Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Član
Hvala druze ;) . A moram se truditi, jbg sve za ovo auto moram sam napraviti, prepraviti i slicno, ko da ja nebih volio kupiti farove sa socivima, ili neke stopke al nisam u mogucnosti, ne finansijski nego nema nigdje...

duniz je napisao(la):
vama dvojici da donesem CO2 vi bi napravili skodu iz temelja , kad vidim sta pravite s lemilicom
Hehe hvala druze trudimo se. Kad se nadju dvojica " škodaša " sto bi kolega erol rekao.
A u planu je uzimanje nekog co2, a sto se tice favorita nema sta mu nismo otvorili i dirali, znaci iz temelja da je napravimo ko od sale...;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
svidja mi se kako radis ;)
mislim da bi body u boju auta bio pun pogodak :icon_biggrin:

Hvala druze ;) I to je u planu da radim pola pola, i da probam neki spojler upasovati al tek kasnije sad su na redu xenoni i izduv....;)
 
Član
Skoda je ekstra druze..Posebno cenim ovakve projekte gde covek mora sve sam napraviti...Al imam jedno pitanje,posto planiram i ja da pokusam ovako nesta,reci mi da li su ta sociva preuzeta sa nekog auta ili ne??
 
Član
TXI_fan je napisao(la):
Skoda je ekstra druze..Posebno cenim ovakve projekte gde covek mora sve sam napraviti...Al imam jedno pitanje,posto planiram i ja da pokusam ovako nesta,reci mi da li su ta sociva preuzeta sa nekog auta ili ne??

Hvala druze ;) Iskreno ne znam, bila su sociva na audi-u e sad jeli i na njega neko prepravljo i ubacivao ili su dosla tako. Mozda kolega ervin zna vise pa ako zna neka napise...;)
 
Član
Projektori su od Audija A6. Izvadjeni iz originalnog fara sa Audija i postavljeni u sjenila od Skode. Nije komplikovano za uraditi, malo truda i volje i to je to...;)
 
Član
Hvala druze..Ako moze samo jos jedno pitanje,da li su skinuta sa novije A6,ili sa starije??Posto znam gde ima rasturena A6,ali je 95 godiste..
 
Član
Ma ja pitam,jer ne znam da li ovaj stariji model ima sociva..Oticicu pa cu pogledati,da li ima i u kakvom su stanju..
 
Top