Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Član
Komentari projekta

http://www.bhtuning.com/pocelo-se-pomalo-sa-radovima-na-skodi-favorit-t-56894.html
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima..

Lijepo samo laganini, i copriaj link forum da se vide odmah slike...pozzz:cool:
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima..

bad_look je napisao(la):
Lijepo samo laganini, i copriaj link forum da se vide odmah slike...pozzz:cool:
Hvala...a koji link da kopiram i gdje ako nije tesko da mi pojasnis...
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima..

samo kad odes na imagschak.us, i uploudeuješ sliku,klikni na tu sliku i sa desne strane pojaviće ti se 4 opcije izabareš enblend link i tu klikneš na forum link ono poplavi desni klik copy, i ovamo paste i biće....nadam se da si skontao..pozzz:cool:
 
Legend
RE: Pocelo se pomalo sa radovima..

samara,malo ko da ih radi kod nas, nadam se da ce ispasti super na kraju,samo polako i kako treba ;)
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima..

bad_look je napisao(la):
samo kad odes na imagschak.us, i uploudeuješ sliku,klikni na tu sliku i sa desne strane pojaviće ti se 4 opcije izabareš enblend link i tu klikneš na forum link ono poplavi desni klik copy, i ovamo paste i biće....nadam se da si skontao..pozzz:cool:

skontao sam hvala ti :cool::cool:

pioneer_09 je napisao(la):
edituj naziv teme i stavi o kojem se autu radi a ne samo tako...

editovao treba li jos sta promjeniti ;)

enesss je napisao(la):
samara,malo ko da ih radi kod nas, nadam se da ce ispasti super na kraju,samo polako i kako treba ;)

ma favoritka al tu je to negdje :cool::lol:

pioneer_09 je napisao(la):
enese nije ovo samara... ovo je skoda favorit;)

;)
 
Legend
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

aa eto moja greska , samo sam pogledao sliku s prednjeg kraja pa me zbunilo druze
samo polako i neka ispadne sto bolje
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

enesss je napisao(la):
aa eto moja greska , samo sam pogledao sliku s prednjeg kraja pa me zbunilo druze
samo polako i neka ispadne sto bolje

:cool::cool: hvala druze ;)
 
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

interesantno...sve valja rucni rad, tesko ces sta gupit gotovo za ovo cudo...sretno...
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

tito_i_partija je napisao(la):
interesantno...sve valja rucni rad, tesko ces sta gupit gotovo za ovo cudo...sretno...

hvala...ma sve rucno dobro si rekao, nekih cuning djelova za nju nema na to mogu zaboraviti...sve svojim rukama moram prepravljati al nije mi tesko pa se ne zalim.....:cool::cool:
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

E moj tito ima po Ceskoj od stopa, farova i plastika sigurno vise nego za tvoju corsicu, samo sto je sve zestoki anticuning...valjaju samo bijele prozirne stopke pa da se potamne, to ispadne onda hebackiiiii ;)
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

tibor987 je napisao(la):
E moj tito ima po Ceskoj od stopa, farova i plastika sigurno vise nego za tvoju corsicu, samo sto je sve zestoki anticuning...valjaju samo bijele prozirne stopke pa da se potamne, to ispadne onda hebackiiiii ;)

ee da po Ceskoj ;) a u BiH sam nasao samo ovakve stope da kupim za nekih 80 km


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

A cuj, ti odaberi stra ces, ja ti to dovucem vamo...nisam ni ja svoje dijelove nalazio po buvljacima na Balkanu heheh ;)
 
RE: Pocelo se pomalo sa radovima na skodi favorit

ja sma imo opruge za favoritku znaci jedva ih prodoa dobio jeftino uz neke felge pa ajd reko prodace se nemam sta izgubit...ej reko nikad vise, a nisam mogo ni sanjat da ce nekom trebat...ajd ako naletim djegod opet javim ti...a nove ti mogu nabavit nije frka, al kosta....
 
Top