas bi volio da dodje konopek iako mislim da bi i hota bio brzi..

Tako se pricalo da ce u Sarajevu biti nekakav Ferrari i Lambo, nadam se da i to za lido nije patka, mada svake godine se pojavio, a posto si ga isprasio prosle godine haman mu je mjera M6. Volio bi da se nadjete u finalu finala, nevjerujem da je toliko brzi, moglo bi svasta da se desi :icon_twisted:

Sjecas se Salema i M5 :D
 
Član
Vidio sam danas M6 od lide drama je izgledom nema se sta reci za to ....i kad je kreno stisno ga....ide ko K...(sigurno je on brz ali na SR nece imat bog zna kako vrijeme) nikad automatik ne moze ic ko s manuelnim mjenjacem...
 
Član
ma ako ide onako kako je iso danas .... Necu nikad kupit auto s DSG-om :) a vidicemo na SR ako dodje kolko ce ic.... JA cu et dat pare da ces ti bit brzi Nukiboy ;)
 

JD.

Član
M6 ima SMG mjenjac, i ne moze ga nadmasiti nijedan rucni mjenjac, nije to onaj obicni automatik...

a treba uzeti u obzir da M6 nije auto pravljeno za Street Race pa da je njegova snaga primarno usmjerena u tu svrhu, kao sto je slucaj sa autima koja ljudi rade samo za SR. a kako god M6 isao, to auto ima svoje mjesto kad su klase po vremenima, nije najbrzi ali opet leti.

i mislim da je blago receno smijesno da bilo ko od nas ovdje kaze da jedan M6 sa 507 konja ne ide toliko dobro... da neko voza sta jace pa hajd...
 
Član
Posted by JD. - Yesterday 11:26 PM
M6 ima SMG mjenjac, i ne moze ga nadmasiti nijedan rucni mjenjac, nije to onaj obicni automatik...

a treba uzeti u obzir da M6 nije auto pravljeno za Street Race pa da je njegova snaga primarno usmjerena u tu svrhu, kao sto je slucaj sa autima koja ljudi rade samo za SR. a kako god M6 isao, to auto ima svoje mjesto kad su klase po vremenima, nije najbrzi ali opet leti.

i mislim da je blago receno smijesno da bilo ko od nas ovdje kaze da jedan M6 sa 507 konja ne ide toliko dobro... da neko voza sta jace pa hajd...

Slazem se...s jednim djelom....al et ja ga danas vidje kako ide...kako starta i kako ide....i nije nes bog zna za tolke konje..... A u ostalom vidicemo ga na djelu NADAM SE......
 
bit ce nas znaci pravo puno! ja cu sebe zaduziti za slikanje, da poslikam sve sto mogu pa onda da postavim slike. nadam se da nece biti loshe vrijeme.. to bi bilo bas ubica SRa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top