Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Član
ma radi to selmir dobro, dobra je skoda pravo, mislim da si prvi koji radi skodilaka favorita, gdje je tu erwin, nesto ga nevidjam:D
 
Član
Dobre ove feklge, mocno ce izgledat kad se sklopi malo ko ima ovaj auto sredjen , bit ce pojava :cool:;)

U koju boju farbas auto?! Neka plava bi dobro legla :icon_smile:
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
auuuuu kad legnu fele bice ko bombona :D Volim kad neko ovako sredjuje malo starije auto koje se rijetko vidja sredjeno na nasim prostorima, a boga mi i sire :)

Bice ko tenk , s ledja :D

Ici ce sto uze gume na ovih 9 jota + 2 cm nagiba i spustanje koliko god mogne, upravo mi je to i cilj da bude nazad razguzena opasno...:D ;)

mokeBass je napisao(la):
ma radi to selmir dobro, dobra je skoda pravo, mislim da si prvi koji radi skodilaka favorita, gdje je tu erwin, nesto ga nevidjam:D

Ma radim lagano i sigurno..:D A erko je tu glavni oko pomoci, i moralne a i fizicke...;)

adi187 je napisao(la):
Dobre ove feklge, mocno ce izgledat kad se sklopi malo ko ima ovaj auto sredjen , bit ce pojava :cool:;)

U koju boju farbas auto?! Neka plava bi dobro legla :icon_smile:

To mi je neki cilj imati nesto sto malo ko ima, jeste dosta veca zajebancija al nije mi tesko ;)
A nisam jos odlucio koja ce boja ici moja zelja je ova boja pa cemo sad vidjeti sta ce da bude ;)



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
badboy je napisao(la):
Vidi ovog Ervina_86 .... :lol::lol::lol::lol::lol: Citavo vrijeme kontam ko je to iz Sanskog Mosta ...Tvoj stari mi praksu predavao , a mirzin sam skolski jaran :D


Nego lijepo ti to napredujes s skodom

Selmire, Anes se malo zbunio, mislio da je ovo moja garaza pa zato. Jeste Anese, taj sam i biti cu fin :icon_biggrin: Selmire kako si se poceo druziti s nama Krajisnicima jos malo ces i nas zet postati..hahahah :lol:
Nego nisi ovo montirao, a? :cool: Znas da te zezam malo. Moram ja doci da to vidim uzivo.
 
Član
ervin_86 je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Vidi ovog Ervina_86 .... :lol::lol::lol::lol::lol: Citavo vrijeme kontam ko je to iz Sanskog Mosta ...Tvoj stari mi praksu predavao , a mirzin sam skolski jaran :D


Nego lijepo ti to napredujes s skodom

Selmire, Anes se malo zbunio, mislio da je ovo moja garaza pa zato. Jeste Anese, taj sam i biti cu fin :icon_biggrin: Selmire kako si se poceo druziti s nama Krajisnicima jos malo ces i nas zet postati..hahahah :lol:
Nego nisi ovo montirao, a? :cool: Znas da te zezam malo. Moram ja doci da to vidim uzivo.

Hehe ma tu je to negdje, moja tvoja garaza nije se puno zbunio :lol: a montiranje tek na onu skodu sto treba da dodje, sad niti mi mogu niti imam gume :icon_cry:
 
odlican odabir fela,;)
ako treba pomoc,nemognu ti,mozemo mjenjat uz dogovor,moje su 15ke 7j,i imaju sve 4 gume:icon_smile:
sretno dalje,,,:123:
 
Član
Golf 1 TDI je napisao(la):
odlican odabir fela,;)
ako treba pomoc,nemognu ti,mozemo mjenjat uz dogovor,moje su 15ke 7j,i imaju sve 4 gume:icon_smile:
sretno dalje,,,:123:
[/quote

Hvala drug dugo sam cekao ovako nes, a vec mi ne mogu jer trebam nazad dodati bar 2 cm distanca da bi 9 jota stalo al ne brine me to brine me kad cu to uraditi :D ;)
 
Član
Selmir1 je napisao(la):
ervin_86 je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Vidi ovog Ervina_86 .... :lol::lol::lol::lol::lol: Citavo vrijeme kontam ko je to iz Sanskog Mosta ...Tvoj stari mi praksu predavao , a mirzin sam skolski jaran :D


Nego lijepo ti to napredujes s skodom

Selmire, Anes se malo zbunio, mislio da je ovo moja garaza pa zato. Jeste Anese, taj sam i biti cu fin :icon_biggrin: Selmire kako si se poceo druziti s nama Krajisnicima jos malo ces i nas zet postati..hahahah :lol:
Nego nisi ovo montirao, a? :cool: Znas da te zezam malo. Moram ja doci da to vidim uzivo.

Hehe ma tu je to negdje, moja tvoja garaza nije se puno zbunio :lol: a montiranje tek na onu skodu sto treba da dodje, sad niti mi mogu niti imam gume :icon_cry:






Ko se nije vozio od prof. Seje u skodi nije ni bio u skoli :lol::lol::lol::lol:


Ajd neka ima nas iz Sanskog Mosta aktivnih :D:D




Nego DOBRE FELUGE ...
 
Član
super prijatelju, svidja mi se priprema, polako ali kvalitetno,,
izvini sto nisam naletio bas sam prezauzet bio ovih dana, pozz
 
Top