Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Član
Kad ces vise ko sav normalan svijet slikati normalne slike? Zar moras slikati plocicom od cd player-a :D
Vec sam ti rekao da puno ljepse izgleda s ovom karambolkom a kad skopcam to sve bice pun pogodak :cool:
Nego nacuo sam da si nesto "popravio" zvuk :lol:
 
Član
ervin_86 je napisao(la):
Kad ces vise ko sav normalan svijet slikati normalne slike? Zar moras slikati plocicom od cd player-a :D
Vec sam ti rekao da puno ljepse izgleda s ovom karambolkom a kad skopcam to sve bice pun pogodak :cool:
Nego nacuo sam da si nesto "popravio" zvuk :lol:

;)

Carbon je napisao(la):
odlichan update ;) joj samo kad se napasuje tabla od Felicije :icon_smile:

A radi se pomalo, a tabla upada u favorita kad bude vrijeme ;)

bad_look je napisao(la):
Ma napravićeš ti bolju škodau od felicie i unikatnu sigurno..pozzzz:cool:

Hehehe, ma ganjam ono sto mi sa minimalno prepravki moze se postaviti u auto a da je meni ljepse od fabrickog, ima jos puno posla al ima jos i puno do ljeta i nadam se da cu uspjeti sve da zavrsim bar jedan SR da posjetim sa skodilakom...;)
 
Član
Ako ti budu trebala prednja GTI kljesta sa diskovima i svime komplet javni na PP ;)
Inace dobar Skodilak, svaka cast na idejama ;)
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Ako ti budu trebala prednja GTI kljesta sa diskovima i svime komplet javni na PP ;)
Inace dobar Skodilak, svaka cast na idejama ;)

Uzeo sam kocnice kompletne od gti-a i prednje i zadnje kao i amortizere tako da sad zasad ne treba, a trebale bi gevinde prednje od golfa pa et vidi ako sta naleti javi pa da se probamo dogovoriti...;)
 
Član
Vidi ovog Ervina_86 .... :lol::lol::lol::lol::lol: Citavo vrijeme kontam ko je to iz Sanskog Mosta ...Tvoj stari mi praksu predavao , a mirzin sam skolski jaran :D


Nego lijepo ti to napredujes s skodom
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
ako nalete javim, vidi ako kome od raje budu trebale komplet kocnice prednje pa javni :cool:

Vazi drug ;)

xxfmanxx je napisao(la):
uh ovo ce bas dobro ispast kad se sve sastavi, svaka cast majstore samo naprijed ;)

hvala drug, nadam se da ce ispasti onako kako ja to zelim ;)

badboy je napisao(la):
Vidi ovog Ervina_86 .... :lol::lol::lol::lol::lol: Citavo vrijeme kontam ko je to iz Sanskog Mosta ...Tvoj stari mi praksu predavao , a mirzin sam skolski jaran :D


Nego lijepo ti to napredujes s skodom

Hvala drug :icon_question:
 
auuuuu kad legnu fele bice ko bombona :D Volim kad neko ovako sredjuje malo starije auto koje se rijetko vidja sredjeno na nasim prostorima, a boga mi i sire :)

Bice ko tenk , s ledja :D
 
Top