Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Član
Selmir1 je napisao(la):
semir19 je napisao(la):
sinoc se mimoisli u sokolovic koloniji..fino sredjena skoda ;)

Vjerovatno nisam bio ja vec kolega vader sa svojom skodom...;)


bio sam ja u koloniji tu noc, vjerovatno si mene zapazio heheh... sele, ja bi ti preporucio felge sa kakvim vecim falcem, nemam ti sta drugo reci...kako si kreno ima da ti oni ceski tuneri zavide :cool: :cool: :cool: ;)
 
Član
vader je napisao(la):
Selmir1 je napisao(la):
semir19 je napisao(la):
sinoc se mimoisli u sokolovic koloniji..fino sredjena skoda ;)

Vjerovatno nisam bio ja vec kolega vader sa svojom skodom...;)


bio sam ja u koloniji tu noc, vjerovatno si mene zapazio heheh... sele, ja bi ti preporucio felge sa kakvim vecim falcem, nemam ti sta drugo reci...kako si kreno ima da ti oni ceski tuneri zavide :cool: :cool: :cool: ;)

Hehe, ma samo lagano a bice felge ubrzo nadam se, neke koje su ja mislim krojene za mog stila...A ko hebe cehe oni su male mace za nas :D
 
Legend
ma svaka cast druze , samo udri ovim tempom , ovo u unutrasnjosti ce super ispasti , pogotovo ako uspijes i tapacire vrata
ovjes sve 5 , od svega po malo na skodu pase

jel ti pomoglo sta ono za zadnji trap , hoces li raditi ?;)
 
Član
Tapacirunzi se cekaju sa el podizacima stakala isto od felicije, pa da sve uklopim kako treba. Mislim da ce puno ljepse izgledati kombinacija felicije i favorita. Ovjes necu se smiriti dok ne uzmem bar naprijed gevinde od G2. izletilo je sad na forumu one za 200 km al nisam trenutno u situaciji, tako da ce crvene opruge posluziti, u kombinaciji sa nekim 13 kama 14 kama i onim tvojim info koje cu da uradim bicu fino u podu a i lijepo ce da izgleda. Eee sad jedna vjest ovi svi djelovi koje slazem u garazu nece ici na trenutnog favorita vec se slaze specijalni jedan od nule, al jos je rano da se ista pise pa ako te sta zanima mozes me pitati na PP...;)
 
Član
Živ bi samo na normalno mjesto stavi tablicu ili napravi onu malo kockastu ako već želiš malo JDM flejva :icon_biggrin: Ostalo je super, samo naprijed :cool:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Živ bi samo na normalno mjesto stavi tablicu ili napravi onu malo kockastu ako već želiš malo JDM flejva :icon_biggrin: Ostalo je super, samo naprijed :cool:

sta je sve ta tablica prezivila dobro ikako stoji tu....;)
 
Član
Selmir1 je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Živ bi samo na normalno mjesto stavi tablicu ili napravi onu malo kockastu ako već želiš malo JDM flejva :icon_biggrin: Ostalo je super, samo naprijed :cool:

sta je sve ta tablica prezivila dobro ikako stoji tu....;)

Vidim da je pomotana sva :lol: Dobro je što ti pašu dijelovi sa VW-a što se tiče ovjesa i motorizacije. Možeš čuda napravit,
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Selmir1 je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Živ bi samo na normalno mjesto stavi tablicu ili napravi onu malo kockastu ako već želiš malo JDM flejva :icon_biggrin: Ostalo je super, samo naprijed :cool:

sta je sve ta tablica prezivila dobro ikako stoji tu....;)

Vidim da je pomotana sva :lol: Dobro je što ti pašu dijelovi sa VW-a što se tiče ovjesa i motorizacije. Možeš čuda napravit,

To je nes sto mi olaksava za dalje, valjda cu uspjeti u onome sto sam zamislio..;)
 
Top