Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Član
slaja je napisao(la):
super prijatelju, svidja mi se priprema, polako ali kvalitetno,,
izvini sto nisam naletio bas sam prezauzet bio ovih dana, pozz

Nemas frke drug, Pod ce biti povaren tamo iza maja, pa tako da ima vremena, dok ja nju postavim opet na tockove, samo bih volio da se vidimo da porazgovaramo oko prosirenja naprijed i nazad jer ces ti to svakako raditi pa da vidim sta ti treba da uzmem, i da me malo uputis u dalji tok radova nije to tek tako povari se i haj dalje, pa jedan dan kad budes imao vremena da se nadjemo i da o svemu se dogovorimo...;)
 
Član
Evo upoznao Selmira , mogu samo reci momak je prva liga, moze pojesti masanla xD

Sve u svemu sve 5 , jest da sam malo poslije otisao s curicom jednom al vec je bilo to unaprijed dogovoreno jer sam vas ocekivao tamo u podne na kafu al opet smo popricali, prosetali gradom i covjek upoznao MIĐU xD


Ev sam cu rec ... Skodilak ce postat zezunt pravo u Sarajevu xD


ps. bgt javi mi jel moze ici 120 - drugom :D hah
 
Član
badboy je napisao(la):
Evo upoznao Selmira , mogu samo reci momak je prva liga, moze pojesti masanla xD

Sve u svemu sve 5 , jest da sam malo poslije otisao s curicom jednom al vec je bilo to unaprijed dogovoreno jer sam vas ocekivao tamo u podne na kafu al opet smo popricali, prosetali gradom i covjek upoznao MIĐU xD


Ev sam cu rec ... Skodilak ce postat zezunt pravo u Sarajevu xD


ps. bgt javi mi jel moze ici 120 - drugom :D hah

Hehe, a sta cu kad vam je mala srednja porcija cevapa, a moram ovog loseg momka pohvaliti, nije uposte los vec je prva liga. Drug drago mi je da smo se upoznali i nadam se da cemo se opet vidjeti. A moze drugom 120 tu je i blokada, dok sam max vozio 190 i nisam smio vise poletio bih :cool:
 
Član
Hheheh dobar KR nema šta a selmir epolahko ima da škoda bude mašina nema dalje....heheheh ..sretno..pozzz:cool:
 
Top