Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Član
konacno jos jedan normalan projekat, gdje ce auto imati i izgled i snagu :cool: sretno u nastavku, bit ce Shkoda zvijer od auta ;)
moj prijedlog kupi josh jedan lip od Golfa, pa odnesi nekom ko radi sa plastikom da od dva napravi jedan da je dovoljne velicine da se stavi na Shkodinu karambolku :D

P.S.: ocekuj me u reno shopu, navraticu ti mozda ove sedmice :icon_biggrin:
 
Član
Carbon je napisao(la):
konacno jos jedan normalan projekat, gdje ce auto imati i izgled i snagu :cool: sretno u nastavku, bit ce Shkoda zvijer od auta ;)
moj prijedlog kupi josh jedan lip od Golfa, pa odnesi nekom ko radi sa plastikom da od dva napravi jedan da je dovoljne velicine da se stavi na Shkodinu karambolku :D

P.S.: ocekuj me u reno shopu, navraticu ti mozda ove sedmice :icon_biggrin:

Ide auto na kompletno farbanje cim se povari pod i ubaci motor, pa ce se i karambolke raditi necu ostajati na fabrickom izgledu ganjati cu da to izgleda ovako nes



Uploaded with ImageShack.us

A naleti u reno shop ;)
 
Član
ma bice ovo odlicno, bas neki dan pijem kafu sa ervinom, kad rece ubacuje selmir kr u skodu, ma reko lazes... sretno u radovima;)
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
bice skoda zaebana pravo, ne samo da ce trosit nego ce i guzvat asfalt za razliku od proslog motora :lol:

Hehe a bice tu negdje potrosnja, 1.3 je trosio od 8 do 10 po gradu a 1.8 se dosad dosta dobro pokazao sto se tice potrosnje, mada mi potrosnja i nije toliko bitna, da jeste stavio bih plin nebi stavljao 1.8 :D
 
Legend
ooo pa ti si nam ziv druze

ovo mi super izgleda , svaka cast za fine radove , polako i dobro to odradi do kraja;)
 
Član
enesss je napisao(la):
ooo pa ti si nam ziv druze

ovo mi super izgleda , svaka cast za fine radove , polako i dobro to odradi do kraja;)

Hvala drug, truditi cu se da ispadne kako treba ;)

badboy je napisao(la):
Kad sriktas sve nemoj zaboraviti staviti PILOT sporcki filter :lol::lol:


Bice ovo extraaa;)

Heheh, ma ne treba meni filter mogu ja i bez filtera :cool::cool:
 
Član
kakav pilot, ima na autopijaci za cvaju uzet onu sporcku gljivu :D

bice zlo shkoda kad turis KaeR-a :icon_biggrin: vise cijenim ovakve projekte kod kojih je naglasak na performansama ;) jebo ti style ako je dizlo unutra :D
 
Član
Carbon je napisao(la):
kakav pilot, ima na autopijaci za cvaju uzet onu sporcku gljivu :D

bice zlo shkoda kad turis KaeR-a :icon_biggrin: vise cijenim ovakve projekte kod kojih je naglasak na performansama ;) jebo ti style ako je dizlo unutra :D

ahhaha i nek stavi u kaera sporcke bregaste.. sorry selmire sto spamamo:lol:
 
Top